ELLA: Dlaczego Powinniśmy móc zjeść nasze kosmetyki?

26.10.2016 1 komentarzy
Autor: Emilia Chromicz, Zdjęcia: Archiwum ELLA

Rozpoczęliśmy współpracę z kolejną, szczecińską firmą związaną z urodą. ELLA, to marka tworzona przez kobiety - pasjonatki i entuzjastki naturalnej kosmetyki i pielęgnacji ciała. To co może wielu zaskoczyć w kampanii firmy, to z pewnością obecność mężczyzny; jednakże wszystko wskazuje na to, że był to strzał w dziesiątkę. Ta rewolucja z pewnością sprawi, że o marce ELLA zrobi się jeszcze głośniej. Dzisiaj Pani Emilia Chromicz – założycielka marki ELLA odpowie naszym czytelnikom na pytanie: Dlaczego Powinniśmy móc zjeść kosmetyki marki ELLA?

 

 

Bądź naturalnie piękna

 

Nasze ciało kocha wszystko, co naturalne. To dlatego tak pociąga nas zapach pól lawendy, dotyk piasku na stopach, czy słodycz miodu. Uwielbiamy kosmetyki, które same jak dary natury, stworzone z prostych składników, od lat wykorzystywane dla urody. Tradycja oraz wielopokoleniowa mądrość sprawiają, że w pozornej prostocie zaklęte są sekrety pielęgnacji i piękna. Wystarczy wspomnieć kąpiele w mleku i miodzie, czy naturalne wonne olejki, którymi już w starożytności namaszczano ciało. Dlatego dzisiaj produkty o pochodzeniu naturalnym to kosmetyki o najwyższej jakości.

 

 

Czy możesz zjeść swoje kosmetyki?

 

Jeśli nie jesteś pewna, czy używasz dość naturalnych kosmetyków, zawsze możesz zadać sobie pytanie: czy mogłabym je zjeść? Choć pytanie brzmi dość śmiesznie, to przecież odżywiamy naszą skórę dokładnie tak samo jak siebie, pozwalając na wchłanianie przez nią wszystkich substancji zdnajdujące się w kremach, balsamach, olejkach. Jaki jest więc ich skład i czy na pewno każdy ze składników jest bezpieczny? Czytaj, dowiaduj się, by wybierać świadomie. Twoja skóra oraz ciało będą za to wdzięczne, a Ty będziesz naturalnie piękna.

 

 

Trochę historii

 

Naturalnie piękna to również naturalnie gładka. Choć może nam się wydawać, że usuwanie owłosienia to problem naszych czasów, to pierwsze maszynki datowane są na 30 tys. lat p. n. e. Nieprawdopodobne? Ależ tak! Włosy jako siedliska bakterii oraz pasożytów wymagały przycinania, a z czasem zabiegi ich usuwania nabrały kształtów magicznych rytuałów oczyszczania (np. w starożytnym Egipcie). Stąd wiele metod depilacji ma naprawdę wielowiekową tradycję oraz oparte jest o receptury udoskonalane przez tysiące lat. Taką historię ma też za sobą pasta cukrowa, która wywodzi się z Bliskiego Wschodu, gdzie piękno oraz gładka skóra były ze sobą nierozerwalnie złączone.

 

 

Cukier, Woda i sok cytrynowy

 

Cukier, woda i sok cytrynowy, te w 100% naturalne składniki, zmieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach to cały sekret perfekcyjnej oraz komfortowej depilacji pastą cukrową. Wracacjąc do naszego testu: czy pastę można byłoby zjeść? Bez najmniejszego problemu czy skutków ubocznych, gdyż przygotowywana w sterylnych warunkach odpowiadających współczesnym standardom kosmetycznych, sama nie zawiera konserwantów czy barwników. Jeśli więc pragniesz naturalnej gładkości – słodka ELLA jest doskonałym wyborem.

 

 

Skąd ELLA ma recepturę?

 

Receptura pasty ELLA była przekazywana z dziada pradziada, a konkretnie od babki, co w tym wypadku oznacza teściową. Bo ta miała ją od swojej babki, a tamta od swojej. Kosmetyki są jak ludzie, mają swoje pochodzenie, rodowód, historię. Założycielka ELLI – Emilia Chromicz – recepturę przygotowania pasty dostała w posagu. Można powiedzieć, że był to słodki dodatek do wielkiej, życiowej miłości. A ponieważ miłość lubi się pomnażać, teraz każda Polka może być naturalnie piękna i naturalnie gładka dzięki ELLI. By potem przekazać wiedzę o zaletach cukrowania swoim córkom, chroniąc je od samego początku przed koniecznością codziennego golenia maszynką.

 

 

ELLA Studio Depilacji Cukrem
ul. Kaszubska 17 (wejście od Bogurodzicy) 
tel. 91 43 44 733

Odwiedź Stronę Internetową - ELLA Studio

Odwiedź Stronę Internetową - ELLA Cosmetics

Napisz maila!

Polub ELLA Depilacja Cukrowa na Facebooku!

Polub na Facebooku: ELLA Studio Depilacja Cukrowa w Szczecinie

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

kasia
11:54 07.11.2023
pracowniakosmetykow.pl
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.