Wiosenne trendy w stylizacji paznokci!

24.02.2020
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Julian Masewicz

Pink Studio prowadzone przez właścicielkę Panią Agnieszkę Przyjemko zajmuje się stylizacją paznokci oraz rzęs. W tym miesiącu rozmawiamy z Panią Agnieszką o najnowszych trendach w stylizacji paznokci oraz o tym jak zadbać o dłonie po zimie. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury!

 

Po zimie skóra dłoni jest przeważnie bardzo wysuszona, dlatego bardzo dobrym zabiegiem jest gorąca parafina poprzedzona peelingiem. Dogłębnie nawilża i regeneruje skórę dłoni, które stają się przyjemnie miękkie w dotyku i wyraźnie odżywione.

Dużym zainteresowaniem cieszy się manicure hybrydowy, który utrzymuje się do 3 tygodni i tym samym jest wygodny dla klientek.

 

 

Osobom, które mają słabą płytkę a marzą o długich paznokciach polecam zastosowanie żelu, który pozwala zapuścić swój naturalny paznokieć.

 

Tej wiosny z pewnością będą modne jasne, pastelowe kolory. Najmodniejszym kształtem od kilku sezonów jest migdał oraz paznokcie naturalnie zaokrąglone. Jeżeli chodzi o zdobienia, są to wszelkiego rodzaju pyłki, które dają rożne efekty np. odbicie lustra, Hollywood effect, smoky effect, pearl effect czy sunset effect. Powracają również dawne trendy takie jak french i baby boomer.

 

Baby boomer to metoda stylizacji paznokci, która cieszy się coraz większą popularnością. Dodaje ona dłoniom delikatności , świeżości i elegancji. Myślę, że będzie hitem nadchodzącej wiosny.Do wykonania paznokci w tym stylu używa się dwóch kolorów lakierów: białego oraz beżowego.

 

 

Jest to metoda dosyć czasochłonna, pomimo tego coraz więcej klientek decyduje się na nią. Nazywana jest cieniowanym frenchem lub rozmytym ombre na paznokciach.

Sposób wykonania wygląda tak, że w pierwszej kolejności nakłada się bazę, następnie dwie warstwy koloru: różu lub beżu.

Ostatnim etapem jest cieniowanie białym kolorem za pomocą gąbeczki. Końcowy efekt jest niesamowity.

 

French manicure jest trendem, który można pokusić się o stwierdzenie, nigdy nie wyjdzie z mody. Klasyczny French jest odpowiedni na każdą okazję, zawsze prezentuje się schludnie i elegancko. Kolejną jego zaletą jest to, że jest stosunkowo łatwy do zrobienia i nie wymaga używania drogich produktów. Obecnie french manicure został urozmaicony wieloma wersjami kolorystycznymi.

 

Tej wiosny rządzą pastelowe odcienie lakierów!

 

 

Pink Studio
al. Piastów 70/2U
tel.727 635 172
Facebook.com/Pink-Studio