Olamastudio

28.10.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Firmy

OLAma studio to profesjonalne studio kosmetologiczne prowadzone przez mgr kosmetolog Aleksandrę Tuchowską. Oferta zabiegowa skupia się na pielęgnacji i upiększaniu twarzy oraz ciała. Wachlarz usług jest bardzo szeroki i stale się powiększa ze względu na wprowadzanie nowości rynkowych.

 

hot°: Kiedy stwierdziła Pani, że pora na własny gabinet kosmetyczny. Z tego co wiem, pracuje Pani również jako naukowiec na PUM. Ciekawe, niespotykane połączenie różnych pasji czy zawodów.

 

Decyzja żeby otworzyć własny gabinet zawsze wisiała gdzieś w powietrzu, a ze względu na ograniczone zasoby finansowe wydawała się dość odległa. Kiedy byłam na studiach doktoranckich poznałam nowych ludzi, a jedna z koleżanek dietetyczek zaproponowała mi współpracę i współdzielenie małego gabineciku.

 

To była moja szansa, którą wykorzystałam. Pracowałam wtedy na uczelni, robiłam doktorat, jednocześnie rozkręcałam gabinet i dorabiałam jako instruktor fitness. Jako kosmetolog szybko zyskałam spore grono stałych klientów, co tylko utwierdziło mnie w decyzji, że to jest właśnie to, co chcę robić, czemu chcę się poświęcić. Postawiłam na siebie i swoją pasję, pożegnałam mały współdzielony gabinet, uczelnię oraz salę fitness i teraz mogę z dumą zaprosić do mojego własnego studia kosmetologicznego.

 

 

hot°: Czego możemy się spodziewać przekraczając próg…

 

Kiedyś usłyszałam od klientki, że wchodząc do mojego studia czuje się zaopiekowana. I chyba właśnie o to mi chodziło. Klient oddający się w moje ręce, musi mieć do mnie pełne zaufanie. W końcu powierza mi swój wygląd, zdrowie, dzieli się ze mną swoją historią i współpracuje ze mną aby osiągnąć wymarzony efekt. Zaufanie klienta, to dla mnie połowa sukcesu.

 

hot°: Jakie usługi oferuje Pani w swoim salonie?

Usługi oferowane w OLAma studio są stale dodawane, zgodnie z najnowszymi trendami na rynku kosmetologicznym.


Do tej pory klienci mogli skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz przy pomocy specjalistycznej aparatury np. oczyszczania wodorowego, sonoforezy, infuzji tlenowej, fali radiowej. Ponadto w gabinecie oferowane są zabiegi z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego, takie jak wolumetria twarzy czy modelowanie ust.

 

Świadczone są także usługi mezoterapii igłowej ( w tym również bardzo popularne teraz stymulatory tkankowe), mezoterapii mikroigłowej,lipolizy iniekcyjnej. Z zabiegów na ciało klienci mogą również skorzystać z modelowania sylwetki przy pomocy nowoczesnej aparatury opierającej swoje działanie na ultradźwiękach, fali radiowej, podczerwieni i endermologii. Oferowane są także zabiegi złuszczające na bazie kwasów oraz retinolu. Oczywiście w stałej ofercie swoje miejsce mają również takie usługi, jak maijaż permanentny, depilacja pastą cukrową czy henna.

 

Kolejnym wprowadzanym do oferty zabiegiem jest tzw. scar needling, czyli zabieg zmniejszający widoczność blizn oraz rozstępów.Przy OLAma studio pracują również dwie zdolne stylistki, Irena zajmująca się paznokciami i Ola (Olala lashes) dbająca o oprawę oczu.

 

 

hot°: Jakie są najpopularniejsze trzy zabiegi zamawiane przez Pani klientki?

 

Aktualnie trzy najpopularnijesze zabiegi w studio to na pewno oczyszczanie wodorowe, mezoterapia igłowa oraz kwasy złuszczające.

 

hot°: Co powinna wiedzieć osoba, która przychodzi do Pani salonu po raz pierwszy? Czy zabiegi są bezpieczne? Jak się przygotować do nich?

 

Klienci mogą mieć pewność, że na pierwszym miejscu stawiane jest ich bezpieczeństwo. Dlatego przez zabiegiem przeprowadzany jest wywiad, niekiedy proszę o wykonanie niektórych badań. Klient może się także skonsultować przed wizytą i zadać pytania dotyczące zabiegu.

 

W gabinecie wszystkie produkty i aparatury są oryginalne, posiadają odpowiednią certyfikację, a zabiegowiec posiada pełne wykształcenie i kwalifikacje do wykonywania zabiegów. Klienci nie są także pozostawiani sami sobie po zabiegu. Jeżeli cokolwiek ich niepokoi zawsze mogą skontaktować się ze studiem lub przyjść na bezpłatną konsultację.

 

 

hot°: Wyczucie piękna? Nabyte umiejętności techniczne? Umiejętność rozmowy z ludźmi? Jakie cechy powinna mieć dobra kosmetyczka?

 

Zawsze stawiałam na wiedzę, praktykę i pokorę. Myślę, że dobry, odpowiedzialny specjalista powienien mieć ciągły głód wiedzy, a jego praca powinna być jego pasją. Musimy mieć również świadomość, że nie można spocząć na laurach. Kosmetologia to dziedzina, która bardzo dynamicznie się rozwija, dlatego potrzebne jest ciągłe doszkalanie i śledzenie nowości na rynku.

 

Ja sama nie tylko szkolę nowych specjalistów, ale także co chwilę uczestniczę w nowych kursach i szkoleniach.

 

 

Jakie zabiegi oferuje studio?


Oferta zabiegowa skupia się na pielęgnacji i upiększaniu twarzy oraz ciała.

Wachlarz usług jest bardzo szeroki i stale się powiększa ze względu na wprowadzanie nowości rynkowych.

 

W ofercie znajdziecie Państwo takie zabiegi, jak:


🔸mezoterapia igłowa i mikroigłowa twarzy, szyi, dekoltu, okolicy oka, dłoni, ust,
🔸stymulatory tkankowe,
🔸kwasy AHA, TCA oraz zabiegi z retinolem,
🔸wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego: wolumetria twarzy, wypełnianie bruzd, modelowanie ust,
🔸lipoliza iniekcyjna na ciało,
🔸zabiegi pielęgnacyjne na twarz bez iniekcji: oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, fala radiowa, ultradźwięki (mezoterapia bezigłowa), krioterapia, światłoterapia, kawitacja, sonoforeza, maski i masaże, oczyszczanie manualne,
🔸zabiegi modelujące sylwetkę bez iniekcji: endermologia z falą radiową, fala radiowa, liposukcja ultradźwiękowa,
🔸depilację cukrową (sugaring) metodami na ciepło i na zimno,
🔸makijaż permanentny,
🔸elektrokoagulację (zamykanie naczynek, usuwanie prosaków i włókniaków),
🔸poradnictwo w sprawach pielęgnacji domowej oraz żywienia przy określonej kondycji skóry.

 

 

hot°: Jakie zabiegi poleca Pani na nadchodzący sezon jesienno – zimowy?

 

Sezon jesienno- zimowy to najlepszy czas aby zacząć kurację kwasami lub retinolem, co nie tylko oczyści, ale także rozjaśni przebarwienia po lecie, napnie skórę i przygotuje ją do kolejnych zabiegów. To także czas na zadbanie o dogłębne nawilżenie skóry i jej regenerację po lecie, a w tym celu sprawdzą się zabiegi mezoterapii. Dla osób, które nie lubią igieł znajdzie się alternatywa w formie zabiegów bazujących na wprowadzaniu substancji aktywnych aparaturą lub poprzez masaż.

 

hot°: Jak można umówić się na wizytę do Waszego salonu?

 

Na wizytę można umówić się poprzez wiadomość lub telefon pod nr 518 256 007, można skorzystać również z aplikacji booksy, czy kontaktu przez firmową stronę na portalu Facebook oraz profil na Instagramie. Oczywiście można w tym celu także odwiedzić salon osobiście.

 

 

Adres studia ul. Parkowa 49a/u2 71-621 Szczecin
Tel. 518 256 007
www.olamastudio1.booksy.com
www.facebook.com/olamastudio
www.instagram.com/olamastudio

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.