ELLA Depilacja Cukrowa: Słodkie podróże, czyli depilacja intymna

23.11.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum ELLA

ELLA to pierwsze w Szczecinie i w Polsce studio depilacji cukrem bez umawiania. Jak narodził się pomysł na studio? Potrzeba okazała się matką wynalazku. „Do szewskiej pasji doprowadzała mnie odpowiedź kosmetyczki w słuchawce: pierwszy wolny termin za 3 tyg.!.. I jak żyć skoro jutro chcesz iść na basen? " mówi Marta. O bestsellerowej usłudze jaką jest depilacja intymna nie tylko dla kobiet, rozmawiamy z Emilią i Martą Chromicz siostrami - założycielkami.

 

 

hot°: Depilacja intymna – dlaczego warto się na nią zdecydować?


Dlaczego decydujemy się na depilację intymną? Najczęściej podawane odpowiedzi to: większy komfort, zyskanie pewności siebie, a także poczucia, że również „tam na dole” jesteśmy zadbane i piękne. Każdy z tych powodów jest tak samo ważny, bo jak się okazuje, zabieg usuwania owłosienia, to nie tylko kwestia gładkiej skóry. Dużo bardziej chodzi o pewność siebie w każdej sytuacji życiowej – podczas intymnych zbliżeń, w trakcie wizyty u lekarza, aż po komfort wyjścia na plażę, basen czy do sauny.


Oczywiście jest też aspekt higieniczny, gdyż wydepilowane okolice bikini, to mniej okazji dla bakterii, których obecność odpowiada za nieprzyjemny zapach. Dlatego jeśli jesteście kobietami, które chcą się czuć zadbane wszędzie, depilacja intymna, to coś dla Was. Ponadto metoda cukrowania sprawi, iż zacięcia, wrastające włoski czy utrzymujące się tygodniami podrażnienia staną się przeszłością.

 

 

hot°: Czy jest się czego bać?


Depilacji intymnej z pewnością nie należy się bać! Sam zabieg jest przeprowadzany w bardzo komfortowej atmosferze przez wysoce wykwalifikowany personel kosmetyczny. Warto też dodać, że przez większą część jego trwania klientka pozostaje w jednorazowej bieliźnie. Czy to jednak boli? Depilacja cukrowa, to zabieg usuwania owłosienia wraz z cebulkami, więc towarzyszy jej odczucie dyskomfortu, który będzie jednak z czasem malał. W każdej chwili jest też możliwość wykonania przerwy czy też zaprzestania zabiegu. Cukrowanie przez to, że pastę przykleja się do włosków, a nie skóry - jest mniej bolesne oraz zostawia mniej podrażnień niż woskowanie.

 


hot°: Jaki zatem mam wybór?


Wybór, co do zakresu wykonywanej depilacji jest większy niż się zwykle przypuszcza. ELLA przygotowała ofertę usuwania owłosienia z okolic intymnych – ofertę „słodkich podróży©” – w sposób graficzny, aby łatwo można było wybrać najodpowiedniejszą opcję oraz bez skrępowania o nią poprosić. Klasyczny trawnik angielski ©, trójkąt bermudzki ®, francuski pas zieleni ©, brazylijska plaża ©, a może (nocne) sekrety Hollywood ©? Co wybierzesz dla siebie?

 

 

hot°: I tutaj warto chyba wspomnieć o tak zwanej depilacji „bez umawiania się”, prawda?


Oczywiście, trudno zaplanować, kiedy długość naszego zarostu stanie się dla nas problemem. Dlatego ELLA wychodzi klientkom naprzeciw, oferując depilację bez terminu. Co to znaczy? Otóż wystarczy przyjść do studia ELLI w Szczecinie w godzinach jego otwarcia, a będziemy mogły poddać się zabiegowi.


Ilość pokoi zabiegowych czyli ELLOW’ych boksów jest tak pomyślana, by czas oczekiwania nie przekroczył 30 minut. Nawet jeśli natężenie ruchu w danym dniu byłoby większe niż spodziewane, panujące zasady fair play oraz reguła, kto pierwszy przyszedł, ten pierwszy wychodzi, sprawią, że wszystko pójdzie gładko.

 


hot°: Czy mężczyźni też mogą poddać się depilacji?


Depilacja cukrowa okolic intymnych jest dostępna również dla mężczyzn. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie tylko kobiety marzą o komforcie oraz higienie. Dlatego zapraszamy Panów, którzy chcą w ten sposób zadbać zarówno o siebie, jak i o swoje partnerki. Podczas zabiegu, podobnie jak w przypadku pań, panowie otrzymują jednorazową bieliznę. Samo usuwanie owłosienia dokonuje się praktycznie bezdotykowo, gdyż kosmetyczka nakłada jedynie pastę do włosków, a o odpowiednie napięcie skóry dba poinstruowany klient. A więc drodzy mężczyźni – czas na cukrowanie! A teraz zapraszam do sprawdzenia krótkiego filmiku: Sprawdźcie, że nastąpił przełom - depilacja jest również dla Prawdziwych Mężczyzn!

 

 

ELLA Studio Depilacji Cukrem
ul. Kaszubska 17 (wejście od Bogurodzicy)
tel. 91 43 44 733
kontakt@ellastudio.pl
www.ellastudio.pl
www.facebook.com/EllaStudioDepilacjiCukrem/

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.