Party Deco najlepsze dekoracje na specjalne okazje

08.03.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz
PartyDeco to jeden z największych producentów dekoracji okolicznościowych w Europie. Oferuje ponad 5000 wyjątkowych produktów na imprezy, urodziny i inne specjalne okazje...Dzień Kobiet trwa w najlepsze, a więc najwyższy czas aby pomyśleć o odpowiednim prezencie dla mamy, siostry czy babci. To właśnie tutaj przygotujesz idealną niespodziankę dla bliskiej Ci osoby! O pomysłach na prezent, aktualnej ofercie i planach na niedaleką przyszłość rozmawiamy z Karoliną Bedorf - kierowniczką salonu.
 
 

 

Witamy w Hot Magazine! Party Deco to sklep z różnymi dekoracjami – jak właściwie powstał pomysł na założenie takiego sklepu? Wiemy, że w Szczecinie jesteście nie od wczoraj…

 

Istniejemy na rynku od 1995 roku. Nasza historia zaczęła się na szczecińskich Jasnych Błoniach od sprzedaży balonów. W 1998 roku otworzyliśmy sklep z dekoracjami. Dzisiaj jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem i liderem branży dekoracyjnej w Polsce oraz w Europie.

 

Sercem naszej firmy jest Dział Designu, w którym codziennie powstają pomysły na nowe, unikatowe kolekcje, stylowe produkty, ich pierwsze prototypy i opakowania. Produkujemy i dostarczamy ok. 5000 unikalnych i zgodnych z najnowszymi trendami produktów na ponad 70 rynków.


Kto tworzy Wasz zespół i czy znajdzie się u Was ktoś kto odpowiednio doradzi klientowi przy zakupie dekoracji?


Nasz zespół tworzą energiczne, pełne pasji osoby, których doświadczenie zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Już od wielu lat pomagamy udekorować i celebrować najważniejsze chwile w życiu – wieczory panieńskie, śluby, wesela, baby shower czy pierwsze i każde kolejne urodziny. Wystarczy przyjść lub skontaktować się z nami, a wspólnie zrealizujemy wizję wymarzonej imprezy.

 


Porozmawiajmy o ofercie, gdyż jest ona całkiem spora – jakie produkty oferujecie i na jakie okazje warto je zakupić?


Oferujemy Wam ponad 5000 wyjątkowych produktów na imprezy urodzinowe, wesela, komunie, chrzciny i inne specjalne okazje oraz święta. Oferujemy wszystko, co potrzebne jest do urządzenia zarówno klimatycznego kameralnego przyjęcia, jak i hucznego wesela – w szczególności dekoracje stołu, sali czy akcesoria dla dekoratorów.


Od balonów zaczęła się historia naszej firmy i to nadal jest jedna z najważniejszych kategorii w naszym asortymencie. W naszej ofercie znajdują się balony foliowe i lateksowe. Wszystkie nasze linie balonów dostępne są w różnych rozmiarach, efektach, kolorach czy wzorach. Uzupełnieniem ich są akcesoria do dekoracji stołu i sali, a także przebrania i małe upominki.

 

 


Dziś 8 marca – Dzień Kobiet. Czy przygotowaliście coś specjalnie pod tę okazję?


W tym dniu oferujemy piękne bukiety balonowe, które dodatkowo można ozdobić spersonalizowanym napisem. Gigantyczne balonowe serce wypełnione helem w towarzystwie soczystych wiśni, a może zwariowany różowy lampart? Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy usługę poczty balonowej.

 

Wspólnie zaskoczymy bliską Wam osobę miłą niespodzianką. W Dzień Kobiet będzie u nas kolorowo i wesoło.

 

 


Miesiąc do przodu i mamy Wielkanoc – czy pojawiły się już jakieś wstępne pomysły lub zaplanowaliście już coś konkretnego pod te święto?


Wielkanoc to całkowicie nowa kategoria w naszej ofercie! W tym roku chcemy wspólne świętować przy kolorowym wielkanocnym stole. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy radosne dekoracje, a także produkty dla najmłodszych. Zachęcamy do podjęcia zabawy z dziećmi w poszukiwanie jajek.

 

Do naszej oferty wprowadziliśmy spersonalizowany zestaw Egg Hunting, a także dedykowane balony. Drobne upominki dla naszych bliskich ukryjemy w pudełeczkach marchewkach. Na stole stawiamy na klasykę w nowoczesnym wydaniu. Świeczki w kształcie jajek w pastelowych kolorach, a do tego serwetki z motywem króliczka. Wierzymy, że tak udekorowane święta będą tworzyć niesamowite wspomnienia!

 

 


Prosimy o kilka słów dla czytelników na koniec.


Impreza bez dekoracji jest po prostu zwykłym spotkaniem. Naszą misją jest uczynić chwile piękniejszymi, wzmacniając ich wyjątkowość, poprzez dekorację, które oferujemy naszym klientom. Cały czas rozbudowujemy nasz szeroki asortyment, projektując nowe kolory i wzory balonów foliowych, piniat, girland, banerów, serwetek, dekoracji stołu i dziesiątek innych popularnych kategorii dekoracji party.

 

Dane do kontaktu:
ul. Krzysztofa Kolumba 1
Mail: salon@partydeco.pl
Tel. 695 856 845


Facebook: PartyDeco
Instagram: @partydeco.eu
www.partydeco.pl

 

Party Deco

Party Deco