Poznajcie bramari.pl!

22.03.2022 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Dorota Zawiślańska

Bramari.pl jest kameralną pracownią, ale również konceptem i ideą na życie. Wszystko zaczęło się od myśli, jak możemy podnieść nasze samopoczucie podczas izolacji.  Odpowiedzią na to pytanie są wykonane z dbałością akcesoria do jogi, medytacji i relaksu. Jak twierdzą właściciele cechuje je najwyższa jakość tkanin konopnych oraz lnianych, jak i masa serca włożona w ich wykonanie. Znajdziemy tu między innymi poduszki, wałki, klocki, paski czy woreczki obciążeniowe.

 

Bhramari oznacza trzmiela, a w codziennej praktyce jogi możemy poznać to słowo praktykując pranayamę, czyli starożytną praktykę oddechową...Nie zagłębiając się w dalsze teorie, koniecznie przeczytajcie nasz wywiad i poznajcie osoby prowadzące tę lokalną manufakturę! Dziś rozmawiamy ze współzałożycielką Bramari.pl Agatą Szustak.

 

 

Dlaczego akurat manufaktura akcesoriów do relaksu? Odpoczywać lubimy wszyscy, więc to chyba strzał w dziesiątkę.

 

Ostatnie lata nauczyły nas, że lubimy odpoczywać, ale nie zawsze dajemy sobie przyzwolenie na jakościowe dbanie o siebie. Czas w izolacji pokazał, że ta sfera wymaga szczególnej uwagi. Co więcej zaczęło się to dziać w zaciszu naszego własnego domu. Zwróciliśmy uwagę na przestrzeń wokół nas, na nasz sen oraz na świadome rozdzielenie sfery relaks-praca.

 

Od jak dawna macie do czynienia z szyciem?

 

Naszą pracownią zarządza moja mama Bożena, która szyje już od 20 lat. Ma wieloletnie doświadczenie w szyciu w firmach przemysłowych. Wielką zmianą jest to, że teraz mama szyje dla przyjemności, z naturalnych tkanin i wiedząc kim jest nasz klient. Bardzo lubimy taką bliską relację i to, że nasze produkty będą z klientami blisko, a może zwiększą ich komfort życia.

 

 

 

Kto tworzy Wasz zespół?

 

Nasz zespół to zdolna mama, córka Agata i zięć Igor. Wspólnie stworzyliśmy kameralną pracownię, w której każdy z nas ma swoją odrębną dziedzinę, coś w czym się odnajduje i co lubi. Jesteśmy rodzinną firmą.

 

Jakie produkty znajdziemy w ofercie?

 

Mamy w ofercie z jednej strony klasyczne akcesoria do jogi i medytacji, takie jak wałek do jogi oraz puf. Nasze wałki są dostępne w różnych rozmiarach, co sprawia, że tak naprawdę są dla każdego, nawet małych dzieci, które coraz częściej uczestniczą w zajęciach jogi.

 

Z drugiej strony nasze produkty są skierowane dla osób, które dbają o sen i szukają naturalnych produktów. Nasze poduszki wypełnione są ekologiczną łuską gryki, a ich poszewki są wykonane z lnu lub tkaniny konopnej. Szyjemy również na zamówienie, wśród tych produktów znajdują się kołdry obciążeniowe, ze względu na ich indywidualne parametry oraz pościel.

 

 

 

Top 3 idealne produkty od Bramari na wiosnę?

 

Zdecydowanie numer jeden to poduszka w kształcie motylka w lnianej poszewce. Taki kształt poduszki pozwala na delikatne podparcie czoła i brody. Osoby, które nie lubią porannych odgnieceń na twarzy są nimi zachwycone. Wypełnienie z łuski gryki oraz lniana poszewka nie pozwalają na nagrzewanie się poduchy, a to przyjemne chłodzenie zapewnia komfort snu przez całą noc.

 

Nasz kolejny top to wałek w rozmiarze 60x18 cm. Ten wałek polubiliśmy szczególnie ze względu na pracę w domu. Jednak niech Was nie zmyli, że można używać go tylko w domu. Ma fajny uchwyt, który pozwala na swobodne i wygodne przenoszenie go. Ten wałek ułożony za plecami, wzdłuż kręgosłupa, nawet podczas siedzenia przy biurku, pozwala zrelaksować kręgosłup, wydłużyć i wyprostować go.

 

Woreczki obciążeniowe na oczy z siemieniem lnianym, są idealne do wieczornej relaksacji lub w każdym momencie, kiedy potrzebujemy odciąć się od nadmiaru bodźców. Siemię lnianie delikatne chłodzi okolicę oczu i pozwala rozluźnić mięśnie twarzy. Natomiast pokrowiec jest zarazem opaską, której używamy w samolocie lub musimy spać w oświetlanym pomieszczeniu. Jest to idealny prezent dla każdego.

 

 

Na stronie można znaleźć wiele akcentów związanych z yogą i medytacją. Praktykujecie duchowe samodoskonalenie?

 

Nasze produkty są odpowiedzą na pytania, które sami sobie zadajemy. Oczywiście jesteśmy też pierwszymi testerami naszych produktów i robimy to właśnie w praktyce. Jestem instruktorem jogi i codziennie sama praktykuję.

 

Jedocześnie obserwując uczniów i rozmawiając z nimi zbieram bazę wiedzy, odnośnie tego jak możemy o siebie dbać i jakie są realne potrzeby naszych klientów. Joga i medytacja jest dla nas już nieodłączną częścią życia.

 

Towarzyszyła nam zanim postanowiliśmy stworzyć team Bramari. Poza tworzeniem produktów zdecydowanie naszą misją jest promowanie zdrowego trybu życia, w którym jest miejsce na jogę, medytację, dobry sen. Chcemy również promować naturalne tkaniny takie jak len i tkanina konopna, ciągle pracujemy nad tym, aby większość naszych produktów, była maksymalnie ekologiczna i w duchu zero waste.

 

Jakie macie plany na 2022 rok?

 

Zależy nam na kontakcie z klientem, chcemy pokazywać nasze produkty na targach i festiwalach. Będziemy też pracować nad ulepszeniem naszego sklepu internetowego. Dodatkowo mamy pomysł na kilka nowych produktów.

 

Dane do kontaktu:

ul. I Brygady 35

www.bramari.pl

 

Mail: [email protected]

Tel. 502 919 798

 

Facebook: www.facebook.com/bramaripracownia

Instagram: www.instagram.com/bramari.pl

 

bramari pracownia

bramari pracownia

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.