Zwiedzaj świat razem z Travelplanet.pl odc.2

23.05.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska / Archiwum lokalu

W marcowym numerze Hota spotkaliśmy się po raz pierwszy z biurem podróży Travel Planet, od tego czasu minęły dwa miesiące i … teraz mamy już ostatnie tygodnie przed podjęciem wiążących decyzji na wybór  kierunku wakacji. Właśnie o tych wyborach, porozmawiamy w naszym kolejnym spotkaniu z tym renomowanym biurem. Naszym rozmówcą jest specjalistka Pani Karolina Eisert, która doradzi Wam gdzie w tym roku warto spędzić wakacje w wersji popularniejszej i tej ekstremalnej. Bo jak podkreślają - dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

 

hot°:  Mamy w końcu lato, można planować podróże. Jakie są zatem wasze propozycje na ciekawą wyprawę w maju albo czerwcu?

 

Cała Europa ! Maj i czerwiec to najtańsze miesiące w roku ! Pogoda jest już świetna, morze nabiera odpowiednich temperatur, a jednoczesny brak tłumów pozwala na wymarzony urlop. Już nawet za „Tysiaka” polecimy na fantastyczny tygodniowy wypoczynek, oczywiście z wyżywieniem!

 

W maju i czerwcu, czyli sezonie przedwakacyjnym , są również rewelacyjne propozycje z Niemieckich biur, z wylotem z Berlina na Karaiby- Dominikanę, Meksyk czy Kubę. Ceny zaczynają się nawet od 700 eur za tydzień w opcji all inclsuive !

 

hot°Przeskoczmy trochę do przodu i porozmawiajmy o wakacjach. Jakie miejsca polecielibyście na wakacje w lipcu czy w sierpniu?

 

Grecja i Turcja, to dwa najpopularniejsze kierunki na lato 2018. Do obu z tych państw, dolecimy w tym roku z lotniska Szczecin-Goleniów.

 

  

 

  

 

hot°: Czy macie wyspecjalizowane oferty na przykład dla singli, dla rodzin, czy dla ludzi w starszym wieku?

 

Tak oczywiście. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy do naszego biura bo szczegóły…

 

hot°Jak wygląda wasza praca z klientem? Wyobraźmy sobie taką sytuacje: przychodzi do was para, chciałaby spędzić fajne wakacje, ale nie ma pojęcia gdzie.  Jak wygląda wasza pierwsza rozmowa?

 

Robimy tzw. wywiad… Próbujemy dowiedzieć się o wszystkie oczekiwania czyli: czy wakacje chcą spędzić w ciszy, czy może w centrum dużej, głośnej miejscowości.Czy będą zwiedzać, czy nastawieni są na relaks przy hotelowym basenie/plaży. Po tych i jeszcze kilku innych pytaniach mamy pełen obraz tego, czego oczekują klienci.

 

hot°Jakie były najpopularniejsze kierunki w ostatnim roku? Jaki jest obecnie najpopularniejszy format wyjazdów?

 

Tygodniowy wypoczynek, all inclusive w Turcji, Grecji oraz Hiszpanii. Czyli podobnie jak w tym roku ;)

 

hot°:  Jakie najbardziej ekstremalne i najbardziej egzotyczne kierunki oferuje Wasza firma?

 

Proszę bardzo: do wyboru Spływ Amazonką, Korea Północna!!!, Bora Bora? A może Antarktyda? Safari w RPA to przy tym zestawieniu wydaje się dosyć pospolite ;) Dla nas nie ma kierunków niemożliwych!

 

 

 

Travel Planet Szczecin

pl.Rodła 1-2

tel. 91 434 47 51

mail: szczecin_rodla@travelplanet.pl

www.facebook.com/travelplanetszczecin

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.