MOI Instytut Kobiecego Piękna

16.07.2019 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsca

W lipcowym Hot Magazine przedstawiamy Wam znajdujący się na Starym Mieście wyjątkowy Salon Piękności - MOI Instytut Kobiecego Piękna. Oferuje on profesjonalne usługi stylizacji paznokci i rzęs, depilacji pastą cukrową oraz zabiegi antyaging i makijażu permanentnego. Rozmawiamy z właścicielką salonu, a także licencjonowaną linergistką, Panią Iwoną Szewczuk, która odpowiedziała na kilka nurtujących nas pytań.

 

Niedawno otworzyła Pani gabinet na Starym Mieście. Co szczecinianki mogą znaleźć w Waszej ofercie?


Nasz nowo otwarty Salon MOI Instytut Kobiecego Piękna ma wspaniałą lokalizację, w otoczeniu kafejek, kolorowych kamieniczek z cudownym klimatem Starego Miasta. To rozpoznawalne miejsce, więc łatwo do nas trafić, ale taki anturaż również zobowiązuje. Dlatego też w salonie przede wszystkim stawiamy na jakość i atmosferę. W ofercie mamy najróżniejsze usługi takie jak manicure, pedicure, stylizacja rzęs czy depilacja pastą cukrową. Wykonujemy również zabiegi mezoterapii, dermapen oraz nowoczesny makijaż permanentny.

 


Jakie zabiegi są popularne w okresie letnim ?


Latem prym wiedzie pedicure:) oraz piękne, letnie stylizacje paznokci. Słoneczna pogoda wiąże się z odkrytym stopami, więc Panie chcą czuć się zadbane. Najczęściej wybierają pedicure całościowy, z maseczką i peelingiem, aby cała stopa wyglądała pięknie i zdrowo. Nasze stylistki malują w rożnych technikach i potrafią wyczarować niebanalne stylizacje, które wywołują uśmiech u naszych klientek. Jak już wspominamy o odkrytych nogach, Panie chętnie korzystają u nas z depilacji cukrem. W sezonie letnim jest to bardzo modna usługa.


W swojej ofercie posiadacie między innymi usługę stylizacji paznokci, proszę powiedzieć nam kilka słów na ten temat.


Naszą flagową usługą jest stylizacja paznokci. To nasza chluba, coś czym chętnie się chwalimy. Pracujące tutaj dziewczyny są wysoko wykwalifikowane, pełne pasji i poczucia estetyki.  Pozwala nam to na uzyskanie pięknych, modnych stylizacji bardzo dobrej jakości w możliwe najkrótszym czasie trwania usługi. Oferujemy bogaty wachlarz technik, od podstawowych, hybrydowych, żelowych, czy tytanowych po naturalny i odżywczy manicure japoński.


Każda osoba - nawet wysoko alergiczna znajdzie u nas technikę dopasowaną do swoich paznokci i preferencji. Pracujemy na najbardziej uznanych, markowych produktach, sterylnych narzędziach, a nasze pilniki i polerki są pakowane osobno i otwierane przed zabiegiem na oczach klientki.


Mamy w ofercie również propozycje dla Panów - manicure i pedicure męski. Świadomość mężczyzn w kwestii wyglądu oraz zdrowia znacząco wzrosła i też chcą czuć się zadbani. Dlatego przygotowaliśmy dla nich zabiegi pielęgnacyjno - odżywcze na paznokcie, ale również całe ręce i stopy.


Co daje Pani największą satysfakcję w pracy, którą Pani wykonuje?


Największa satysfakcja to zdecydowanie feedback jaki otrzymuję od naszych klientek. To naprawdę budujące i „nakręca” do pracy cały zespół. Zadowolenie naszych klientek, ich uśmiech, pozytywne opinie w social mediach sprawiają, że praca staje się przyjemnością. Jestem dumna z naszych dziewczyn, że z usług stylizacji paznokci i rzęs tworzą sztukę.

 

    

 

W Pani gabinecie można skorzystać z depilacji cukrowej, czy jest to bolesny zabieg? Jak długo utrzymują się efekty?


Depilacja cukrem to zdecydowany hit ostatnich miesięcy. Latem gładka skóra bez owłosienia staje się powoli standardem. Zapewne dlatego mamy pozytywny oddźwięk po wprowadzeniu zabiegu depilacji cukrowej. Jest to zabieg delikatniejszy niż zwykła depilacja woskiem. Usuwanie owłosienia odbywa się zgodnie ze wzrostem włosków, a pasta nie przykleja się do skóry a jedynie do włosków, więc nie powoduje takiego dużego dyskomfortu.


Poza tym jest to naturalny sposób depilacji, wskazany dla alergików czy osób borykających się z żylakami i pękającymi naczynkami. Po zabiegu podrażnienia są znikome i szybko znikają. Efekt utrzymuje się 3-4 tygodnie i po kolejnych zabiegach włoski są słabsze i odrastają w mniejszej ilości.


Jakie ma Pani plany zawodowe na najbliższą przyszłość? Planuje Pani rozszerzyć zakres oferowanych usług?


Jesteśmy świeżo po pozytywnych zmianach. Na pewno pozostaniemy otwarci na nowe trendy, będziemy się rozwijać, a w przyszłości być może otworzymy kolejne salony marki MOI Instytut Kobiecego Piękna.


Dziękujemy za rozmowę!

 

 

STARE MIASTO ul. Wielka Odrzańska 28a
wejście od ul. Osiek
tel. 570 009 432
Facebook
rezerwacje: Booksy

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.