Zwiedzaj świat razem z Travelplanet.pl

15.03.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Biuro podróży Travelplanet.pl Szczecin znajduje się w samym centrum Szczecina. Posiada bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników, którzy w oparciu o potrzeby klienta, pomogą dokonać Wam najlepszego wyboru spośród tysięcy ofert.  Zadowolenie klienta jest dla nich najważniejsze a dzięki spersonalizowanemu podejściu każdy kto odwiedzi biuro poczuje się wyjątkowo. Zachęcamy do odwiedzenia biura Travel Planet przy Placu Rodła 1-2, każdego, kto chciałby wyjechać zarówno na krótki weekend, jak i dłuższe wczasy.

 

 

hot°: W swoim biurze posiadacie bardzo szeroką ofertę największych polskich i niemieckich organizatorów, czy możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? Niełatwo podjąć decyzję mając taki wybór…

 

Kierunków, hoteli i ofert jest mnóstwo, tak jak i potrzeb. Klienci głównie dzielą się na tych, którzy uwielbiają zwiedzać, oraz na tych którzy jadą na wakacje odpocząć na plaży czy przy basenie.

 

Po przeprowadzeniu krótkiego badania potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaproponować kilka najlepszych według nas ofert, pasujących do wymagań. Dla tych klientów, którzy nie mają czasu bądź możliwości odwiedzić nas osobiście, proponujemy kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

hot°: Organizujecie wyloty z wielu miast Polski i Niemiec, jakie kierunki są najczęściej rezerwowane ?

 

Najwięcej rezerwacji w tym roku klienci dokonali na wyloty na wyspy greckie. Już od 2017 roku, jest to najpopularniejszy i najchętniej wybierany kierunek. Ogromną zaletą tego kierunku, są wyloty ze Szczecina na np. Kretę, Korfu czy Zakynthos. Coraz częściej klienci wybierają Turcję, która w ostatnich latach stała się troszkę mniej popularna, lecz w 2018roku - widać znaczny wzrost sprzedaży tego kierunku. Zaznaczę tu, że do Turcji również wylecimy ze Szczecina.

 

Proponujemy również wyloty ze wszystkich niemieckich biur podróży, a tutaj największą popularnością cieszą się kierunki egzotyczne, takie jak Dominikana, Tajlandia, czy Meksyk. Cena zazwyczaj jest dużo niższa przy wylotach z niemieckich lotnisk.

 

  

 

hot°: Dlaczego to właśnie do was powinni przyjść klienci? Czym możecie ich zachęcić?

 

Pierwsza i najważniejsza sprawa: mamy oferty wszystkich polskich i niemieckich biur podróży. Druga sprawa: kupując u nas wycieczkę - każdy może mieć pewność, że kupił ją w najniższej dostępnej na rynku cenie.

 

hot°: Posiadacie w swojej ofercie pięć pakietów ubezpieczenia, czy możecie przybliżyć ten temat naszym czytelnikom? Kiedy i dlaczego warto je wykupić?

 

Ubezpieczenia, które dodawane są obowiązkowo do każdej wycieczki, mają bardzo małe kwoty ubezpieczeń, np. kosztów leczenia czy ratownictwa. Polecamy wszystkim klientom dodatkowe ubezpieczenie, szczególnie gdy wyjazd jest poza UE, czyli nie działa karta ubezpieczenia NFZ. Posiadamy kilka zakresów ubezpieczeń, różnią się oczywiście kwotą. Dużo osób decyduje się na dokupienie Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które polega na tym, że w razie np. nagłego wypadku czy zachorowania ubezpieczyciel zwraca całą wpłaconą kwotę, niezależnie czy to 1 czy 50 dni przed wylotem. 

 

hot°: Czy Waszym zdaniem Polacy chętnie korzystają z ofert typu First i Last Minute? Na czym one konkretnie polegają?

 

Oferty Last Minute polegają na tym, aby wakacje rezerwować w tzw. ostatniej chwili. Często, tuż przed wylotem(2-5 dni przed) w zależności od dostępności miejsc, ceny spadają i dla klientów, którzy mogą pozwolić sobie na nieplanowany urlop, jest to świetna okazja, do zakupu wakacji za możliwie najniższą cenę.

 

Oferty First Minute, są przeciwieństwem ofert Last Minute. Polegają one na zakupie wakacji możliwie najwcześniej. Jest wtedy największy wachlarz ofert, dostępne są wszystkie możliwe oferty. Pozwalają one na zaplanowanie urlopu z dużym wyprzedzeniem.

 

  

 

hot°: Czy sami jako pracownicy biuraTravel Planet również lubicie podróżować? I jeśli tak, to czy wasze doświadczenia wykorzystujecie w doradzaniu klientom?

 

Bardzo dużo podróżujemy, staramy się pogłębiać swoją wiedzę w ten sposób, aby później móc przekazać ją klientom w jak najlepszy sposób. Większość najpopularniejszych destynacji została przez nas sprawdzona na własnej skórze :) . Potrafimy doskonale dobrać ofertę do potrzeb klienta, zarówno budżetowego, jak i wymagającego luksusu.

               

hot°: Jakimi promocjami będziecie kusić w tym roku swoich klientów?

 

Warto obserwować nasz profil na facebook – facebook.com/TravelplanetSzczecin, tam dodajemy informacje o najaktualniejszych promocjach. Można często skorzystać z promocji – parking przy lotnisku gratis lub z gratisowego dodatkowego ubezpieczenia.

 

W tym roku również przewidujemy kilka ciekawych promocji, ale najlepiej jest skontaktować się z nami osobiście, gdyż każda oferta, każdy hotel, może mieć różną od siebie promocję.

 

 

 

 

 

pl.Rodła 1-2

tel. 91 434 47 51

[email protected]

https://www.facebook.com/TravelplanetSzczecin/

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.