Sei Mia

23.11.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Zdjęcia Produktowe – Ola Gomera // Archiwum Firmy

Zapraszamy na spotkanie ze sklepem Sei Mia, oferującego przepiękne i wysokiej jakości dekoracje do pokoju dziecięcego! Sklepik powstał niedawno, więc tym bardziej warto skusić się na szybką wizytę. Równolegle ruszył sklep internetowy www.seimia.eu. Warto poznać tą firmę, zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu.

 

hot°: Pytanie ogólne na dobry początek: skąd pomysł na taką działalność?


Nie jest to niestety nadzwyczajna historia. Zawsze lubiłam coś tworzyć i majsterkować. Pewnego dnia po prostu wpadłam na pomysł, że chciałabym się nauczyć szyć. Moja mama jak usłyszała ten pomysł to się ucieszyła ponieważ sama za czasów młodości była krawcową i kupiła mi od razu w prezencie maszynę domową. Podstawy szycia na niej również pokazała mi mama.

 

Ale uczyłam się również z Youtube i skończyłam dwa kursy krawieckie. Ciekawe jest to, że na początku totalnie nie chciałam szyć dla dzieci. Sfokusowana byłam na kobiecą modę, lecz któregoś dnia zobaczyłam na pinterest zdjęcie cudownego pluszowego jednorożca i postanowiłam uszyć podobnego. Później uszyłam jelonki, sarenki i króliczki. Oczywiście wszystkim chwaliłam się na Instagramie dzięki czemu miałam pierwsze klientki. Zainteresowanie na tyle rosło, że postanowiłam otworzyć działalność

 


hot°: Co znajdziemy w ofercie Pani sklepu? W jakich cenach możemy dostać oferowane przez Panią produkty?


W ofercie sklepu znajdziemy dekoracje do pokoju dziecięcego. Małe wiszące gołąbki (79zł), bardziej okazałe łabędzie które możemy zawiesić na ścianie (299zł), dekoracyjne maskotki króliczki i jelonki (169zł) ale również zabawki Przytulanki i grzechotki (99zł). Poza artykułami dekoracyjnymi znajdziemy również praktycznie produkty tj. pieluszki, otualcze, pościele oraz gniazdka niemowlęce(79zł -349zł).

 


hot°: Jakie są trzy produkty, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności…


Na pierwszym miejscu moim zdaniem jest gniazdko niemowlęce ponieważ jest wielofunkcyjnym produktem. Dla niemowląt sprawdzi się jako bezpieczna przestrzeń do spania a gdy dziecko podrośnie dzięki wiązanym bokom może służyć jako mata do zabawy.

 

Ciekawym produktem są również gołąbki które można powiesić nad łóżeczkiem oraz przytulanka „Tuliś” która po narodzinach idealnie nada się do okrycia dziecka, a w ciągu następnych miesięcy posłuży jako gryzak podczas ząbkowania oraz zaktywizuje zmysł wzroku i dotyku szkraba, zachęcając malca do poznawania świata i pobudzając jego rozwój sensoryczny.

 

 

hot°: Czy jest marka czy linia produktów, który szczególnie zasługuje na wyróżnienie z całości oferty?


Trudne pytanie. Wszystkie produkty zasługują na wyróżnienie. Szyte są tylko z naturalnych tkanin tj. len i bawełna a kilka wzorów zostało zaprojektowanych specjalnie dla nas przez utalentowanych ilustratorów.

 

hot°: Czy zabawy i akcesoria, które są w sprzedaży, posiadają odpowiednie patenty i są bezpieczne dla dzieci?


Przytulanki „Tulisie” oraz seria maskotek z kożuszka bawełnianego posiadają certyfikat CE.Dodatkowo wszystkie tkaniny z których szyte są produkty posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100 jest to to certyfikat świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka.

 

 

hot°: Jakie ma Pani plany na najbliższe miesiące? Wkrótce Mikołaj i Boże Narodzenie, co nowego pojawi się w Pani ofercie?


Nie planuje niestety na chwilę obecną nowych produktów ale na pewno będzie fajna promocja z okazji Black Friday a 11 grudnia wezmę po raz pierwszy udział w targach świątecznych które odbędą się w Hali Odra. Będzie mi bardzo miło jeżeli w tym dniu odwiedzicie moje stoisko. :)

 

 

hot°: Prosimy o kilka słów na koniec dla czytelników HOT…


Włożyłam bardzo dużo serca w to miejsce i będę się bardzo cieszyć jak dowie się o nim jak najwięcej osób. Chciałabym zachęcić wszystkich czytelników do odwiedzin. A jak ktoś ma ochotę posiedzieć ze mną dłużej to zrobiłam specjalny kącik w którym można usiąść napić się kawy i porozmawiać.

 

 

Sklep Sei Mia
Błogosławionej Królowej Jadwigi 17,
70-261 Szczecin

Tel. 530167409
[email protected]

www.seimia.eu

https://www.instagram.com/seimia.eu

https://www.facebook.com/seimia.eu

 

 

Sei Mia

Sei MiaKomentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.