Zadbaj o swój wzrok wraz z Salonem Oko Optyk

18.06.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Wzrok jest jednym z naszych najważniejszych zmysłów, dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego specjalisty, do którego udamy się go zbadać. Przejście przez badanie wiąże się, także z doborem odpowiednich okularów lub soczewek, co z kolei nie może obyć się bez profesjonalnego doradztwa a przy tym dostarczenia oferty, która dobrze łączy cenę z jakością.

 

W ostatnim czasie na Placu Lotników w Szczecinie, został otwarty nowoczesny Salon Optyczny Oko Optyk, wychodzący do swoich klientów z szeroką gamą usług optycznych. Salon przede wszystkim dostarcza duży wybór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, a w tym wysokiej jakości oprawki w stylu klasycznym, neutralnym czy designerskim od najbardziej renomowanych producentów. Okulary są dobierane, z uwagą na kształt twarzy, indywidualne upodobania oraz wymagania zdrowotne.

 

 

 

Dodatkową wartością salonu jest "Szlifiernia", czyli miejsce, w którym w 30 minut można otrzymać specjalnie oprawione szkło do wszelkiego rodzaju oprawek. Zanim klient nabędzie odpowiednie okulary czy soczewki, ma tu również możliwość przejścia przez badanie wzroku przy pomocy nowoczesnego sprzętu pod okiem wykwalifikowanego Optometrysty. Takie badanie dostępne jest dla osób w każdym wieku, a sam salon jest szczególnie przyjazny dzieciom. Znaleźć tu można strefę, która została specjalnie zaprojektowana pod najmłodszych, tak aby mogły samodzielnie wybrać dla siebie ulubione oprawki.

 

Całe doświadczenie dopełnia fakt, iż salon oferuje konkurencyjne ceny za swoje produkty i usługi. Atrakcyjne zniżki i promocje, oferowane są bowiem na przestrzeni całego roku. Już teraz można skorzystać z kuponu o wartości 50zł na okulary korekcyjne wraz z darmowym badaniem! Klienci doszukają się tutaj, także możliwości nabycia bonu podarunkowego, którym mogą obdarzyć bliską im osobę.

 

 

 

Dane do kontaktu:
Plac Lotników 3b
Tel. 500 244 245
okosalonoptyczny@gmail.com
www.optykexpress.pl
Facebook: www.facebook.com/okooptykexpress
Instagram: @oko_optyk_szczecin

 

oko optyk

oko optyk

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.