Metamorfoza – podsumowanie lutowe

09.03.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz

Luty dobiegł końca i tym samym zamknęliśmy pierwszy pracowity miesiąc przy Projekcie Metamorfozy Pani Agaty. Ten okres był pełen integracji, nowych doświadczeń, gruntownych zmian a przede wszystkim był pełen postępu. Dla nas, to także środek fascynującej przygody nieubłagalnie dobiegający końca. Ale spokojnie, jeszcze się nie żegnamy, bowiem wiele przed nami! Z okazji zakończenia pierwszego miesiąca, specjalnie dla was, przygotowaliśmy całościowe podsumowanie, w którym zebraliśmy wszystkie dotychczasowe działania w jednolitą całość. Sprawdźcie jak wyglądał luty! Zapraszamy! 

 

 

Dietetyk Anna Musiał

 

  

 

Zacznijmy od początku… Pierwszym filarem nadzorującym całą metamorfozę była nasza dietetyczka Anna Musiał. Aby metamorfoza się powiodła, Agata musi przestrzegać odpowiednich nawyków żywieniowych. W tym celu zostały przeprowadzone gruntowne konsultacje. Wyjaśnione zostały krok po kroku następujące aspekty. Ania komentuje: „Nasze spotkanie było bardzo treściwe. Porozmawiałyśmy o zdrowiu Agaty od A do Z.

 

Wspólnie przeprowadziliśmy analizę składu ciała, wyznaczyliśmy małe i duże cele na najbliższy czas oraz ustaliłyśmy warunki współpracy. Przeszłyśmy przez wstępne założenia 14 dniowego planu żywieniowego. 

 

Agata co tydzień musi zdawać raport z postępów i  co około 3 tygodnie, od rozpoczęcia planu, stawić się u mnie na wizytę kontrolną. Ponadto wyjaśniłam skąd się biorą stany zapalne w organizmie i dlaczego nie zaleca się niskoenergetycznych diet stosowanych długoterminowo. Omówiłyśmy, także jakie probiotyki warto wprowadzić i jak odpowiednio się suplementować.”

 

Kontakt: www.facebook.com/youfitreceptanaforme

 

_______________________________________________________________________

 

 

Kosmetolog Martyna Pacholik

 

  

 

W gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej pod nadzorem Martyny Pacholik, Agata przeszła przez wstępne konsultacje oraz zestaw kompleksowych zabiegów. „W pierwszym miesiącu projektu, Agata miała wykonany zabieg oczyszczający, drenaż limfatyczny twarzy, masaże Kobido oraz delikatne peelingi chemiczne. Pierwsze efekty są już widoczne. Skóra jest rozjaśniona, wygładzona, bardziej napięta. Wypłyciły się również drobne zmarszczki. 

 

  

 

Podczas kolejnych spotkań będę wykonywać naprzemiennie terapię modelującą twarz, poszerzoną o masaż transbukalny oraz taping estetyczny z zabiegiem HydroCollagen bazujący na kwasie hialuronowym, kolagenie oraz peptydach. Efekty poprawy jakości i kondycji skóry jakie Agata już osiągnęła, zawdzięcza również systematycznej, codziennej pielęgnacji domowej. Na każdym spotkaniu konsultujemy co zostało wykonane i ustalamy kolejne rytuały pielęgnacyjne, które myślę że są już dla niej prawdziwą przyjemnością.”

 

Kontakt: www.facebook.com/szczecinkosmetolog

 

_______________________________________________________________________

 

 

Fryzjer Rafał Tasarz

 

  

 

W połowie miesiąca Agata udała się również do naszego fryzjera Rafała Tasarza. „Pierwszym zabiegiem było dogłębne oczyszczenie włosów a następnie przygotowanie ich do specjalistycznego zabiegu terapeutycznego, który został indywidualnie dobrany do włosów Agaty. Miał on na celu odbudowanie i nawilżenie struktury włosa.

 

Nasze spotkanie przebiegło bardzo miło i z niecierpliwością czekam aż będziemy mogli dalej działać przy włosach Agaty aby finalnie doprowadzić je do najlepszego stanu.”

 

Kontakt: www.facebook.com/fryzjer.tasarz

 

_______________________________________________________________________

 

Przeczytaj także - Opalanie natryskowe – Polecamy wybrane miejsca!

_______________________________________________________________________

 

 

A  w kolejnym miesiącu…

 

W kolejnym miesiącu projekt zostanie wzbogacony przez działania lekarz medycyny estetycznej Luizy Bieńkowskiej oraz makijażystki i charakteryzatorki Laurę Wojtyś! Luiza między innymi wykona dla Agaty zabieg osocza bogato-płytkowego. Laura z kolei, sporządzi ciekawe warsztaty z lekcji makijażu dziennego. Obserwujcie projekt metamorfozy, gdyż będziemy na bieżąco informować was o dalszych postępach! Bądźcie z nami!

 

Kontakt: facebook: gabinet-medycyny-estetycznej-luiza-bieńkowska

Kontakt: www.facebook.com/laurawojtysvisage

 

_______________________________________________________________________

 

Agata dzieli się z nami swoimi odczuciami.

 

„Metamorfoza przebiega we wspaniałej atmosferze. Widać już pierwsze efekty, co bardzo mnie cieszy. Jeśli wszystko będzie szło jak do tej pory, to efekt końcowy będzie niesamowity.”

 

Masz pytania? myślisz że warto dodać słowa otuchy dla Agaty w czasie pełnym zmian? A może po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Napisz do nas maila pod adresem: szczecin@hotmagazine.pl

Pozdrawiamy!

 

Metamorfoza – podsumowanie lutowe

Metamorfoza – podsumowanie lutowe

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.