Canabiswhisky

15.03.2023 1 komentarzy
Autor: Grzegorz Maksel, Zdjęcia: Zybel Foto / Archiwum Artystki

Zapraszamy do lektury wywiadu z DJ Canabiswhisky, chyba jedną z niewielu kobiet w Polsce w tym fachu. Dowiedz się, jak zaczynała swoją karierę, gdzie można ją usłyszeć, jaki rodzaj muzyki preferuje oraz czym jest ranking TOP5 DJANE w Polsce. Opowie także o swoim udziale w wydarzeniu Livegame oraz o swojej miłości do hip-hopu i udziale w imprezach organizowanych przez Szczecińską Ligę Wolnostylową.  Przeczytajcie, co nam opowiedziała

 

 

hot°: Bardzo ciekawią nas Twoje początki. Jak to się stało, że zostałaś DJ’em? (nie ma zbyt wielu kobiet w Polsce w tym fachu). Opowiedz nam o swoich początkach!


Przyznam szczerze, że od pierwszej klasy szkoły podstawowej wiedziałam i czułam, że będę to robić. Początek był trudny, DJ-e którzy obstawiali już kluby nie chcieli dzielić się miejscem prawdopodobnie obawiając się o swoją pozycję, managerowie kierowali mnie do nich i tak zataczało się koło. Postawiłam wszystko na jedną kartę i zorganizowałam pierwszą imprezę dla kobiet już w nieistniejącym klubie Odra Zoo, tam usłyszał mnie właściciel innego klubu i zaproponował współpracę.


hot°: W jakich szczecińskich klubach (i miejscach) można Cię usłyszeć?


Gram po całym Szczecinie. Wszystko zależy od bookingu. Rezydentką jestem legendarnego klubu Pinokio, a jak nie ma mnie tam, to trzeba szukać informacji na moim instagramie gdzie gram.

 


hot°: Jaki rodzaj muzyki preferujesz? Czy jest to zależne od miejsca w którym grasz?


Oczywiście, że jest to zależne od miejsca w którym gram i dla kogo gram. Cały czas to ja jestem dla klubowiczów, nie oni dla mnie o czym zapomniało wielu DJ-ów. Mam bzika na punkcie techniki mixowania, zmiksuje wszystko.


hot°: Nie wiele osób wie, ale zostałaś uznana jako TOP5 DJANE w Polsce. Gratulacje! Możesz nam opowiedzieć co to za ranking? Czy jest szansa na TOP1? 😊


Dziękuje! Jest to światowy ranking DJane czyli kobiet za DJ-ka. Szansa na TOP 1 zdecydowanie jest, natomiast ciężko konkurować z dziewczynami które grają na Ibizie ale wpisały sobie kraj pochodzenia Polska- maja zdecydowanie więcej odbiorców.

 


hot°: Jakiś czas temu miałaś okazję brać udział w wydarzeniu pt. „Livegame”. Czy mogłabyś nam powiedzieć o tym coś więcej?


Livegame była to pierwsza w Polsce gra influencerów, inspirowana znanym Netflixowym serialem. Wiele konkurencji, ciekawa rywalizacja. Tutaj też nieskromnie powiem, że doszłam do finału jako jedyna dziewczyna.


hot°: Często pojawiasz się na imprezach organizowanych przez Szczecińską Ligę Wolnostylową. Bierzesz tam również czynny udział w różnych rolach (ostatnio nawet jako sędzia). Jak byś opisała te imprezy?


Tak, bardzo lubię SLW, kocham hip hop i takie imprezy. Podoba mi się to, że mimo wyzywania się przez freestylowców, mają do siebie respekt i świadomość, że jest to forma rozrywki. Jeśli Adrian nie może być za deckami, jestem ja, a w roli sędzi czuje się świetnie i nie rozumiem dlaczego nie jestem na stałe w składzie sędziowskim he he ;-).

 


hot°: Czy DJ’ing to jedyna rzecz, którą się na co dzień zajmujesz? Jeśli nie, to z czym jeszcze działa Canabiswhisky?


Canabiswhisky ma wiele twarzy, pod tym pseudonimem pracuje jako dj i influencer. Zdarza mi się występować w filmach na YouTube milionowych twórców. W tygodniu lubię sprzedawać nieruchomości i prowadzić jeden ze szczecińskich lokali, ale o tym może innym razem.

 

 


hot°: Parę słów do czytelników Hota 😊


Ponad 14 lat temu kiedy przeprowadziłam się do Szczecina, pierwszą gazetką która w klubach wpadła mi w ręce, był Hot. Zastanawiałam się wtedy, jakie to uczucie znaleźć w niej. Już teraz wiem- życzę Wam wszystkim abyście nie bali się spełniać marzeń, wszystko da się zrealizować ...

 

 

Mail: [email protected]
Tel. 781 055 954
Facebook: Canabiswhisky
Instagram: Canabiswhisky

 

Komentarze

Komentarze

Samanta
17:27 23.03.2023
Brawo! Trzymam kciuki za rozwój!
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.