Opalanie natryskowe Fake Bake

07.02.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W styczniu zajrzeliśmy do gabinetu „Opalanie Natryskowe Fake Bake” prowadzonego przez Panią Klaudię. Znajdziecie go w C.H. Nowy Turzyn w ramach większej całości, jaką jest gabinet Viet Nails & Beauty. W lutowym numerze skupiamy się na usłudze Fake Bake, ponieważ jest to bardzo ciekawa i nowatorska metoda opalania, którą warto poznać. Polega ona na… no właśnie, tutaj oddajemy już głos Klaudii, od której dowiedzcie się szczegółów.

 

  

 

Pani Klaudio, pracuje Pani w gabinecie, który oferuje ciekawą, nowatorską metodę opalania „Fake Bake”. Nawet sama nazwa wzbudza ciekawość. W każdym razie: na czym polega ta metoda?


W skrócie na opalaniu bez słońca! ;) Efekt uzyskujemy przez natrysk odpowiednich i oczywiście bezpiecznych preparatów na naszą skórę. Zaczynamy od wstępnej rozmowy
i doboru właściwego koloru dla naszej klientki. Następnie wykonujemy peeling oraz zabezpieczamy suche miejsca czyli dłonie, stopy, kolana oraz łokcie.
Tak przygotowana klientka w jednorazowej bieliźnie udaje się do pomieszczenia z namiotem - gdzie rozpylam na jej skórze specjalnym urządzeniem samoopalacz. Cały zabieg trwa do 30 minut, następnie suszymy ciało i gotowe! Klientka może się ubierać i cieszyć piękną opalenizną.


Przyjrzyjmy się szczegółom: Czy opalamy się równomiernie? Czy możemy uzyskać różne odcienie opalenizny?


Po jedynym zabiegu otrzymujemy efekt równomiernej opalonej skóry! Mamy 5 kolorów: odcień „Oryginal” kultowy produkt wprowadzony na rynek w 1995 roku. „Gold” dający efekt złocistej opalenizny.„60 min” preparat ekspresowy, który możemy spłukać już po 1 godzinie od zabiegu. „Darker” odcień dający efekt opalenizny niczym z egzotycznych wakacji. Ostatni odcień to „Double Dark” podwójna moc darkera dla Pań lubiących mocniejszą opaleniznę. Wszystkie kosmetyki nie zawierają parabenów oraz nie są testowane na zwierzętach.

 

  

 

Jakich zaleceń trzeba przestrzegać przed zabiegiem?


Na tydzień przez opalaniem natryskowym nie powinno się używać innych produktów i kosmetyków samoopalających. Inne wskazania to: depilacja, woskowanie czy golenie należy przeprowadzić najpóźniej na 24H przed opalaniem. Skóra musi być oczyszczona z makijażu, perfum, olejków - ponieważ mogą wchodzić w reakcje z niektórymi substancjami zawartymi w produktach Fake Bake.

 

Minęło kilka minut, jesteśmy już po zabiegu. Co teraz? Czego musimy unikać?


Po zabiegu musimy unikać kontaktu z woda przez 6-8 godzin lub w przypadku płynów szybciej działających 1-3h. Trening na siłowni - też nie jest wskazany, ponieważ musimy unikać również potu przed pierwszym myciem. Nie możemy również do pierwszego mycia nakładać żadnych kosmetyków. Pierwsze mycie po spłukaniu koloru wstępnego powinno się odbyć przy użyciu samej wody bez mydła. Po opalaniu ubieramy ciemne luźne ubrania, ponieważ przed pierwszym myciem możemy delikatnie brudzić ;) Po spłukaniu pierwszej warstwy już nie brudzimy.

 

 

Czy osoby z wrażliwą skórą mogą korzystać z usług Pani gabinetu?


Tak, oczywiście wrażliwa skóra - nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Opalanie natryskowe z wykorzystaniem kosmetyków Fake Bake to naturalny wygląd skóry i opalenizny przez długi czas. Linia produktów Gold jest dodatkowo wzbogacona o składniki nawilżające.


Jak długo utrzymują się efekty opalania metodą Fake Bake?


Opalenizna utrzymuje się na skórze około 5-10 do 14 dni, to zależy od pielęgnacji. Należy unikać produktów z kwasami, które mogą usuwać kolor, niewskazane są kąpiele w basenie z wodą chlorowaną, która może przyspieszać proces blednięcia opalenizny. W celu uzyskania najlepszego efektu należy pamiętać o nawilżaniu skóry, najlepiej odpowiednimi kosmetykami Fake Bake. Po ok. 7 dniach należy użyć peelingu, aby ułatwić równomierne zanikanie koloru, lub przygotowanie skóry do kolejnej aplikacji.

 

    


Niebawem wiosna, a skóra po zimie nie jest w najlepszej kondycji. Czy zabiegi Fake Bake pomogą zrewitalizować naszą cerę?


Zrewitalizować dosłownie nie, ale na pewno pomogą poprawić koloryt skory ukryć niedoskonałości oraz poprawić samopoczucie naszym Paniom ;)


Kobiety uwielbiają wszelkie promocje, jakie niespodzianki czekają na Pani klientki w lutym?


W lutym każda klientka może wziąć udział w losowaniu nagrody w postaci opalania natryskowego oraz nagrody niespodzianki. Po szczegóły zapraszam na mojego facebooka.

 

Salon Viet Nails &Beauty
ul. Bohaterów Warszawy 40
Szczecin Galeria Nowy Turzyn
1 piętro obok antykwariatu

 

tel. 509 810 392
mail: fakebake@wp.pl
fb.com/fakebakeszczecin
fb.com/vietnailsbeauty

 

Opalanie natryskowe Fake Bake

Opalanie natryskowe Fake Bake

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.