Szczoteczka soniczna Smilesonic Pogoń Szczecin!

09.12.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Czyść zęby w granatowo-bordowym stylu ze szczoteczką soniczną Smilesonic Pogoń Szczecin!

 

Prawdziwa gratka dla kibiców Pogoni Szczecin. Znana z produkowania nowoczesnych artykułów do pielęgnacji jamy ustnej firma Smilesonic latem została oficjalnym partnerem szczecińskiego klubu. Owocem tej współpracy jest powstanie szczoteczki sonicznej Smilesonic Pogoń Szczecin. To pozycja obowiązkowa dla każdego kibica granatowo-bordowych, któremu zależy na białym, pięknym uśmiechu.


Ukłon w stronę sympatyków „Portowców”. Firma Smilesonic wywodzi się z Londynu, jednak jej polska filia mieści się w stolicy Pomorza Zachodniego. Właśnie dlatego marka zdecydowała się podjąć współpracę z najsłynniejszym szczecińskim klubem piłkarskim.


- Dzięki nawiązaniu współpracy z Pogonią Szczecin mogliśmy stworzyć pierwszą w Polsce szczoteczkę soniczną dedykowaną piłkarskim kibicom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla sympatyków „Portowców” jest klubowy herb i granatowo-bordowe barwy. To elementy, z którymi żaden wierny fan się nie rozstaje. Klubowe koszulki, szaliki, torby, plecaki, portfele czy kalendarze to już standard. Uznaliśmy, że pora na zaawansowaną szczoteczkę do zębów – powiedział nam Maciej Gut, Prezes Zarządu Smilesonic Sp. z o.o.


Rzeczywiście, szczoteczki sonicznej Smilesonic Pogoń Szczecintrudno nie identyfikować z Dumą Pomorza. Rękojeść urządzenia jest granatowo-bordowa, a w jej centralnym punkcie umieszczono herb szczecińskiej Pogoni. Urządzenie nie jest jednak tylko atrakcyjnym gadżetem. To przede wszystkim zaawansowana szczoteczka do zębów, która czyści jamę ustną znacznie skuteczniej od klasycznych szczoteczek manualnych.

 

 


Idealny prezent na święta.


Smilesonic Pogoń Szczecinoferuje dwa tryby czyszczące. Clean – klasycznego mycia, a także Sensitive – do pielęgnacji zębów wrażliwych. Urządzenie osiąga w trakcie czyszczenia maksymalną prędkość 62 000 ruchów na minutę (w tym samym czasie szczoteczką manualną możesz wykonać do 200 ruchów). Szczoteczkę wyposażono w systemy automatycznie odmierzające zalecany czas szczotkowania. Jej atut to również wydajna bateria, która pozwala korzystać ze sprzętu bez ładowania nawet do dwóch miesięcy.


Szczoteczkę soniczną Smilesonic Pogoń Szczecin możesz nabyćw oficjalnym sklepie Pogoni Szczecin na terenie stadionu przy ulicy Karłowicza 28 w Szczecinie, a także na stronie internetowej www.sklep.pogonszczecin.pl. Jej cena wynosi 189 złotych. W zestawie znajdują się dwie końcówki czyszczące do codziennego mycia zębów, ładowarka indukcyjna, a także instrukcja obsługi w języku polskim. Idealny świąteczny prezent dla każdego wiernego fana Dumy Pomorza!

 


Denthelp.pl to zupełnie nowa jakość w dziedzinie dostarczania artykułów do higieny jamy ustnej. Jesteśmy polską firmą, mającą w swojej ofercie szeroki asortyment produktów dostarczanych przez renomowanych producentów.


Nasz asortyment to szczoteczki elektryczne, szczoteczki soniczne, irygatory, pasty do zębów, szczoteczki manualne, płyny do płukania ust, nici dentystyczne, szczoteczki międzyzębowe i wiele innych produktów marek takich jak min.: Oral-B, Curaprox, Jordan, Elmex, Listerine, Marvis, Listerine, Panasonic, Philips Sonicare, Rocs, TePe, Waterpik, Whitewash. Działamy wyłącznie w internecie, ale dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny oraz pomoc w doborze produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.


www.denthelp.pl
tel. 797 797 806
mail: [email protected]
www.facebook.com/denthelp

 

dent help

dent help