Klaudia Zubiel Makeup

29.11.2022 11 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Szymon Kałmuczak / Akademia Creo Agnieszka Szeremeta

Dziś zadaliśmy 8 pytań Klaudii Zubiel - profesjonalnej makijażystce, która talent i zmysł estetyczny ma we krwi. Klaudia specjalizuje się w makijażu ślubnym i okolicznościowym oraz opalaniu natryskowym.  Opowiedziała nam o początkach swojej przygody z makijażem, współpracy z klientkami oraz aspektami swojej pracy.

 

 

 

hot°: Jak zaczęła się Pani praca z makijażem?

 

Moja przygoda z make - upem zaczęła się od półrocznej szkoły makijażu u Agnieszki Szeremety. Sama nie miałam odwagi zacząć, Agnieszka przekonała mnie, żebym spróbowała swoich sił, za co jej ogromnie dziękuje!

 

hot°: Jak w ogóle nauczyć się być dobrą makijażystką? Jakie umiejętności trzeba posiadać?

 

Myślę, że nie ma dobrych i złych makijażystów. Wszystko zależy od doświadczenia, które z czasem kształtuje naszą technikę makijażu. Najważniejsze jest mieć swój styl oraz być kreatywnym.

 

 

hot°: Jak wygląda typowe zlecenie na wykonanie makijażu? Czy to Pani klientka opisuje swoje oczekiwania, które później Pani realizuje? Czy bardziej liczy na Pani doradztwo?

 

Nie ma typowych zleceń, ponieważ każda klientka jest inna i do każdej trzeba mieć inne podejście. U każdej kobiety staram sie podkreślić piękno, ale nie przerysować jej. Przed rozpoczęciem malowania rozmawiamy o oczekiwaniach i wspólnych sugestiach. Można powiedzieć razem tworzymy ten makijaż, tak aby klientka czuła sie w nim dobrze.

 

 

hot°: Ile czasu potrzebuje Pani na przygotowanie makijażu okolicznościowego a ile ślubnego?

 

Nie możemy tak tego kategoryzować, ponieważ jak wspomniałam wyżej kobiety maja różne oczekiwania. Na makijaż poświęcam na ogół od godziny do dwóch godziny, zależy co robimy. Przed makijażem ślubnym zalecam umówić się na makijaż próbny, wówczas w dzień ślubu już wiemy co lubimy i nie tracimy czasu.

 

hot°: Na jakich kosmetykach przeważnie Pani pracuje?

 

Jeśli chodzi o kosmetyki to na prawdę różne. Te droższe oraz drogeryjne cuda. Każda makijażystka wie jak jest z naszym powiększającym się kuferkiem - nigdy dość! Cały czas obserwuje najnowsze trendy i dokupuje coś dla klientek...

 

 

hot°: Opowiedz trochę jak wygląda wizyta u Ciebie...

 

Wizyta zaczyna się od rozmowy, przy której omawiamy swoje oczekiwania. Zawsze staram się wysłuchać klienta!

 

hot°: Przygotowanie makijażu, to bliski kontakt z drugą osobą. Tworzą się znajomości a często i przyjaźnie. Lubi Pani ten aspekt pracy?

 

Tak, bardzo! Musimy być dobrymi słuchaczami a czasem nawet i psychologiem. Staram się nie przenosić złych emocji z pracy, ale historie bywają różne.

Mam parę znajomosci, które rozpoczęły się właśnie w gabinecie lub na fotelu.

 

 

hot°: Jakie usługi Pani świadczy w Klaudia Zubiel Makeup? Jak umówić się na wykonanie makijażu?

 

Pewnie większość kojarzy mnie z opalania natryskowego, którym nadal się zajmuje. Zapraszam również na szkolenia z opalania natryskowego oraz laminacje brwi oraz lifting rzęs. Na zabiegi można umówić się pod numerem telefonu lub przez wiadomość prywatną na instagramie lub facebooku.

 

Klaudia Zubiel Makeup

 

𝕄𝕒𝕜𝕚𝕛𝕒ż 𝕠𝕜𝕠𝕝𝕚𝕔𝕫𝕟𝕠ś𝕔𝕚𝕠𝕨𝕪 • 𝕃𝕒𝕞𝕚𝕟𝕒𝕔𝕛𝕒 𝕓𝕣𝕨𝕚 • 𝕃𝕚𝕗𝕥𝕚𝕟𝕘 𝕣𝕫ę𝕤 

ℕ𝕒𝕟𝕠𝕡𝕝𝕒𝕤𝕥𝕚𝕒 • ℕ𝕒𝕟𝕠𝕓𝕠𝕥𝕥𝕠𝕩 • 𝕂𝕖𝕣𝕒𝕥𝕪𝕟𝕠𝕨𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕠𝕨𝕒𝕟𝕚𝕖

 

tel. 509 810 392

 

www.instagram.com/klaudiazubielmakeup

www.instagram.com/opalanie_natryskowe_szczecin

 

 

 

Klaudia Zubiel Makeup

Klaudia Zubiel Makeup

 

Komentarze

Komentarze

Anastazja
14:56 01.12.2022
Korzystam z usług Pani Klaudii :) pełen profesjonalizm:)
0
0
Asia
22:11 02.12.2022
Brak profesjonalizmu . Tanie kosmetyki dlatego pani nie wymienila nawet zadnej z firm . Po makijazu dostalam uczulenia
0
1
Adrianna
22:13 02.12.2022
Makijaz niestety wykonuje lepiej sama w domu . Zawiodlam sie . Osobiscie nie polecam
0
0
Dorota
20:46 03.12.2022
Makijaz sam w sobie byl bez zarzutu jednak krotkotrwaly i na drugi dzien dostalam jakiejs strasznej wysypki . Z tego co widzialam kosmetyki uzywane podczas wykonywania makijazu byly sredniej polki . Wiecej nie skorzystam
0
0
Anonim
8:01 04.12.2022
Opalanie natryskowe koszmar . Nierownomiernie pani klaudia rozprowadzila preparat . Wygladalo to fatalnie .
0
0
Kornelia
8:23 04.12.2022
Nie polecam !!
0
0
.
8:24 04.12.2022
Zmiana pierwszego terminu po czym Odwolanie kolejnego ! Wloncu nie zdarzylam sie opalic przed wyjazem. Nie polecam !!!!
0
0
22:25 04.12.2022
Co to za odpowiedzi? Jskich firm kosmetykow pani uzywa?- roznych. Haha ile pani ma lat ? Jak tak samo pani maluje jak sie wypowiada to za darmo bym sie nie pomalowala . Takie to wlasnie pseudo kosmetyczki , makijazystki itp
0
0
Ada
22:26 04.12.2022
Pani na zdjeciu jasna cera ciemne oczy lekko jak zombie
0
0
Anonim
22:28 04.12.2022
Raczej talentu ani zmyslu tu nie widac
0
0
belka
12:01 28.05.2023
Oj księżnIczko, jak już klepiesz te komentarze to chociaż rób dłuższe przerwy, żebyś nie przelewała swojego jadu co minutę. Do tego bez polskich liter naprawdę słabo to wygląda. A to, że został Ci już tylko botoks nie znaczy, że powinnać obrażać innych.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.