4 Restauracje w Szczecinie idealne dla całej rodziny!

13.03.2020 1 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Materiały promocyjne

Za oknem coraz piękniej, przez co aż chce się wychodzić na miasto. Może by tak zabrać dzieci? Hot przychodzi z pomocą, bowiem w marcowym wydaniu przygotowaliśmy dla was artykuł o czterech restauracjach w Szczecinie, które są szczególnie przyjazne dzieciom a zarazem wypadom rodzinnym. 

 

 

Pizzeria Bellini

 

   

 

„Pizzeria Bellini” to zdecydowanie dobry lokal do którego można zabrać swoje pociechy. Miejsce powstało z chęci stworzenia przyjemnej przestrzeni aby móc wspólnie cieszyć się pysznym posiłkiem. „Bellini”charakteryzuje się szeroka ofertą z dań kuchni włoskiej. Zjemy tam między innymi: makarony pizzę, dania mięsne, sałatki i desery. Przygotowywane są też dania dobrane specjalnie dla dzieci.

 

Restauracja posiada urokliwą bawialnie o nazwie „Smakolandia” gdzie wasze pociechy będą mogły umilić sobie czas zabawą podczas pobytu w „Bellini”. Wartość dodana to fakt że lokal jest organizatorem licznych imprez okolicznościowych, więc bez problemu zorganizujecie tam np. przyjęcie urodzinowe.

 

 

al. Wojska Polskiego 134
[email protected]
tel: 91 423 33 33
www.bellini-pizza.pl

 

_________________________________________

 

 Zabawa i Kawa

 

  

 

To miejsce, które stawia na rodzinę! „Zabawa i Kawa” składa się z części kawiarnianej,sali maluszka oraz dużej bawialni z tzw. małpim gajem dla dzieci od 3 do 12 roku życia. W ofercie znajdziemy galaretki, desery, soki tłoczone na zimno i inne zdrowe przekąski. Uraczymy się pyszną kawą z domowym ciastem lub deserem lodowym i gofrem.

 

Znakiem szczególnym lokalu są przeszklenia rozdzielające poszczególne strefy, dzięki czemu zabawa dziecka będzie ciągle widoczna.Jeżeli szukacie miejsca gdzie maluch może siębezpiecznie wyszaleć podczas kiedy będziecie relaksować się przy ulubionych deserach czy napojach to „Zabawa i Kawa” będzie zdecydowanie trafnym wyborem.

 

 

ul.Mazowiecka 13
[email protected]
tel: 576 764 676
www.zabawaikawa.pl

 

 

_________________________________________

 

Przeczytaj także - Śniadanie Miejskie z Sebastianem Multanem

_________________________________________

 

 

 

Dzień Dobry!

 

  

 

„Dzień Dobry!” to koncept śniadaniowo-lunchowy stworzony przez dwie siostry z miłości do jedzenia i spędzania czasu z najbliższymi. Lokal oferuje wiele rodzajów pysznej kawy, którą można połączyć z rozmaitymi deserami. Co ciekawe każdego dnia „Dzień Dobry” proponuje na deser coś nowego. W menu znajdziemy również pozycje dla wegan i wegetarian.

 

Składniki do potraw są starannie dobierane, a także zwraca się uwagę na to w czym podaje się jedzenie, bowiem wszelkie opakowania są w pełni biodegradowalne. Miejsce jest przyjazne dzieciom, gdyż posiada salkę z bawialnią gdzie maluchy mogą bawić się do woli.

 

 

ul.Śląska 12/1
[email protected]
tel: 690 798 500
www.dziendobry.szczecin.pl

 

_________________________________________

 

 

Orsola

 

  

 

„Orsola” jest kombinacją kawiarni i jogurterii o ciekawym wystroju marynistycznym. Lokal bez problemu zaspokoi potrzeby zarówno dziecka jak i dorosłego. Dostaniemy tu możliwość skomponowania własnego deseru złożonego z owoców i jogurtu lub skorzystamy z oferty śniadaniowej,składającej się między innymi z dużego wyboru kanapek podawanych na ciepło lub pysznych bogato wyposażonych bajgli.

 

Mama i tata uraczy się ulubioną kawą podczas kiedy, dziecko pójdzie w wir zabawy w sali przyjaznej rodzinie - przestrzeni przystosowanej pod wszelkie potrzeby naszych pociech. Są tam krzesełka dla dzieci i miejsce, gdzie można położyć niemowlę, które jeszcze nie raczkuje.

 

 

plac Żołnierza Polskiego 3/1a
[email protected]
tel: 797 259 304
www.facebook.com/orsolacoffee

 

 

Komentarze

Komentarze

Renata
16:35 25.01.2022
A gdzie miejsca, w których nie spotkamy dzieci, takie gdzie dorośli mogą spokojnie porozmawiać zjeść, napić się dobrej kawy, wina?
6
5
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.