SBS - Transfery

02.11.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Rozmawiamy dzisiaj z SBS - Transfery Szczecin Berlin lotnisko Brandenburg. Firma jest licencjonowanym przewoźnikiem, z ogromnym doświadczeniem w indywidualnych transferach osobowych, regionalnych, ogólnokrajowych i zagranicznych. Poznajcie szczegóły ich oferty oraz proponowane rozwiązania.

 

 

hot°: Dzień dobry. Zacznijmy od kilku zdań wprowadzenia. Czym zajmuje się firma SBS Transfery? Jakie usługi oferujecie?

 

Oferujemy prestiżowe i biznesowe transfery na lotnisko do Berlina Brandenburg. Odbieramy pasażerów spod adresów zamieszkania, hoteli czy firmy. Działamy na rynku lokalnym jak również mamy sporo rezerwacji spoza Województwa Zachodniopomorskiego. W ofercie mamy wyłącznie samochody marki Mercedes, E-klasy, V-klasy, Vito. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 20 lat więc znamy specyfikę rynku turystycznego i przewozowego bardzo dobrze.

 

Nasze usługi to:

* Individual Transfer – oferta przejazdów indywidualnych dla osób fizycznych, z odbiorem spod adresu zamieszkania na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego

 

* Delegation Transfer – oferta przejazdów biznesowych i służbowych, dla firm, instytucji publicznych, pracowników delegowanych i spotkań biznesowych

 

* Seamen Services Transfer – usługa dla agencji morskich, marynarzy i grup stoczniowych

 

* Family Transfer- przejazdy wakacyjne, rodzin udających się na wypoczynek, ferie, podróże urlopowe, spontaniczne wypady za granicę. Transfer z odbiorem spod adresu zamieszkania prosto pod bramkę odlotów.

 

* City Transfer – przewozy do centrum Berlina, na dworzec kolejowy Hauptbahnhof, dworzec autobusowy ZOB, dowozy na adresy prywatne.

 

Nasze usługi są nieograniczone! Na rynku szczecińskim kojarzeni jesteśmy z prestiżowych i pewnych transferach na lotnisko do Berlina. Obsługujemy lotniska w całej Polsce: Warszawa - Okęcie, Poznań - Ławica czy lotnisko w Gdańsku.


Często jesteśmy również we Frankfurcie, Hamburgu, Lipsku czy Dreźnie. Z naszych usług korzystali aktorzy serialu „Klan", Eska Music Awards, Dni Morza, The Tall Ships Races 2013, Pyromagic, Gali KSW czy nawet Juventusu Football Club Turyn.

 

Bardzo dużo kursów realizujemy również z miejscowości nadmorskich. Z naszych samochodów a chętnie korzystają całe rodziny, pracownicy w delegacji, turyści, menagerowie, biznesmeni czy marynarze jadący na podmianę. Wszyscy Ci, którzy cenią sobie indywidualne podejście, szybkość i terminowość.

 

 

hot°: Jesteśmy dosłownie kilka miesięcy po pandemii… Jak wygląda rynek przejazdów w obecnym czasie?

 

W trakcie pandemii skrupulatnie dbaliśmy o zapewnienie skutecznej ochrony przeciw COVID-19 zarówno swoim pasażerom, jak i kierowcom.

 

Minimalizowaliśmy ryzyko poprzez regularne dezynfekcje samochodów, ozonowanie aut i stosowanie się do wszelkich obostrzeń WHO dotyczących bezpiecznej podróży. Skupiliśmy się wyłącznie na przewozach indywidualnych i nie było możliwości łączenia pasażerów z różnych lotów. Bezpieczny transport, to nasza dewiza! Po kilku miesiącach po pandemii dalej utrzymujemy podobną politykę przewozową.


Zostaliśmy przy kursach indywidualnych. Rynek zweryfikował i pokazał nam, że jednak większość pasażerów wybiera właśnie takie przejazdy. Bardzo mocno rozwijamy i promujemy właśnie indywidualny przewóz osób.

 

 

hot°: W waszej ofercie jest również ciekawa propozycja związana z transportem ludzi na koncerty i wydarzenia sportowe. Prosimy o rozwinięcie tematu...

 

Tak, to jedna z naszych usług, bardzo zresztą rozwinięta i chętnie wybierana przez szczecinian. Mieliśmy zaszczyt i przyjemność współpracować z wieloma znakomitymi i sławnymi osobistościami branży muzycznej i filmowej oraz największymi koncernami z całego świata.

 

Z naszych usług niejednokrotnie korzystały osoby bardzo znane i popularne, np. Andrea Bocelli, Nelly Furtado z zespołem, Kool & The Gang, Ryszard Rynkowski.

 

 

hot°: Systematycznie rozwijacie swoją flotę niedawno doszły do was dwa nowe, luksusowe samochody, prosimy o kilka zdań informacji…

 

Tak, odebraliśmy niedawno najnowsze Mercedesy klasy E w wersji Exclusive. Skonfigurowaliśmy je pod naszych biznesowych partnerów i osób ceniących wygodę i prestiż. Każda kolejna ekskluzywna limuzyna zwiększa naszą przewagę konkurencyjną i poszerza horyzonty naszej działalności.

 

 

hot°: Jak wygląda polityka bezpieczeństwa w waszej firmie?

 

Stale rozwijamy naszą firmę. Zawsze pierwszym priorytetem było bezpieczeństwo naszych kierowców i pasażerów. Dzięki właśnie naszym samochodom pasażerowie, jak i kierowcy firmy podróżują w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Samochody wyposażone zostały w najnowsze technologie oraz systemy bezpieczeństwa, które zapewniają bardziej uważne i kompleksowe wsparcie podczas jazdy.

 

Oprócz samochodów nie możemy zapomnieć również o naszych kierowcach, którzy są skrupulatnie wybierani i dołączają do naszej firmy. We wszystkich samochodach mamy nadajniki GPS i widzimy prędkość i lokalizacje pojazdu. Nie przekraczamy prędkości 125km/h i stosujemy się do wszelkich ograniczeń i warunków panujących na drodze.

 

 

hot°: Szczecin jest rozkopany w wielu miejscach, logistyka jest utrudniona, skąd więc odbieracie pasażerów? Jak duży bagaż możemy zabrać ze sobą?

 

Proszę mi wierzyć, że dajemy radę. Zwracamy uwagę na godziny, w których odbieramy naszych Klientów. Newralgiczna jest godzina 15.00 i późniejsze, gdzie musimy trochę wcześniej wyjechać z bazy. Jak już wspomniałem wcześniej odbieramy z każdego miejsca województwa, jak również z całej Polski.

 

W naszych limuzynach mamy do dyspozycji bagażnik na 2 duże waliki i 4 małe. W większych autach, czyli w busach każdy pasażer może wziąć bagaż duży i mały.

 

Mamy również swoich stałych pasażerów, którzy parę razy w roku wyjeżdżają na zawody, gdzie zabieramy kije golfowe, rowery, deski do windsurfingu, czy kitesurfingu.

 

 

hot°: Niedawno odwoziłem znajomą osobą na lotnisko, okazało się po drodze, że w Berlinie jest również dużo remontów i ledwo zdążyliśmy. Z jakiej wyprzedzeniem trzeba wyjechać, żeby zdążyć na lotnisko? A co za tym idzie, kiedy najpóźniej można dokonać rezerwacji?

 

W większości przypadków to my podajemy godzinę odbioru pasażera/ów, mając wiedzę i uwagę na sytuacje na drodze, częste remonty po stronie niemieckiej, czy właśnie godziny wyjazdu ze Szczecina. Standardowo są to 4 godziny przed planowanym odlotem.

 

Zdarza się, że pasażerowie chcą wyjechać wcześniej mając tylko bagaż podręczny. Rezerwacje można złożyć poprzez nasz call center, sms, formularz rezerwacyjny na naszej stronie, przez, messenger lub whastup.

 

 

 

SBS - Transfery Szczecin Berlin lotnisko Brandenburg
https://www.sbs.szczecin.pl
-----
Telefon: +48 784 66 99 66
Email: [email protected]
-----
poniedziałek - piątek: 08:00 - 19:00
sobota - niedziela: 10.00 - 15.00
-----
https://www.facebook.com/SBStransfery
https://www.instagram.com/sbs_transfery_szczecin_berlin

 

 

 

 

SBS - Transfery

SBS - Transfery

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.