8 świetnych szkół tańca!

16.09.2019 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsc

W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych i zróżnicowanych tematów. Każdy Rodzic zwraca szczególną uwagę na rozwój swojego dziecka. Istnieje wiele zajęć dodatkowych, które pomagają naszym dzieciom doskonalić różne umiejętności. Zapewne nie jeden raz zastanawialiście się na jakie zajęcia zapisać swoją pociechę. W tym miesiącu przedstawiamy Wam szczecińskie szkoły tańca, w których odbywają się zajęcia dedykowane właśnie dzieciom. Wybór jest przeogromny, a wszystkie szkoły dysponują profesjonalną kadrą, pasją i ogromną chęcią dzielenia się swoją wiedzą. Na potrzeby tego artykułu wybraliśmy osiem. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże Wam podjąć decyzję i ruszyć w tany ;)

 

 

Akademia Tańca Grycmacher

 

  

 

Akademia Tańca Grycmacher to centrum taneczne, w którym wykwalifikowana kadra instruktorów i trenerów prowadzi zajęcia taneczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jest to również siedziba Akademickiego Klubu Tańca Towarzyskiego w Szczecinie, który w roku 2019 obchodzić będzie 43 - lecie istnienia. Akademia posiada trzy profesjonalne sale taneczne o łącznej powierzchni ponad 600 m², wyposażone w parkiety taneczne oraz lustra. W swojej ofercie posiadają: Taniec przedszkolaka: nauka elementów tanecznych, klasyki, disco oraz hip-hop dla dzieci 3,4,5 letnich. Taniec młodego tancerza: nauka tańca towarzyskiego, klasyki, disco oraz hip-hop, prezentacje taneczne. Taniec młodzieży: nauka tańca towarzyskiego i aktualnie modnych tańców młodzieżowych.

  

ul. Łukasińskiego 116

tel. 503 039 129, 501 353 282

www.grycmacher.pl

www.facebook.com/akademiaszczecin

 

_________________________________________________

 

All About Dance Studio

 

  

 

All About Dance Studio - Klimatyczne studio tańca mieści się w zabytkowym budynku starej kolei, co dodatkowo tworzy wyjątkową atmosferę. Do waszej dyspozycji są dwie sale taneczne oraz strefa chillout, w której można spędzić miło czas w oczekiwaniu na zajęcia. All About Dance to miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia i na zawsze zakochasz się w świecie tańca i muzyki. Taniec to nie tylko nauka kroków i choreografii. To przede wszystkim dobra zabawa i sposób na nabranie pewności siebie. All About Dance Studio to idealnie miejsce dla Ciebie i Twoich dzieci. Zapewniają indywidualne podejście do każdego klienta. Wykwalifikowana kadra instruktorska zadba o to, żeby porwać wasze pociechy w świat tańca oraz rozwijać w nich wrażliwość muzyczną. 

 

Dworzec Turzyn, ul. Bolesława Krzywoustego 34/1-2

tel. 600 616 310

www.allabout-dance.pl

www.facebook.com/allaboutdanceszczecin

 

_________________________________________________

 

Szczecińska szkoła mistrzów Danceclub

 

 

Szczecińska szkoła mistrzów Danceclub to klub mistrzowskiego duetu: Szymon Kalinowski & Grażyna Grabicka. Ideą klubu jest stworzenie idealnych warunków dla tancerzy na każdym poziomie tanecznym. Prowadzący klub to aktywni zawodnicy reprezentujący nasz kraj na największych imprezach na świecie. Jest to klub, w którym wszyscy trenerzy są mistrzami swojej w kategorii. Znając potrzeby tancerzy tworzą wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie to, czego potrzebuje: sala do ciągłej dyspozycji, regularne szkolenia z najlepszymi trenerami. Każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie: zajęcia dla dzieci - danceclub Kids, nauka pierwszego tańca, system Pro-Am Panie mogą oderwać się od rzeczywistości podczas Latino Ladies Night.

 

ul. Zygmunta Chmielewskiego 18

tel. 515 786 473

www.danceclub.szczecin.pl

www.facebook.com/danceclubszczecin

 

_________________________________________________

 

Klub Tańca Współczesnego Szyk

 

 

Klub Tańca Współczesnego Szyk to szkoła tańca w Szczecinie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalizują się w tańcu współczesnym, nowoczesnym, modern, jazz dance, etiudach tanecznych. Prowadzą naukę tańca dla dzieci i młodzieży, w różnym przedziale wiekowym – od przedszkolaków po licealistów i studentów. Uczniowie Klubu Tańca Współczesnego Szyk corocznie zdobywają wysokie tytuły i podia na miejskich i wojewódzkich przeglądach tanecznych. Prowadząc i propagując zajęcia z tańca współczesnego w Szczecinie zostali wielokrotnie uhonorowani złotym, srebrnym i brązowym Aplauzem na

 

1 Maja 8/13

tel. 603 894 512, 603 894 109

www.szyk.szczecin.pl

www.facebook.com/szykszczecin

 

_________________________________________________

 

 

Studio Taneczno – Artystyczne Rytmix

 

 

Studio Taneczno – Artystyczne Rytmix prowadzone jest przez tancerzy z wieloletnim stażem, odpowiednio przeszkolonych i przygotowanych do pracy z dziećmi instruktorów tańca. Nauka tańca realizowana jest w ciekawy, nowatorski sposób, indywidualnie dostosowany do umiejętności i charakteru danej grupy. Oprócz stałego kanonu zajęć takiego jak ćwiczenia rozciągające, czy ćwiczenia na koordynację, skoczność, wprowadzamy elementy tańca klasycznego oraz innych styli tanecznych. Każda grupa przygotowuje swój własny oryginalny układ choreograficzny, który jest prezentowany na występach. Dzieci wcielając się w układach w różne postacie uczą się elementów gry aktorskiej oraz wyrażania emocji tańcem. Zajęcia taneczne wyrabiają poczucie rytmu.

 

tel. 602 396 321

www.rytmix-taniec.pl

www.facebook.com/rytmix.szczecin

 

_________________________________________________

 

Studio Tańca Współczesnego Impact

 

 

Studio Tańca Współczesnego Impact zaprasza wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę z tańcem. Impact to formacja taneczna istniejąca od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie i artystyczna wizja, choreografa i kierownika Pani Doroty Gaweł gwarantuje najwyższy poziom. Jej nowatorskie pomysły często przełamujące panujące w dziedzinie choreografii, scenografii i kostiumach stereotypy sprawiają, iż wszystkie pokazy taneczne charakteryzują się wyjątkową oryginalnością. Dynamiczny rozwój Studia Tańca oferującego swoim tancerzom możliwość udziału w wielu szkoleniach i warsztatach, pozwala na swobodne poruszanie się w różnych technikach tanecznych. Bogaty program zajęć ukierunkowany na indywidualny rozwój każdego tancerza.

 

al. Wojska Polskiego 138/10

tel. 601 352 377

www.impact-taniec.pl

 

_________________________________________________

 

Szkoła Tańca Astra

 

 

Szkoła Tańca Astra – Czeka na Was tutaj profesjonalna kadra trenerska i szkoleniowa oraz dziewięć profesjonalnych sal tanecznych o niepowtarzalnym klimacie. Szkoła Tańca Astra ma pięć profili działania: Nauka tańca dla każdego od lat 3 do 103, Zespoły taneczne, Astra Sport – rywalizacja na parkietach turniejowych. Organizacja imprez kulturalno - sportowych o zasięgu międzynarodowym oraz sklep taneczny z akcesoriami do tańca – Astra Fashion. Ważna jest dla nich profesjonalna obsługa, współpraca z klientem i wsłuchiwanie się w jego potrzeby. Organizują również koncerty i oprawy choreograficzne. Szkoła Tańca to wysoki poziom nauczania i organizacji, a wszystko to w czterech profesjonalnych centrach taneczno – szkoleniowych.

 

al. Wyzwolenia 85

tel. 91 43 43 753

www.astra.szczecin.pl

www.facebook.com/szkolaastra

 

_________________________________________________

 

Szkoła Tańca Save The Beat

 

  

 

Szkoła Tańca Save The Beat powstała w 2008 roku. Agnieszka Gołofit -tancerz, instruktor tańca, choreograf, założycielka Szkoły Tańca Save The Beat. Specjalizuje się w stylach hip hop dance, dancehall. Tańcem zajmuje się do 14 lat. Szkoła mieści się w Szczecinie (ul. Nałkowskiej 33 , ul. Piastów 6) i Stargardzie Szczecińskim (ul. Wyszyńskiego 6). W swojej ofercie posiadają wiele różnych zajęć tanecznych, takich jak: Hip Hop dla dzieci i młodzieży, Hip Hop Kids (od 3 roku życia), Dancehall dla dzieci i młodzieży, Break Dance dla dzieci i młodzieży, Akrobatyka, Małe cheerleaderki, Balet dla dzieci, Jazz + taniec współczesny dla dzieci, Shuffle dance dla dzieci. Organizują zajęcia taneczne, pokazy, zawody, obozy taneczne oraz warsztaty.

 

ul. Ku Słońcu 124

tel. 506 022 114

www.savethebeat.pl

www.facebook.com/savethebeat

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.