Klasyczny Szczecin - zjazd oldtimerów na Łasztowni

11.10.2023 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Klasyczny Szczecin

Błysk Najpiękniejszych Oldtimerów na Łasztowni!  Miniona niedziela (8.10.2023) na Łasztowni była przepełniona zapachem benzyny, historią i stylem z dawny lat! Klasyczny Szczecin przeniósł nas w czasie, zabierając w podróż do minionych dekad ubiegłego wieku!

 


Setki cudownych oldtimerów przyciągały wzrok i uwagę przechodniów, uczestników zlotu i miłośników motoryzacji. Od ikonicznych muskularnych muscle carów z lat 60, po eleganckie limuzyny i samochody made in PRL - to był prawdziwy przegląd motoryzacyjnej historii. 

 


Klasyczne konstrukcje to nie tylko samochody, to dziedzictwo przeszłości i źródło inspiracji dla przyszłości! Każdy pojazd na tym zlocie to nie tylko sprzęt, to kawałek historii, który żyje dzięki pasji i trosce właścicieli.
Dziękujemy Klasycznemu Szczecinowi za to niedzielne popołudnie i emocje, jakie nam dostarczyliście!

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.