Najpopularniejsze stylistki rzęs w naszym mieście

10.04.2019 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsc

W kwietniowym Hot Magazine postanowiliśmy zgłębić temat stylizacji rzęs. Istnieje wiele metod przedłużania i zagęszczania rzęs, powstało wiele salonów kosmetycznych, które profesjonalnie się tym zajmują. Z Waszą pomocą stworzyliśmy zestawienie najpopularniejszych stylistek rzęs w Szczecinie. Na jakich produktach pracują? Czy zabiegi w ich salonach są bezpieczne? Jaką metodę dobrać do swojego typu urody? Dowiecie się tego wszystkiego z naszego felietonu. Życzymy udanej lektury! Kolejność w jakiej przedstawiamy Wam stylistki jest alfabetyczna.

 

    

 

1. Magdalena Bilińska „Butterfly Lashes Studio” W wieku 34 lat uczestniczyła w swoim pierwszym kursie ze stylizacji rzęs, a już w tym roku, 13 lipca jej firma „Butterfly Lashes” obchodzić będzie 2 urodziny. W tym czasie uczestniczyła w ponad 20 szkoleniach z najznamienitszymi mistrzyniami, została instruktorem liftingu rzęs i brwi, wygrała mistrzostwa na Słowenii i może tytułować się mistrzynią. Najważniejsze, że stylizacja rzęs stała się jej pasją i miłością od pierwszej momentu. Jej prace są wyróżniane przez firmy rzęsowe, a także docenienie przez zagraniczne jak i polskie sławy ze świata rzęs. Magdalena zaprasza na profesjonalną stylizacje rzęs oraz brwi, a także na szkolenia.

 

Magdalena Bilińska
„Butterfly Lashes Studio”
ul. Łukasińskiego 39D
fb.com/butterflylashesstudiobymagda

 ________________________________________

 

    

 

2. Joanna Dajerling „Lash Factory” Jej przygoda ze stylizacją rzęs zaczęła się około 5 lat temu. Uczęszczała do szkoły kosmetycznej, a tam zupełnie przypadkiem odbyła kurs z przedłużania rzęs. W 2017 roku została instruktorką firmy „Magnitica Lashes”. W niedługim czasie spróbowała swoich sił w międzynarodowych mistrzostwach w Norwegii. Zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Mega Volume” oraz otrzymała puchar za najpiękniejszą pracę „Volume”. Kolejne puchary zdobyła na mistrzostwach w Krakowie, Warszawie, Poznaniu. Każde mistrzostwa motywują ją do dalszej pracy oraz doskonalenia się. Stale się dokształca i oferuje nowe usługi takie jak lifting rzęs i stylizacja brwi. Organizuje również kursy, na których zaczniecie swoją przygodę z rzęsami, jak i te, na których podniesiecie swoje kwalifikacje.

 

Joanna Dajerling „Lash Factory”
ul. Santocka 15 G
tel. 791 666 088
fb.com/joanna.lashes.szczecin

 ________________________________________

 

  

 

3. Stylizacja rzęs Urszula Ejsmont-Smolarek Przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuje się od 2011 roku. Zaczęło się trochę przypadkiem, jednak szybko przerodziło się w hobby a następnie w ogromną pasję. Nie wyobraża sobie wykonywać innego zawodu. To, co robi, sprawia jej niesamowitą przyjemność. Najbardziej uwielbia moment, kiedy klientka spogląda w lustro a na jej twarzy pojawia się uśmiech. Oprócz przedłużenia rzęs metodami od 1:1 oraz objętościowymi, wykonuje również lifting rzęs. Pragnie dalej się rozwijać i zająć się również stylizacją brwi, aby tworzyć pełną, idealną oprawę oka. Za kilka tygodni otwiera swój mały Salon Stylizacji Rzęs, który będzie kolejnym krokiem do samorealizacji
i spełniania marzeń.

 

Stylizacja rzęs Urszula Ejsmont – Smolarek
ul. Napierskiego 13c
tel.783 555 655
fb.com/rzesy.ulaejsmont.smolarek

 ________________________________________

 

  

 

4. Violetta Gejza „V&G Metamorfozy” Stylizacją rzęs zajmuje się od 7 lat. Każdego dnia odwiedza ją mnóstwo pozytywnych kobiet, których uśmiech po zabiegu to właśnie powód, dla którego każdego dnia wykonuje swoją pracę z przyjemnością. Swój salon otworzyła w samym centrum miasta. Usługi jakie u niej znajdziecie to dosłownie całe metamorfozy „od stóp do głów” wraz z zabiegami medycyny estetycznej. Stworzyła również Akademię szkoleniową „Beauty World”, w której wraz z całą swoją ekipą dzieli się z innymi swoją pasją. Atmosfera w salonie to dla niej priorytet , na klientki czeka na pyszna kawa lub schłodzone Martini. W salonie podczas wizyty możecie posłuchać muzyki na żywo, jest to jedyny taki salon w Polsce. Organizuje często akcje charytatywne, w których biorą udział muzycy z Polski i zza granicy.

 

Violetta Gejza „V&G Metamorfozy”
ul. Pocztowa 6
tel.575 495 146
szukacje na facebooku - vgmetamorfozy

 ________________________________________

 

    

 

5. Stylizacja rzęs Agnieszka Kaczmarek Stylizacja rzęs stała się jej pasją ok. 2 lata temu. W podjęciu decyzji pomogła jej znajoma stylistka, mówiąc że „inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją”. To był strzał w dziesiątkę! Dążąc do perfekcji nie zatrzymuje się i rozwija się dalej.
Mimo braku czasu i cierpliwości jakie trzeba poświęcić na doskonalenie warsztatu, nie poddaje się, a uśmiech zadowolonych kobiet wynagradza wszystkie niepowodzenia. Przy okazji dziękuje swoim koleżankom, które spędziły wiele godzin poddając się zabiegom. Na szczęście czasy 4 godzin leżenia już minęły. Klientki zaufały jej kiedy zaczynała, teraz są zadowolone i nie żałują.

 

Stylizacja rzęs Agnieszka Kaczmarek
Ks. Jana Długosza 4
tel.504 522 000
fb.com/agakaczmarekrzesy

  ________________________________________

 

    

 

6. Agnieszka Mordzak „Lash Me Up” Jej przygoda z rzęsami zaczęła się jeszcze na studiach. Początkowo nie sądziła, że stylizacja rzęs tak zawładnie jej codziennym życiem. Była przekonana, że to będzie dodatkowa praca, a nie część życia. Na początku wszystko testowała na swojej Mamie (dziękuje Jej za cierpliwość do dziś:)), na swoich przyjaciółkach i koleżankach z roku, aż zaczęła przyjmować pierwsze panie u siebie w domu. W 2015 roku zaczęła współpracę z zaprzyjaźnionym salonem, a od ponad roku tworzy swoje własne miejsce w centrum Szczecina. W jej salonie można skorzystać z usługi stylizacji rzęs od metody klasycznej 1:1 do metody Russian Volume. Od półtorej roku zajmuje się również liftingiem rzęs. W ofercie salonu panie mogą znaleźć również stylizacje brwi. Największą satysfakcje daje jej widok zadowolonych klientek.

 

Agnieszka Mordzak „Lash Me Up”
ul. Królowej Jadwigi 35
tel.517 317 454
fb.com/lashmeupszczecin

  ________________________________________

 

    

 

7. Klaudia Oszurko „Lash Perfect” Stylizacją rzęs zajmuje się od sześciu lat, została również instruktorem polskiej marki „Bossomi Lash Academy”. Jej przygoda z rzęsami zaczęła się na studiach. Pomimo tego, że studiowała turystykę, nowości kosmetyczne nigdy nie były jej obce. Postanowiła zapisać się na szkolenie i spróbować sił w tej dziedzinie. Wraz z pierwszą aplikacją, zrodziła się jej pasja oraz pomysł na życie. Wykonuje również zabiegi liftingu rzęs, geometrii brwi oraz prowadzi szkolenia. Od 2 lat prowadzi salon w samym centrum Szczecina, tworzy go ze wspaniałymi osobami, które tak jak ona wykonują swoją pracę z sercem. Bo pasja tworzy jakość!

 

Klaudia Oszurko „Lash Perfect”
Al. Wojska Polskiego 38
tel.733 228 671
fb.com/lashperfectszczecin

  ________________________________________

 

     

 

8. „Exclusivelashes” Monika Rząp. Monika Rząp, właścicielka salonu Piękne Rzęsy – swoją pracę rozpoczęła w 2010 roku, by walczyć ze stresem, gdy jej mąż stacjonował w Afganistanie. Dziś jest ikoną ciężkiej pracy, wytrwałości i talentu. Prowadzi szkolenia w Polsce i zagranicą. Stawia na jakość, praktykę, rozwój osobisty oraz zawodowy. Jest wiodącą stylistką i instruktorką stylizacji rzęs w Polsce i Europie. Założycielka marki „Exclusivelashes”. Wykonuję przedłużanie rzęs każdymi dostępnymi technikami: 1:1, 2:1 , 3:1, 4-8 D, 9-15 D, „Russian Volume”, Hollywood. Jest zwyciężczynią wielu międzynarodowych konkursów. W 2018 roku zdobyła Grand Prix w Polsce, tym samym wygrywając ze wszystkimi instruktorkami
a konkurencja była ogromna.

 

„Exclusivelashes” Monika Rząp
ul. Lednicka 6D
ul. Nowowiejska 1E
ul. Chlebowa 19/2
tel.663 492 977
www.przedluzanierzes.pl
fb.com/rzesyszczecin

 ________________________________________

 

    

 

9. „Art Lashes by Klaudia Sławińska” Stylizacją rzęs i brwi, zajmuje się od 8 lat, będąc na początku kariery jedną z nielicznych stylistek w Szczecinie. Ze względu na miłość do estetyki, ukończyła 5 letnie studia z kosmetologii. W Salonie „Art Lashes by Klaudia Sławińska” cechą rozpoznawczą jest odpowiedni dobór stylizacji do oprawy oczu. Zwraca szczególną uwagę na typ urody klientki, tworząc wizualną harmonię. Priorytetem jest indywidualne podejście do klientki, stawiając przy tym na najwyższa jakość produktów, szkoleń i wykończenia pracy. Kieruje się domeną „Celem jest żyć w zgodzie ze sobą, a nie na przeciw sobie.” Praca jest jej powołaniem, a zarazem pasją. Znalazła swoje źródło spełnienia i satysfakcji wśród stałych, zadowolonych klientek. Zamiłowanie do pracy, napędza ją do ciągłego rozwoju.

„Art Lashes by Klaudia Sławińska”
ul. Witkiewicza 49/u-6
tel.790 255 489
fb.com/art-lashes-by-klaudia-sławińska

 ________________________________________

 

    

 

 

10. „N – Beauty” Natalia Zioła Pomysł na stylizację rzęs zrodził się na zajęciach w szkole policealnej. Początki wymagały ciężkiej pracy, ale ze wsparciem pierwszyc

h klientek (są nimi do dziś) doszła do tego, ze prowadzi własną działalność i ma apetyt na więcej. W swojej pracy stawia na profesjonalne produkty, rzetelne i trwale aplikacje a przede wszystkim na BHP pracy oraz komfort klientek. Aktualnie jest po 4 szkoleniach ze stylizacji rzęs. Ma zamiar nieustannie podnosić kwalifikacje w tej dziedzinie. Wykonuje również hennę i regulację brwi. Ma zamiar poszerzyć ofertę usług jeszcze w tym roku.

 
„N – Beauty” Natalia Zioła
ul. Monte Cassino 18
tel.535 199 302
fb.com/nbeauty93

 ________________________________________

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.