CeX - wymieniamy, sprzedajemy, kupujemy!

10.10.2017 1 komentarzy
Autor: Dawid Korniak/Marcin Homis, Zdjęcia: Archiwum CeX/Marcin Homis

CeX mieści się przy al. Niepodległości 22, tuż obok lokalu Buffet Daily Fresh. CeX Szczecin to rozbudowana platforma, dzięki której można wymieniać, sprzedawać, kupować – wszystko to, co związane z elektroniką, filmami, grami, czy gadżetami. Na czym polega cała idea? Skąd pomysł na takie przedsięwzięcie? Jakie korzyści niesie za sobą posiadanie karty członkowskiej? Rozmawiamy z Panem Sebastianem – managerem CeX Szczecin!

 

 

hot°: CeX Szczecin to miejsce, w którym można jak napisaliśmy we wstępie - wymieniać, oddawać i sprzedawać – na czym polega Wasza działalność?


Naszą działalność można określić mianem jedynej w Polsce niezwykle rozbudowanej platformy wymiany nowoczesnej elektroniki, gadżetów, gier i innych mediów. Co ciekawe, działamy jak każdy inny sklep, gdzie klienci mogą przyjść i zakupić nasze różnorodne, nowe i używane towary, ale dajemy również możliwość dokonania wymiany niepotrzebnych sprzętów i mediów na takie, których aktualnie potrzebują.


Można również po prostu sprzedać nam swoje gadżety, gry i filmy za gotówkę. Ważne jest to, że wymieniać można, jak to mówimy – „wszystko na wszystko" co oznacza, że możesz przynieść stary smartfon i wymienić go np. na gry i filmy. Naszych klientów ograniczają wyłącznie ich potrzeby. Wisienką na torcie jest wyjątkowa 24-miesięczna gwarancją oraz opieka posprzedażowa, która daje ogromny komfort posiadania sprzętów z CeX.

 

 


hot°: Wchodząc do Waszego sklepu, jakiego asortymentu mogę się spodziewać?


Jak nasza nazwa wskazuje - zajmujemy się szeroko pojętą rozrywką elektroniczną - znaleźć można u nas w zasadzie wszystko, co jest z tym tematem związane, czyli telefony komórkowe, konsole, części i akcesoria komputerowe, odtwarzacze mp3 i mp4, aparaty fotograficzne, a także gry na wszystkie platformy, filmy na dvd i blu-ray i wiele, wiele innych.


hot°: CeX – to międzynarodowa marka – moglibyście wyjaśnić, skąd wzięła się w naszym kraju, a przede wszystkim w Szczecinie?


Cex jest marką wywodzącą się z Wielkiej Brytanii, a nasze sklepy znajdują się w wielu innych krajach - w Irlandii, Portugalii, Hiszpanii, Holandii, Włoszech, a nawet w Australii, Indiach i Stanach Zjednoczonych. W Polsce pojawiliśmy się w roku 2015, wraz z otwarciem naszego pierwszego sklepu na ulicy Półwiejskiej w Poznaniu, a po pół roku otworzyliśmy już dwa kolejne - w Łodzi oraz Bydgoszczy. Chcemy dać możliwość jak największej liczbie Polaków, posiadania nowoczesnych technologii w przystępnych cenach. Naszym celem na najbliższe lata jest pojawienie się w każdym większym mieście w Polsce, a takim miastem jest dla nas właśnie Szczecin.

 

 


hot°: Działacie od połowy czerwca, jak dużą popularnością cieszy się wymiana rozrywką?


Nasze początki w większości polskich miast są podobne - jesteśmy nową marką z unikatowymi możliwościami, więc nasi klienci muszą wręcz nauczyć się jak korzystać z CeX. W każdym nowym miejscu bardzo szybko udaje nam się zyskać sobie grono wspaniałych przyjaciół.


Opieramy naszą działalność przede wszystkim na profesjonalnym doradztwie. Sprzęt elektroniczny można kupić w wielu miejscach, w CeX jednak dbamy o to, aby został idealnie dobrany do potrzeb naszych klientów. Jak wiadomo - zadowoleni klienci przekazują informacje o nas swoim znajomym, zatem z każdym dniem nasz sklep odwiedza coraz więcej osób.

 


hot°: Czy Wasi klienci mogą liczyć na jakieś promocje, karty lojalnościowe, czy zniżki?


W CeX specjalne promocje pojawiają się co chwilę. Nasze ceny są elastycznie i nawet kilka razy w miesiącu proponujemy ciekawe obniżki w danych kategoriach. Wystarczy tylko mieć rękę na pulsie i śledzić informacje, które umieszczamy chociażby na Facebooku sklepu w Szczecinie.


Każdy zupełnie za darmo może założyć kartę członkowską CeX, dzięki czemu 24-miesięczną gwarancję na nabyte dobra ma zapisaną w systemie. Na karcie znajdują się również bezpłatne renowacje płyt, które można wykonać w naszym sklepie. Mamy jeszcze wiele kart do odkrycia, nie chciałbym jednak zdradzać na chwilę obecną zbyt wielu szczegółów ;)

 

 

hot°: Na koniec powiedzcie jaki był najbardziej nietypowy przedmiot, który do Was trafił?


Co chwilę trafiają do nas „kosmiczne" gadżety, więc ciężko jest wybrać najbardziej nietypowy. Od gier typu „symulator kromki chleba" przez najbardziej wyszukane telefony, po nowoczesne drony i odkurzacze sprzątające.


Nowoczesna technologia rozwija się w takim tempie, że sami czasami jesteśmy zaskoczeni, kiedy najnowszy gadżet trafia na nasz stół testowy. Dlatego że na co dzień obcujemy z elektroniką użytkową, to już jesteśmy przyzwyczajeni do tego, co robi wrażenie na naszych klientach. W końcu, aby dobrze doradzać, to sami musimy każdego dnia poznawać empirycznie niesamowity świat technologii.

 

 

hot°: Z tego, co wiem, inne oddziały CeX organizują turnieje w różnego rodzaju gry, czy Wy też macie w planach takie wydarzenia?


Oczywiście! Kiedy tylko zagnieździmy się trochę mocniej na lokalnym rynku i zawiążemy współpracę z lokalami gamingowymi, czy innego tego typu instytucjami, będziemy organizować turnieje, ale również innego rodzaju akcje, chociażby konkursy social media, gdzie wygrać będzie można specjalne vouchery do CeX.

 

Godziny otwarcia 
poniedziałek - sobota 09:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 18:00

CeX Szczecin
Al. Niepodległości 22
Polub CeX na Facebooku!
Odwiedź Stronę Internetową!

 

 

#cex #cexszczecin #hotmagazineszczecin #hot #sklep #exchange #buy #sell #kupuj #wymieniaj #sprzedawaj #szczecin

Post udostępniony przez Hot Magazine (@hotmagazineszczecin)

Komentarze

Komentarze

Isaac
10:12 18.03.2023
BoostMyInsta Instagram str.Diego 13, London, E11 17B (570) 810-1080 tik tok views
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.