Mabo B Zone Club już otwarte!

28.10.2019 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz

Mabo B Zone Club to nowo wybudowany, dwupiętrowy obiekt sportowo - rekreacyjny na Mierzynie. Inwestycja zrealizowana przez rodzinną firmę MABO stworzyła idealną przestrzeń dla spotkań biznesowych, sportowych i nie tylko. W czwartek (24.10) odbyło się oficjalne otwarcie, gdzie właściciele po raz pierwszy mogli zaprezentować licznie przybyłym gościom wnętrze nowoczesnego obiektu.

 

 

Zacznijmy jednak naszą opowieść od kilku zdań na temat samego obiektu:

 

Parter wyposażony został w wysokiej jakości trzy profesjonalne korty squash z najwyższej klasy parkietem sportowym zapewniającym doskonałą amortyzację, zapobiegając dodatkowym obciążeniom stawów.

 

Klimatyzacja oraz nowoczesny system wentylacji gwarantują najwyższy komfort gry, odpowiednią ilość tlenu i optymalną temperaturę. Skorzystamy z wielofunkcyjnego klimatyzowanego boiska idealnego do gry w badmintona, koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę, oferującego wysokiej klasy nawierzchnię zapewniającą doskonałą przyczepność i amortyzację.

 

Warta zauważenia jest możliwość bezpłatnego skorzystania z sauny (w przypadku wynajmu kortów lub boiska).

 

 

 

W Mabo, również zadbamy o urodę w strefie beauty, a także znajdziemy saunę, z której możemy skorzystać gratisowo. Na piętrze natomiast znajduje się hang-out room, gdzie goście mogą skorzystać z bogato wyposażonego baru. W ciągu dnia serwowana jest najwyższej jakości aromatyczna kawa, naturalne herbaty, oraz świeżo wyciskane soki. Wieczorem każdy znajdzie coś dla siebie z kanonu wysokiej jakości renomowanych alkoholi z całego świata: od piw regionalnych, po wina z renomowanych winnic.

 

Na zaciętych bilardzistów czeka pełnowymiarowy stół do gry rozmiaru 9-FT, a także dwutorowa kręgielnia dla gości głodnych rywalizacji. Z poziomu baru można obserwować rozgrywki na kortach squash relaksując się przy pysznych napojach, a także śledzić wydarzenia sportowe na dużym ekranie w jakości HD.

 

Zaplanujemy tu idealną imprezę firmową, urodzinową, wieczór panieński/kawalerski czy spotkanie z grupą przyjaciół.

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

A teraz kilka zdań (i zdjęć) o samym otwarciu:

 

W czwartek (24.10) odbyło się oficjalne otwarcie, gdzie właściciele po raz pierwszy mogli zaprezentować licznie przybyłym gościom wnętrze nowoczesnego obiektu. Po uroczystym powitaniu, zaproszeni mogli uraczyć się starannie przygotowanym poczęstunkiem złożonym z: doskonałych dań mięsnych, tartinek i wybitnych deserów, a w późniejszej części smakowano aromatyczne wino i pysznego szampana.

 

Warto wspomnieć, że podczas otwarcia można było obejrzeć wystawę prac malarki Neli Karpińskiej. Całe wydarzenie przebiegło w iście radosnym nastroju w gościnnej atmosferze Mabo Zone Club. Zobaczcie sami jak było!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

    

 

    

 

 

 

  

 

 

  

 


  

 

www.facebook.com/mabozoneclub

tel. 882 144 140
http://www.mabozoneclub.pl

Welecka 2 

72-006 Mierzyn

Mabo B Zone Club

Mabo B Zone Club

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.