Nailarch - stylizacja paznokci

13.06.2017 0 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Archiwum Nailarch

Przeczesując ofertę salonów kosmetycznych w Szczecinie, natrafiliśmy na miejsce, które powinno zainteresować niejedną Panią – Nailarch. Studio stylizacji paznokci, gdzie profesjonalistki zajmą się Waszymi dłońmi lepiej niż ktokolwiek inny. W tym miejscu możecie skorzystać z szerokiej oferty stylizacji paznokci oraz pedicure z zastosowaniem peelingu złuszczającego. Przy okazji wizyty w salonie postanowiliśmy zamienić kilka słów z właścicielką – Kornelią Adamczyk. Jest to kolejny nowy cykl na naszym portalu i już za tydzień zabierzemy Was do miejsca, w którym możecie kupić wymarzone bransoletki. 

 

 

hot°: Od kiedy można znaleźć Wasz salon na mapie Szczecina?

 

Kornelia Adamczyk: Nasze studio działa na terenie Szczecina od 2012 roku. Jest to nasza trzecia lokalizacja i myślę, że na Świętego Ducha już zostaniemy.

 

 

hot°: Jakie usługi oferujecie?

 

 

W naszej ofercie znaleźć można pełen wachlarz usług związanych ze stylizacją paznokci. Od bardzo podstawowych jak manicure, po bardzo wyszukane i szalone zdobienia na przedłużonych paznokciach we wszystkich technikach.

 

 

hot°: Oferta salonów kosmetycznych w naszym mieście jest ogromna, dlaczego zdecydowałaś, że stylizacja paznokci, to jest właśnie, to co chcesz robić?

 

Paznokciami zajmuje się od wielu lat i nie ukrywam, że ciągle szukałam innego sposobu na życie, aczkolwiek ile razy próbowałam coś zmienić, to zawsze kończyło się na paznokciach. Lubię precyzyjną pracę i kontakt z ludźmi, chyba to jest właśnie powód, który trzyma mnie w tym zawodzie.

 

 

hot°: Jak wszyscy wiemy, konkurencja nie śpi, trendy się zmieniają i nie można pozwolić sobie na chwilę relaksu. Więc czym Wasz salon wyróżnia się na tle innych tego typu miejsc?

 

Myślę, że kluczem do sukcesu jest bardzo indywidualne podejście do klienta i poziom usługi. Staramy się zaspokajać nawet najbardziej wyszukane wymagania, oferując najnowsze techniki i materiały.

 

 

hot°: Mogłabyś opowiedzieć naszym czytelnikom, jakie są najnowsze trendy w stylizacji paznokci?

 

Lato 2017 będzie bardzo romantyczne i kobiece, kolory to pudrowe róże i cała gama pasteli. Również szalone osobowości znajda coś dla siebie. Dla nich polecamy neony i błysk. Paznokcie latem mają się mocno błyszczeć — brokaty i efekty brokatowe królują.

 

 

hot°: Jak to jest z mężczyznami. Często spacerując po galeriach handlowych widze, że Panowie coraz częściej decydują się na korzystanie z usług Manicurzystek. Zdarza się, że pojawiają się w Waszym salonie?

 

Oczywiście Panowie również korzystają z naszych usług. Głównie są to partnerzy naszych klientek. W dzisiejszych czasach zadbany mężczyzna jest pożądany i ładne zadbane paznokcie są tego elementem.

 

 

hot°: Dziękujemy za wywiad.

 

Dziękuje bardzo i zapraszamy do Nailarch.

 

 

NAILARCH
ul. Świętego Ducha 5
[email protected]
tel. 505 418 788

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja