Pierwsze urodziny Strefy Piękna!

18.11.2019
Autor: Julian Masewicz , Zdjęcia: Julian Masewicz

W dniu 16.11 odbyły się pierwsze urodziny salonu fryzjersko-kosmetycznego „Strefa Piękna”. Zapraszamy do przeczytania naszej relacji.

 

  

 

Spotkanie miało na celu (oprócz oczywiście świętowania jubileuszu), zaproszenie partnerów biznesowych i przedstawienie salonu licznie przybyłym gościom. Salon powstał w celu zapewnienia kompleksowego miejsca, które zadba o klienta posiadając wszystkie zabiegi branży beauty.

 

Znajdziemy tam strefę fryzjerską, gdzie stylista fryzur profesjonalnie zadba o nasz wizerunek, dalej strefę kosmetyczną i wizażu, w której otrzymamy specjalistyczny masaż liftingujący twarzy, zabiegi medycyny estetycznej, makijaż permamentny, analizę kolorystyczną i make up.

 

Warto dodać że Strefa Piękna jest laureatem prestiżowej nagrody „Orły Kosmetyki” za rok 2019!

 

 

 

Na wydarzeniu, Strefa Piękna zapewniła gościom bezpłatne wykonanie profesjonalnego makijażu, wypróbowanie wegańskich kosmetyków i suplementów, a także japońskiego masażu Kobido!

 

Można było nabyć suplementy: MGMED, Arbone i naturalny kolagen firmy Colway. Karolina Parulska z firmy Nell.lu handmade prezentowała swoje ręcznie wykonane torby z tworzyw naturalnych, która również była odpowiedzialna za przygotowanie tortu na część celebracyjną wydarzenia.

 

 

 

W dalszej części odbył się konkurs, w którym wylosowany zwycięzca otrzyma kompleksową usługę estetycznej przemiany. Szczęśliwym wygranym okazała się Pani Kamila. Gratulujemy! Wydarzenie bez wątpienia odbyło się w radosnym i gościnnym nastroju.

 

Strefa piękna dostarczy wszelkich specjalistycznych porad co do potrzebnych zmian estetycznych. Wykonywane usługi są na profesjonalnym poziomie, odbywają się w przemiłej atmosferze i w pełni gwarantują satysfakcję klienta. Polecamy!

 

 

Strefa Piękna
ul. Zoologiczna 31, 70-001 Szczecin
tel: 507 168 676
Facebook Strefa Piękna
www.strefapiekna.szczecin.pl

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pierwsze urodziny Strefy Piękna!

Pierwsze urodziny Strefy Piękna!