Badabing 2022

29.11.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Bada Bing Strip Club to luksusowy klub nocny znajdujący się w samym sercu Szczecina. Gwarantuje szalone zabawy, wieczory kawalerskie i eventy w ekskluzywnych warunkach i erotycznej atmosferze. Klub oferuje klimatyzowane sale, VIP roomy, strefę dla osób palących, znakomicie wyposażony drink bar oraz oczywiście wykwalifikowany personel! ;)  Specjalizuje się w organizowaniu wyjątkowych i niepowtarzalnych wieczorów kawalerskich oraz imprez firmowych. Zapraszamy do przeczytania wywiadu ze właścicielami.

 

 
hot°: Jaki powinien być dobry night club? Jaka jest idea przewodnia klubu Bada Bing w 2022 roku?

 

Nasz klub nocny jest niepodobny do żadnego innego w Szczecinie. Mamy wiele kreatywnych i atrakcyjnych propozycji, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i żaden inny klub tego nie oferuje, od wieczorów tematycznych po imprezy wyjazdowe z naszymi tancerkami.


Niezależnie od tego, czy imprezowałeś z nami setki razy, czy dopiero planujesz swoją pierwszą wizytę, nie będziesz się u nas nudzić. Dbamy o zapewnienie rozrywki, komfortu, bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Towarzystwo pięknych pań w loży i niesamowite doznania estetyczne wyzwalane przez nasze tancerki to coś czego nie uświadczymy w innych klubach w naszym regionie. Mamy szeroki wachlarz alkoholi z najwyższej półki jako dopełnienie gorącej atmosfery.

 

 

 

hot°: Kiedy otworzyliście klub? Jak do tego doszło?

 

W tak dużym mieście jakim jest Szczecin brakowało nowoczesnego klubu nocnego z pokazami tańca erotycznego. Klub otworzyliśmy pięć lat temu zainspirowani klubami zagranicznymi.

 

Zamysłem było stworzenie miejsca wyjątkowego: do spotkań towarzyskich,biznesowych, dla relaksu czy wyprawienia imprezy kawalerskiej, dla klientów, którzy cenią sobie luksus, bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę. Aby odpowiedzieć potrzebom naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby podejść do każdego indywidualnie, niezależnie od zasobności portfela.

 

 

hot°: Mały samouczek: jak wygląda pierwsza wizyta w klubie. Czy są jakieś wymagania co do stroju gości?


Wizyta w Badabing różni się od zwykłego klubu poziomem obsługi. Nasz klient jest już witany na wejściu oraz informowany o zasadach klubu, jest mu przedstawiana karta, oraz może liczyć zawsze na indywidualne podejście.

 

Staramy się aby każdy czuł się otoczony opieką przez nasz personel. Selekcja podchodzi do klientów ze zrozumieniem, jednak nasze panie dokładają najwyższych starań żeby wyglądać atrakcyjnie, tego samego oczekiwalibyśmy od naszych panów.

 

 

hot°: Jak wygląda kwestia organizacji eventów firmowych czy wieczorów kawalerskich w waszym lokalu?


Podobnie jak przy organizacji imprez kawalerskich staramy się spełnić potrzeby indywidualne. Przy imprezach firmowych dbamy o dyskrecję dla gości oraz zapewniamy najwyższy komfort w wydzielonej sali.


hot°: Pora na mocniejsze pytanie: Czy wasi klienci mogą się czuć bezpiecznie w waszym lokalu? Kilka polskich klubów zdążyło już „zasłynąć” swoimi nieuczciwymi praktykami…


Oczywiście. Dbamy o to, aby nasi goście mieli poczucie bezpieczeństwa. Zapewniamy stałą ochronę, lokal jest w pełni monitorowany.

 


hot°: Teraz równie ważna rzeczy, czyli komfort pracy Waszych tancerek. Jak nie należy się zachowywać w stosunku do dziewczyn?

 

Badabing to elegancki klub i takiego też zachowania oczekujemy od gości. Nie bez kozery jest to „Gentlemen’s Club”. O komfort pracy naszych tancerek dbamy tak samo jak o komfort naszych klientów.

 

 

hot°: Posiadacie ekskluzywny Vip Room i kilka innych sal, idealnych do imprez zamkniętych. Co proponujecie swoim gościom?


Oferujemy dwie sale VIP, mniejszą do dziesięciu osób i większą do dwudziestu, a także małe pokoje do pokazów indywidualnych. Imprezowicze korzystający z naszych sal mogą się bawić we własnym gronie odseparowani od innych gości. Każda sala posiada własną scenę taneczną dzięki czemu tancerki mogą wykonywać pokazy wyłącznie dla naszych VIP-ów .

 

 

 

 

Badabing Night Club
al. Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Tel: 690 654 480
Mail: [email protected]

 

https://bbclub.pl
www.facebook.com/badabingclubszczecin
www.instagram.com/badabing.club

 

 

Badabing

Badabing

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.