Kreatywna Malinova!

10.10.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Malinova

Kreatywność to jedna z najbardziej pożądanych cech w dzisiejszych czasach. Towarzyszy ona osobom uzdolnionym artystycznie, które nie boją się wyzwań, mają głowę pełną pomysłów, nie potrafią usiedzieć w miejscu, chcą stale coś kreować. Taką osobą jest nasza rozmówczyni, Malina Majewska, znana również jako Malinova. Malina obecnie zajmuje się prowadzeniem lokalu Spotkanie, robieniem zdjęć, dekorowaniem oraz organizacją wesel - właśnie o tym wszystkim porozmawiamy!

 

 

hot°: Wydaje się, że wszędzie Cię pełno: jesteś menadżerką lokalu Spotkanie, do tego należy dołożyć fotografię oraz organizację wesel. Jak radzisz sobie z pogodzeniem wszystkich zajęć?

Malinova: W tym momencie jestem już zaprawiona w boju! Było mi ciężko, musiałam się jakoś zorganizować i skupić tylko na pracy. Niestety to wiąże się z brakiem wolnego czasu na odpoczynek. Mam dużo notesów, kalendarzy, aplikacji na telefonie. Przy takim natłoku spraw czasami o czymś zapomnę, ale to się zdarza chyba każdemu. Bardzo łatwo wpaść w wir pracy, lecz trudno z niego wyjść! Prawda jest taka, że ciągle jest coś do zrobienia, stale się przemieszczam, żyje intensywnie, ale to pasuje do mojego charakteru. Tempo i adrenalina to dobre połączenie dla mnie, zobaczymy na jak długo. ;)

 

Malinova

 

 

hot°: Zacznijmy od fotografii. Zajmujesz się robieniem sesji rodzinnych, ślubnych, wizerunkowych oraz dziecięcych. Ponadto równie dobrze wykonujesz zdjęcia na imprezach klubowych. Przy wykonywaniu jakich zdjęć czujesz się najlepiej?

 

Każdy rodzaj traktuje inaczej. Sesje rodzinne to odpoczynek i relaks. Bardzo lubię dzieci, więc jest mi łatwo nawiązać kontakt. Uwielbiam ludzi, potrafię zrobić odpowiednią atmosferę na sesji, żeby wydobyć ciekawe ekspresje. Dla moich klientów to super zabawa - przynajmniej tak mówią.;) Fotografia ślubna to trochę bardziej stresujący czas. Wszystko dzieli się na parę etapów i jest zaplanowane. Reportaż ślubny to ciągłe emocje. Trzeba być bardzo blisko pary młodej i rodziny, która ogromnie przeżywa to wydarzenie.

 

Podchodzę do tego na wesoło, ale oczywiście profesjonalnie. Żartuje, doradzam i pomagam rozwiązywać bieżące problemy, wtedy para mi ufa i dobrze czuje się przed moim obiektywem. Jeśli chodzi o zdjęcia klubowe - robię to w tym momencie po to, żeby spotkać znajomych, których nie widzę na co dzień. Podczas takiego wyjścia słucham muzyki, którą lubię i przy okazji tańczę. Zdecydowanie jest to dla mnie zabawa!

 

 

 

hot°: Niestety nadeszła już jesień, ale to mimo wszystko fajny okres na zorganizowanie sesji zdjęciowej w kolorowym plenerze. Jakie są koszty zorganizowania takiej sesji dla pary, co się w niej zawiera, a także jakie masz ciekawe pomysły na jej realizację:)?

 

Najbardziej lubię naturę. Polecam lasy, pola albo parki oraz skwery miejskie. Jeżeli jest zimno - zabieramy koszyk piknikowy, termos i koce. Sesja zazwyczaj trwa godzinę. Czy te pomysły są ciekawe? Dla mnie są miłe i są gwarancją dobrych zdjęć. Raczej mój klient nie jest przypadkowy - zna mnie i wie czego może się spodziewać. Cenę uzgadniamy indywidualnie, a wszystko zależy od ilości zdjęć, miejsca. Kwota startuje od 400 zł.

 

 

 

hot°: Zajmujesz się także organizacją wesel. Jakiego typu usługi świadczysz?

 

Wesele to duży projekt. Tworzę zaproszenie, a później konsekwentnie projektuje kolejne etapy, żeby nic nie było przypadkowe. Wymyślamy z parą młodą całość, a ja później przekształcam ich wyobrażenie w rzeczywistość. Zajmuję się dekoracjami, które sama robię, organizuję kwiaty, a czasami dodatkowe atrakcję. Ten sezon był szalony. Bywało i tak, że robiłam zarówno dekoracje, jak i zdjęcia na tym samym weselu. Najbardziej lubię wesela w stylu rustykalnym, leśnym. Moi klienci są zazwyczaj wyluzowani i chcą zrobić coś innego niż standardowe wesele.

 

 

 

hot°: Biorąc pod uwagę fakt, że wykonywane przez Ciebie prace należą do tych bardziej kreatywnych, to opisz nam swoje zlecenie-marzenie. Przy jakim projekcie chciałabyś pracować, jak miałby wyglądać, w jakim miejscu?

 

Burning Man – coroczny festiwal na pustyni Black Rock w północnej Nevadzie. Super byłoby tworzyć dekoracje/instalacje na tym festiwalu albo zrobić fotoreportaż - to by było naprawdę coś!;)

 

Malinova

 

 

hot°: Kończąc nasz wywiad – chcielibyśmy zapytać Ciebie o twoje trzy ulubione szczecińskie miejsca?


Lubię cały Szczecin! Ale jeśli muszę wybrać to Bulwary, Pogodno oraz oczywiście nasz lokal Spotkanie ;)

 

 

 

 

Malinova 
tel. 531 031 011
Polub fanpage Malinova na Facebooku!

 

Kreatywna Malinova!

Kreatywna Malinova!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.