Rzemiosło Piękna

09.12.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Rzemiosło Piękna

Rzemiosło Piękna - nowe miejsce na mapie Szczecina, w którym profesjonalizm łączy się z pasją doświadczonego zespołu. Jutro wielkie otwarcie, ale właściciele znaleźli chwilę i odpowiedzieli na kilka naszych pytań. Uwaga: Wszystkie Panie, które się zapiszą na jutro mają zniżkę 15% na każdą usługę, a jak przyjdą do salonu (jutro) i zapiszą się na dowolny dzień do końca 2022 roku to usługa będzie kosztować - 10%

 

 

 

hot°: Jutro otwieracie swój salon, to chyba wielka chwila dla Was?

 

Prawda, jest to wielka chwila. Emocji dodaje fakt, że od początku tworzymy swoje „małe królestwo” i już nie możemy doczekać się jutrzejszego otwarcia.

 

 

hot°: Kto tworzy załogę Rzemiosło Piękna? Na zdjęciu na Instagramie widziałem trzy eleganckie kobiety…

 

Załogę tworzą młode, ambitne i bardzo utalentowane kobiety. Aleksandra zajmuje się włosami, Agata makijażem, a Kornelia dłońmi, dzięki czemu każda klienta odwiedzająca nasz salon może wyjść zrelaksowana i całkowicie odmieniona.Mimo młodego wieku każda z naszych specjalistek ma duże doświadczenie.

 

Aleksandra fryzjerstwem zajmuje się od przeszło 8 lat, ale już jako mała dziewczynka mówiła, że zostanie fryzjerką i zastanawiała się cóż to za magia się dzieje, kiedy kobieta do fryzjera przychodzi w jasnych włosach, a wychodzi np. w czerwonych. Kiedy przyszedł czas wyboru szkoły, nikt nie miał wątpliwości na jaki wybór padnie.

 

Kornelia dba o dłonie pań już 4 lata. Zdobieniem paznokci interesowała się już w szkole średniej i mimo iż na momencik zboczyła z tej drogi, szybko przypomniała sobie co jest jej prawdziwą pasją i daje poczucie spełnienia.

 

Agata z wykształcenia jest charakteryzatorką. Stale szkoli swoje umiejętności uczęszczając na pokazy, szkolenia i prezentacje dotyczące makijażu. Lubi być na bieżąco z najnowszymi trendami. Makijaż to nie tylko praca, ale i ogromna pasja.

 

 

 

 

hot°: Jak można się będzie umówić na wizytę do Waszego gabinetu?

 

 Jak zarezerwować termin? Można to zrobić na kilka sposobów: podczas wizyty w naszym salonie, za pomocą aplikacji BOOKSY, albo telefonicznie. Zachęcamy również do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych jak i odwiedzania strony www.

 

hot°: Jaki będzie zakres usług, które proponujecie w Rzemiośle Piękna?

 

Dzięki temu, że nasze specjalistki zajmują się inną działką, zakres usług Rzemiosła Piękna może być tak szeroki, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną m.in. na naszej stronie www.

 

 

 

hot°: Czy w tym zawodzie jest czas na nudę? Lubicie swoją pracę?

 

Trendy w stylizacji fryzur, paznokci jak i w makijażu zmieniają się bardzo szybko, dlatego ciągle trzeba podnosić swoje kwalifikacje i podążać za nowinkami, więc nie ma tu nawet odrobiny miejsca na nudę.

 

hot°: Tworzenie fryzury czy makijażu, to bliski kontakt z drugą osobą. Tworzą się więzi. Lubi ten aspekt swojej pracy?

 

Każdy bardzo dobrze wie, że kiedy na swojej drodze spotka specjalistę z dowolnej branży, z którego usług jest zadowolony, nie będzie szukać innego. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że zaczynają się tworzyć więzi.

 

 

hot°: Na jakich kosmetykach będzie pracować?

 

Zależy nam na jak najwyższej jakości usług, dlatego produkty w naszym salonie nie są przypadkowe. Jeśli chodzi o usługi fryzjerskie to wybór padł na firmę Keune, jest to holenderska marka, która na światowym rynku jest w czołówce profesjonalnych produktów od ponad 100 lat.Do stylizacji paznokci wykorzystywane będą produkty polskiej marki Nails Company.

 

Panie przychodzące na makijaż również mogą być spokojne, gdyż w asortymencie posiadamy tylko najwyższej jakości kosmetyki służące do tworzenia profesjonalnych makijaży.

 

 

hot°: Jak w ogóle nauczyć się być dobrą makijażystką czy fryzjerką? Jakie umiejętności trzeba posiadać? Bardziej rzemieślnik czy artysta?

 

Po pierwsze teoria – wiedza o tym jak działają poszczególne produkty, jakich oczekiwać efektów, jak najlepiej dopasować odpowiedni produkt do potrzeb klientki. Po drugie umiejętności techniczne i duża ilość praktyki, a tej nasze specjalistki przez lata zdobyły niemało. Po trzecie pasja, bo tylko ona daje wytrwałość do ciągłego śledzenia nowości i rozwoju. Ilość trudu i pracy sprawia, że możemy każdą z naszych pań możemy nazywać się rzemieślniczkami, ale bez artystycznej duszy nie da się stworzyć dzieła sztuki, a to właśnie jest efektem naszych specjalistek.

 

 

 

 

 

 

Rzemiosło Piękna

ul. Śląska 6, 70-431 Szczecin

tel: 519 715 702

www.facebook.com/rzemioslopiekna

www.instagram.com/rzemioslopiekna

Booksy: http://rzemioslopiekna

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.