Przedstawiamy Kurkowa5! Opalaj się bezpiecznie i zdrowo!

02.02.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Kurkowa5 to studio specjalizujące się w opalaniu natryskowym, które powstało z pasji do zdrowego opalania. Wszystkie zabiegi wykonywane są tu ręcznie, a odcień każdorazowo dobrany jest do karnacji i oczekiwań klienta, co zapewnia zadowalający efekt po zabiegu. Dla tych co lubią się opalać, przygotowaliśmy artykuł, w którym rozmawiamy z właścicielką Kurkowa5. Przeczytacie o tym z jakich etapów składają się oferowane zabiegi, o czym nie można zapominać przy opalaniu, a także o szkoleniach, które prowadzi firma. Zapraszamy!

 


 
Jak długo prowadzą Państwo usługi opalania natryskowego w Szczecinie?


Opalaniem natryskowym zajmuję się od 2018 roku. Przez pierwsze 2 lata współtworzyłam TIME TO TAN, a od nowego roku indywidualnie zajmuję się salonem Kurkowa5. Zdrowa forma opalania, to nie tylko jedno z moich zajęć zawodowych ale przede wszystkim pasja.

 

Czym różni się opalanie natryskowe od opalania w solarium?


Opalanie natryskowe znajdzie swoich zwolenników wśród osób (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), które nie lubią się opalać lub nawet nie mogą przebywać na Słońcu. Jest to też alternatywa dla solarium. Zabieg polega na rozpyleniu na całe ciało lub tylko wybrane partie ciała specjalnej mgiełki, która nada skórze wygląd naturalnej opalenizny.

 

Opalenizna jest skutkiem bezpiecznej reakcji chemicznej z aminokwasami znajdującymi się na zewnętrznej warstwie naskórka.Zabieg ten jest w 100% bezpieczny, korzystać z niego mogą nawet kobiety w ciąży, a także mamy karmiące. Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie i kosmetykach premium MineTan od TanExpert/MineTan Polska. Ich formuła oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki którym opalenizna jest równomierna i trwała, a skóra maksymalnie odżywiona.

 

Tradycyjne opalanie się na Słońcu i w solarium odbywa się przy udziale promieniowania UV, co może przyspieszać procesy starzenia się skóry, może powodować przebarwienia, oparzenia słoneczne i zwiększać ryzyko czerniaka. W przypadku opalania natryskowego nie ma takiego ryzyka.

 

 

Z jakich płynów do opalania korzysta się w Kurkowa5?


W salonie pracujemy tylko na organicznych, odpowiednich na vegan, bezzapachowych kosmetykach MineTan dystrybuowanych przez TanExpert/MineTan Polska. Charakteryzują się one nie tylko rynkową innowacyjnością, ale gwarantują też niesamowite, błyskawiczne rezultaty, bez żadnych pomarańczowych tonów.

 

Bogata paleta płynów oraz kosmetyków dostępnych w salonie pozwala na dostosowanie wykończenia skóry, dzięki czemu jej barwa może przypominać dowolną opaleniznę z każdego zakątka świata. Myślisz o kolorze, który odpowiada śródziemnomorskim wakacjom? Interesuje Cię zjawiskowy efekt rodem z Rio de Janeiro? Oczekujesz opalenizny, która jednocześnie ujędrni Twoją skórę? Zależy Ci na dodatkowym nawilżeniu? O czym marzysz? Zastanów się, a ja znajdę dla Ciebie idealny odcień opalenizny...

 

 

Z jakich etapów składa się opalanie natryskowe?


Dzień przed zabiegiem w domowym zaciszu należy wykonać peeling (gąbką, rękawicą lub nietłustym kosmetykiem). Przed samym zabiegiem należy wziąć prysznic i zrobić demakijaż, by zmyć z ciała wszelkie kosmetyki (można także skorzystać z niego w salonie). Depilacji woskiem i innych zabiegów kosmetycznych nie należy wykonywać na 24h przed opalaniem.

 

Najlepiej przyjść w ciemnych i luźnych ubraniach (oferuję także wynajem stroju – kombinezonu idealnego do założenia po zabiegu). Sam zabieg trwa kilka minut, odbywa się w specjalnej kabinie i jest on bardzo przyjemny.

 

Mgiełka opalająca rozpylana jest ręcznie, co jest gwarantem najwyższej jakości. Cały pobyt w salonie nie trwa dłużej niż 30 minut. Takie ekspresowe wakacje ... Po 3h od zabiegu (już w domu) należy wziąć prysznic bez użycia kosmetyków.Do momentu skorzystania z pierwszego prysznica należy unikać kontaktu z wodą oraz wszelkiego rodzaju wysiłku fizycznego, który powoduje nadmierne pocenie się.

 

Jak długo trzyma się taka opalenizna?


Opalenizna utrzymuje się od 7 do nawet 14 dni. Aby jak najdłużej się nią cieszyć należy pamiętać o nawilżaniu ciała, odpowiednie kosmetyki nawilżające dostępne są również w moim salonie.

 

 

Ile kosztuje taka usługa?


Opalanie całego ciała, to koszt 100 zł. Oczywiście można także opalać poszczególne części ciała, np. same nogi lub twarz, dekolt i ręce. Jedna wizyta w salonie pozwala na uzyskanie finalnego koloru opalenizny, nie trzeba przychodzić na zabieg co kilka dni (jak np. na solarium), by pogłębiać kolor.

 

Stałe klientki odwiedzają nas mniej więcej 2 razy w miesiącu, by dzięki temu cieszyć się opalonym ciałem przez cały czas.

 


Na stronie możemy przeczytać o prowadzonych szkoleniach. Może Pani powiedzieć nam o tym coś więcej?


Jako TanExpert Master prowadzę profesjonalne szkolenia z zakresu opalania natryskowego produktami MineTan. Podczas kursu przekazuję wiedzę i niezbędne doświadczenie. Dostarczam praktycznych instrukcji oraz porad, które pomogą stać się profesjonalistą w branży opalania.

 

Kurs taki trwa około 4 godzin i składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Kursantka wychodzi z niego wyposażona w nie tylko w wiedzę ale także w niezbędny sprzęt. Wszystko to pod egidą wiodącej marki TanExpert/MineTan Polska.

 

Kilka słów dla nas na koniec?


Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować bezpiecznej formy opalania serdecznie zapraszam do umówienia wizyty. Należy pamiętać, że #skoratezzdrowie. Ale uwaga, szczerze informuję - zabieg ten uzależnia! Potwierdza to wiele moich klientek. Do zobaczenia na Kurkowej5!

 

 
ul. Kurkowa 5/U1, Szczecin
studio@kurkowa5.pl
Tel. 668 154 949

www.facebook.com/Kurkowa5
www.instagram.com/kurkowa5_szczecin
www.kurkowa5.pl

 

 

Kurkowa 5

Kurkowa 5

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.