Biżuteria gwiazd w Szczecinie!

05.12.2018
Autor: Lilou, Zdjęcia: Lilou

 

#Amerykańskie gwiazdy wybierają Lilou na czerwony dywan! Markę pokochało Hollywood – w bestsellerowych kolczykach Pióro pojawiła się niedawno Paris Jackson, a Sandra Bullock uwielbia kolczyki Eternity z Perłami! Projekty marki od lat noszą też największe polskie nazwiska z branży z Joanną Krupą na czele.


#Nowa kolekcja Lune jest inspirowana gwiazdami i księżycem! Kolczyki w kształcie półksiężyca, bransoletki z minimalistycznymi gwiazdkami i długie personalizowane naszyjniki to absolutny musthave tego sezonu! Połącz je z klasycznymi elementami Lilou wykonanymi z masy perłowej!


#Prezent idealny! Talizmany marki Lilou będą cudownym świątecznym prezentem! Nieskończone możliwości personalizacji pozwolą Ci wyrazić najpiękniejsze emocje. Inicjały, niezapomniana data lub inspirujące hasło… Daj się ponieść wyobraźni! Teraz, za pomocą grawerunku ze zdjęcia, na medalik Lilou możesz przenieść nawet zdjęcie ukochanej osoby lub Twojego pupila!

 

Biżuteria Lilou, to nie tylko oryginalny prezent, ale wartość która stanie się przesłaniem na każdy dzień. Wybierz swój talizman w butiku Lilou w Szczecinie!

 

Naszyjnik Lune z grawerunkiem

 

 

 

 

Bransoletka z gwiazdką

 

Zobacz także - MY BEAUTY – W DRODZE DO SYLWETKI IDEALNEJ!

 

 

Joanna Krupa – modelka w pięknych długich kolczykach Lune dopełniła swoją oryginalną stylizację!

 

 

Sandra Bullock – projekty marki kocha również Hollywood, z Sandrą Bullock na czele!

 

 

Paris Jackson – córka króla popu wybrała na New York FashionWeek bestsellerowe kolczyki z kolekcji Pióro!

 

Korona Princess

Medalik personalizowany grawerunkiem specjalnym

 

Kolczyki z kolekcji pióro

 

Edmunda Bałuki 4a
70-406 Szczecin
tel. 511 972 535
www.lilou.pl