Medical Beauty Clinic - Skuteczne zabiegi regenerujące

28.10.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz

Salon Medical Beauty Clinic to miejsce, które specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów odmładzających, regenerujących i modelujących sylwetkę. Do tego używana jest skuteczna i rzadko spotykana technologia - Indiba, dzięki której efekty widać już po pierwszym zabiegu. O tym rozmawiamy dziś z Panią Anną - właścicielką salonu.

 

 


INDIBA to dość nowa maszyna w Polsce, jednak nie na zachodzie. Gdzie w Europie spotkamy ją najczęściej i do czego jest używana?


Indiba jest bardzo popularnym i cenionym urządzeniem nie tylko na zachodzie Europy ale na całym świecie. Stosowana jest Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Belgi , Grecji, Włoszech, Holandii a także w Japonii czy Emiratach Arabskich. Używana jest zarówno w strefie Beauty czyli tak jak w naszym salonie przy kształtowaniu sylwetki, redukcji zmarszczek itd. Jak i używa się ją w celach rehabilitacyjnych. Indiba jest niekwestionowanym liderem wśród sportowców – jest między innymi partnerem medycznym FC Barcelony.

 

A ciekawością jest to iż jest specjalne urządzenie Indiba Animal Health – która stosowana jest przy leczeniu zwierząt, bardzo często wykorzystywana jest przy rehabilitacji i leczeniu koni sportowych. Posiadają ja kliniki weterynaryjne na całym świecie i używają do leczenia zwierząt zarówno dużych jak i małych.

 

O co najczęściej pytają klientki? Jakie wątpliwości warto rozwiać na wstępie gdy dana osoba nie wie czy poddać się zabiegowi?


Klientki pytają najczęściej o to jak wygląda zabieg i czy jest bolesny oraz jak długo trwa. Zabieg polega na masarzu dwoma elektrodami podczas którego wprowadzany jest prąd o częstotliwości 448kHz co umożliwia prawidłowe funkcjonowanie komórki a to wpływa na napięcie skóry, likwidację zmarszczek, tłuszczu czy cellulitu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny, podczas zabiegu odczuwa się ciepło.

 

 


Czy na tle chorobowym każdy może z korzystać z Indibii?


Zabiegu Indiba nie można wykonywać tylko w 3 przypadkach: u kobiet w ciąży, osób posiadających rozrusznik serca oraz osób z ostrym zakrzepowym zapaleniem żył. Oznacza to, że w każdym innym przypadku zabieg można wykonać.


Daje to możliwość poszerzenia oferty dla osób dotąd wykluczonych z możliwości korzystania z zabiegów aparaturowych np. osób z aktywnym nowotworem czy w trakcie jego leczenia oraz u osób chorych na choroby autoimmunologiczne takie jak RZS czy Hashimoto.


Ogromną grupę potencjalnych pacjentów stanowią również osoby, które mają zaaplikowany kwas hialuronowy, botoks, nici liftingujące czy korzystają z zabiegów mezoterapii igłowej czy mikroigłowej. O bezpieczeństwie i skuteczności Platformy Indiba i Systemu PROIONIC® świadczy również ponad 200 badań i artykułów naukowych, 10 badań basic medicine, kilkadziesiąt prac dyplomowych i rozpraw doktorskich


Czy przed każdym zabiegiem przeprowadzacie indywidualne konsultacje?


Najlepiej dla nas jak i dla klienta jest przyjście na zabieg – pierwszy zabieg jest w cenie promocyjnej 149zł – podczas tego zabiegu klient poznaje naszą technologie, najczęściej widzi już pierwsze efekty zabiegu, a my możemy poznać problem z jakim boryka się klient i ocenić ilość zabiegów, która będzie potrzebna aby problem zniwelować. Oczywiście można też zapisać się na darmowe konsultacje, podczas których oceniamy ile zabiegów musimy wykonać.

 


Jakie są dobroczynne właściwości regularnego stosowania Indibii?


Indiba poprzez opatentowany system Proionic stymuluje nasze komórki do prawidłowego funkcjonowania, utrzymuje naszą skórę jędrną i napiętą. Można powiedzieć, że zapobiega starzeniu a wręcz cofa nasz wiek biologiczny. Po serii zabiegów wystarczy raz na 6-8 tygodni wykonać pojedynczy zabieg przypominający aby efekty utrzymywały się bardzo, bardzo długo.


Jak przebiega sam zabieg? Na jakich partiach ciała może przebiegać zabieg?


Zabieg polega na masarzu dwoma elektrodami. Sposób działania Platformy Indiba opiera się na dwóch trybach pracy: pojemnościowym (elektroda kondensacyjna, pojemnościowa) i rezystywnym (elektroda rezystywna).


Dzięki wykorzystaniu elektrody pojemnościowej można pracować na tkankach miękkich- głównie naskórku, skórze właściwej, tkance podskórnej, tłuszczowej i mięśniach, obniżając wewnętrzny opór tkankowy. Elektrodą rezystywną można pracować na głębszym poziomie i bardziej oporowych tkankach takich jak narządy wewnętrzne, tłuszcz wisceralny, stawy, więzadła czy ścięgna.


Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś o aktualnych promocjach. Czy w Pani salonie są dostępne Vouchery/karnety lub karty klienta?


Oczywiście posiadamy wiele promocji w naszym salonie. Pierwszy zabieg zamiast 390zł kosztuje 149zł. Indiba jest nowością w Szczecinie i chcieliśmy dać możliwość sprawdzenia każdemu jak to urządzenie działa dlatego 50% promocja.


Posiadamy również Jesienną promocje na pakiety zabiegowe – 20%
6zabiegów – 1360zł zamiast 1700zł
9 zabiegów -1920zł zamiast 2400zł
18 zabiegów – 2560 zł zamiast 3200zł

 

 


Czy powinniśmy wiedzieć o czymś jeszcze?


Chciałybyśmy zaprosić również Panów do naszego salonu, zabiegi są przeznaczone dla wszystkich. Może Panowie nie mają problemów z cellulitem a zmarszczki dodają im charakteru ale nie jeden na pewno boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha czy klatki piersiowej – zapraszamy pomożemy zlikwidować problem bezboleśnie i w krótkim czasie.


Dziękuję za wywiad.

 


Dane do kontaktu:
Ul. Reduty Ordona 56a/3
Tel. 791 752 772
www.facebook.com/medicalbeautyclinicszczecin/
www.instagram.com/medical.beautyclinic/

 

Medical Beauty Clinic

Medical Beauty Clinic

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.