Snickers Workwear Outlet

19.11.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina.kara.T

Workwear Outlet to firma oferująca innowacyjną i technicznie zaawansowaną odzież roboczą dla współczesnych rzemieślników i rzemieślniczek. Odzież, która ma być przede wszystkim trwała i funkcjonalna, a także dobrze przemyślana pod kątem kroju i fasonu.
Rozmawiamy z Anną Żukowską - kierowniczką outletu przy ul. Santockiej, która przybliżyła nam bieżąco ofertę oraz nowości. Polujecie na okazje? Ten wywiad na pewno się Wam spodoba, zwłaszcza że za kilka dni Black Friday…

 


 
hot°: Jesteście w Szczecinie od już ponad 4 lat, lecz wasza marka jest znana w całej Europie. Czy moglibyście powiedzieć kilka słów dla czytelników Hota o Waszej firmie?


Tak jak wspomniałeś nasz sklep działa już od ponad 4 lat, a nasza marka cieszy się dużą popularnością nie tylko w Europie, ale również w Stanach. Firma powstała w Szwecji, dzięki elektrykowi, który chciał stworzyć dla siebie ubranie, które będzie bardziej komfortowe.

 

Także tworzymy ubrania już od ponad 40 lat, dla wymagających fachowców do funkcjonalnego i bezpiecznego życia zawodowego. Wybieramy dobrej jakości materiały, a przy tym dbamy o ekologię, poprzez mniejsze zużycie wody, chemikaliów i energii elektrycznej.

 

Wejście do outletu

 

hot°: Gdzie najczęściej informujecie klientów o aktualnych promocjach? I jakie znajdziemy aktualnie?


O aktualnych promocja informujemy na wiele sposobów czy to reklama w prasie, w radiu, a najczęściej poprzez serwis społecznościowy taki jak Facebook czy Instagram.


Aktualnie mamy promocję na towary w tak zwanej skrzyni, produkty, które się tam znajdują mają mniejszą cenę o połowę od tej na metce.

 

hot°: Koniec miesiąca to Black Friday i Cyber Monday. Jak przebiegają przygotowania? Jakie przygotowaliście rabaty i atrakcje?

 

Tak to prawda, że teraz mamy przygotowania do naszej największej promocji Black Friday, bo wtedy nasze rabaty sięgają 70 % od ceny na metce, na wszystkie produkty. Przygotowania idą pełną parą, staramy się zapełnić półki, stale przychodzą do nas nowe dostawy, także mam nadzieję, że wystarczy dla wszystkich.

 

W tym roku mamy dla was niespodziankę, gdyż przygotowaliśmy jeszcze jeden dzień z rabatami i jest to Cyber Monday. To dla tych co nie zdążyli na Black Friday i w tym dniu rabat wynosi 50% na wszystko.

 

Anna Żukowska - kierowniczka outletu

 

hot°: Trzy produkty, które polecacie na początek grudnia to…?


Wszystko zależy od tego co nam pozostanie po Black Friday, gdyż co roku po tej wyprzedaży były puste półki. Myślę, że dostaniemy też nowe produkty o których poinformujemy na naszej stronie na Facebooku i Instagramie.

 

hot°: W Waszym sklepie można znaleźć mnóstwo ubrań marki Snickers należącą do skandynawskiego koncernu Hultafors. To również ponad kilka marek odzieżowych jak również narzędziowych. Jakie towary można znaleźć aktualnie na Waszych półkach?


Aktualnie można u nas znaleźć takie produkty jak: ściski stolarskie, dłuta, lasery, noże, miarki,.Obecnie w naszym asortymencie mamy firmę Hellberg, posiadamy okulary ochronne i słuchawki.

 

 

hot°: Można pomyśleć, że ciuchy robocze to zwykłe spodnie czy buty ale tak naprawdę to bardzo skomplikowana odzież dedykowana dla wielu zawodów. Jakie są najważniejsze cechy dobrej odzieży roboczej?


Hm… dobre pytanie, ale tu chyba powinien wypowiedzieć się fachowiec, który na co dzień pracuje w naszej odzieży. Wydaje mi się, że przede wszystkim komfort.

 

Czyli to by nasze ubranie pracowało razem z nami, tak jak nasze spodnie posiadają wiele wstawek elastycznych, w różnych miejscach co stwarza wygodę podczas poruszania. Druga sprawa to bezpieczeństwo, gdyż jest wiele zawodów, które wymaga specjalistycznej odzieży, odblaskowej lub przeznaczonej dla elektryków.

 

 

hot°: Mamy koniec roku. Porozmawiajmy o planach na kolejny rok. Znamy już Waszą fajną inicjatywę – „Mistrzostwa we wbijaniu gwoździ”. Jak to wyglądało zeszłym roku i czy planujecie kolejną edycję?

 

O tak, ta inicjatywa cieszy się wielką popularnością, tym bardziej, że mamy ciekawe nagrody i jest kilka kategorii. Podczas tych mistrzostw każdy może się wykazać, zarówno ludzie, którzy na co dzień się tym zajmują, ale również seniorzy, kobiety i dzieci.

 

Zazwyczaj traktujemy to jako fajną zabawę, ale też widać ostrą rywalizację. W tych dniach mamy również rabaty dla kupujących, jak i można skorzystać z poczęstunku. Na chwilę obecną jak najbardziej jesteśmy za tym by kontynuować tradycję.

 

 

hot°: Jakie macie plany promocyjne na najbliższe miesiące?


W tym roku jeszcze w grudniu mamy wyprzedaż świąteczną i tu obowiązuje rabat 50 % na wszystko od cen na metce. A co do następnych to nie mogę zdradzić szczegółów, polecam zaglądać na naszą stronę i tam będziemy was informować na bieżąco.

 

 

 

 

 

Ul. Santocka 39

www.snickersworkwear.com

tel. 691 578 102

 

[email protected]

www.facebook.com/snickersworkwearoutlet

www.instagram.com/snickers_workwear_outlet

 

 

Snickers Workwear Outlet

Snickers Workwear Outlet

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.