ProfiLingua Szczecin - 95%–100% zdawalności na egzaminach

05.02.2020
Autor: Magda Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

 W lutowym wydaniu Hot Magazine zapraszamy Was do przeczytania wywiadu, który przeprowadziliśmy z Centrum Edukacji ProfiLingua. Od wielu lat są oni jedną z najbardziej liczących się szkół językowych, a ich studenci osiągają znakomite rezultaty na egzaminach końcowych. Oprócz placówek stacjonarnych, możecie skorzystać z nauki języka w systemie on-line. Jeśli jednym z Waszych postanowień noworocznych była nauka lub „szlifowanie” języka, koniecznie przeczytajcie nasz wywiad i wybierzcie formę nauki idealnie dobraną do swoich potrzeb!

 


 
ProfiLingua istnieje ponad 28 lat. Wasi słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach.

W jaki sposób osiągacie tak świetne rezultaty?


Postępy naszych słuchaczy monitorowane są poprzez unikatowy system – ProfiLingua Quality Control, który jest gwarancją sukcesu na egzaminie. Skuteczność zapewniają również liczne narzędzia, które jednocześnie stanowią atrakcyjny element, tj. tablice interaktywne, dostęp do e-Platformy, biblioteki czy medioteki.


Czy egzaminy w Waszej szkole kończą się uzyskaniem certyfikatu? Proszę powiedzieć nam coś więcej na ten temat.


ProfiLingua Szczecin jest jedynym Centrum Egzaminacyjnym British Council w regionie. Nasza szkoła jest przygotowana nie tylko do przeprowadzania egzaminów tj. FCE,CAE, CPE czy IELTS, prowadzimy również kursy przygotowujące do nich. Nasi słuchacze mają możliwość udziału w darmowych sesjach próbnych a także mają dostęp do stałego kontaktu z Naszym Koordynatorem ds. egzaminacyjnych

 


Prowadzicie zajęcia Disney English, które skierowane są do najmłodszych słuchaczy, na czym polega wyjątkowość tych zajęć? W jakiej formie są prowadzone?


Kursy Disney English to unikatowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia prowadzimy w małych grupach (max 8 osób) w specjalnie przystosowanej sali wyposażonej w tablicę interaktywną. Kursy prowadzą specjalnie przeszkoleni lektorzy, którzy wprowadzają dzieci w świat język i magiczny świat Disneya. Kurs jest przyjazną formą nauki języka, opiera się na ,,nauce poprzez zabawę”, skierowany jest do najmłodszych – uczą się z nami dzieci już od 4 roku życia.


Na każdym poziomie kursu, wspieramy rodziców, materiały dodatkowe/książki zawierają instrukcję oraz dostęp do plików audio. Każdy rodzic ma stały kontakt z lektorem, otrzymuje również comiesięczne raporty postępów.


Dzieci oprócz podstawowych zajęć, mają możliwość korzystania z licznych dodatkowych atrakcji, tj. niedawno obchodzona rocznica urodzin Myszki Miki. Nasza szkoła organizuje bezpłatne lekcje pokazowe, w tym lekcje na podstawie filmu Kraina Lodu, na które zachęcamy do udziału.

 


Prowadzicie również kursy on- line, czy są one tak samo skuteczne jak nauka stacjonarna? Dla kogo są przeznaczone?


Kursy online to świetne rozwiązanie dla osób które, oczekują szybkich efektów nauki, przy jednoczesnym braku czasu. Kursy te umożliwiają naukę z dowolnego miejsca na świecie, w komfortowych niewielkich grupach. W ofercie kursów online oprócz języka niemieckiego, angielskiego odnaleźć można język włoski, czeski, niderlandzki, szwedzki i wiele innych.


Zajęcia prowadzone są poprzez specjalną platformę, dzięki której widzisz i słyszysz lektora, a także pozostałych słuchaczy w grupie, słuchacz zabiera głos w konwersacjach oraz dyskusjach, widzi, co lektor udostępnia na tablicy, bierze udział w wykonywaniu ćwiczeń a już po pierwszych zajęciach eliminuje blokadę w mówieniu.


Co ważne, każda lekcja jest nagrywana, a więc po jej zakończeniu słuchacz ma nieograniczony dostęp do materiałów. Kurs to łącznie 80 h zajęć 60 min, spotkania natomiast odbywają się 2 razy w tygodniu w stałej grupie (max 8 osób) i z tym samym lektorem.

 

 


ProfiLingua Szczecin
Pl. Brama Portowa 4
tel. 695 213 707
www.profi-lingua.pl