Kids Arena - Otwarcie

01.08.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum własne

Wczoraj miało miejsce otwarcie projektu o nazwie Kids Arena, na który szczecinianie (i nie tylko) czekali z niecierpliwością. Po kilku zmianach dotyczących terminu otwarcia w końcu nadszedł ten właściwy moment! 1 sierpnia odbyło się coś na zasadzie „pre-otwarcia”, to właściwe planowane jest na 1 września, czyli dzień, w którym dzieci wrócą do szkół.  Zapraszamy do sprawdzenia naszej relacji z tego miejsca!

 

 

Jeszcze nie wszystko jest gotowe, gdyż pewne atrakcje dopiero się pojawią, ale jak zapowiadają osoby odpowiedzialne za projekt, od pierwszego września możecie spodziewać się w pełni gotowego parku rozrywki Kids Arena.

 

 

Wideo

Wideo

Cennik wejść: Dziecko (1-18 lat) oraz Dorosły (osoba dorosła bez dziecka) - do 1 godziny 23 zł- do 2 godzin 29 zł - do 3 godzin 39 zł - cały dzień 49 zł Opiekun (do 2 osób dorosłych wchodzących z dzieckiem) - 5 zł / 1 os. Pakiet rodzinny całodniowy (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) - 99 zł

 

 

 

 

Oto lista atrakcji:

 

• Strefa Malucha (0 – 3 lat): 

Oddzielna przestrzeń, w której najmłodsi Goście znajdą wyjątkowe atrakcje, dostosowane rozmiarem i cechujące się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Znajdują się w niej:

- baseny z kulkami,

- nadmuchiwana zjeżdżalnia z diabłem tasmańskim,

- miękkie poduchy,- malowanie buziek,

- kącik artystyczny, w którym dzieci będą malować i rysować,

- rowerki.Cała ta przestrzeń ogrodzona jest miejscami do siedzenia dla rodziców.

 


• Wspinaczka:

Wysoki na 8 metrów dmuchany Angry Bird - jedyny taki w Polsce! Jest to ogromna nadmuchiwana konstrukcja, na którą dzieci mogą wspinać się po wystających elementach zabezpieczone linami, bądź – tylko do pewnej wysokości - bez zabezpieczenia.


• 16-metrowej długości smok z utrudniającą wejście kurtyną powietrzną - wypełniony wpompowywanym do jego wnętrza powietrzem.


• Pinball, czyli nadmuchiwana zjeżdżalnia z elementami wspinaczki. Wyglądem przypomina grę „pinball”. Wchodzi się do niej między nogami olbrzymiego napompowanego gracza.


• Dwa ogromne nadmuchiwane tory przeszkód. Ich całkowita długość to kilkadziesiąt metrów!

 

Wideo

Wideo


• Wielki nadmuchiwany R2D2 z serii filmów „Gwiezdne Wojny”.


• Wyspa na morzu (atrakcja dla młodszych dzieci) - czyli rozległa nadmuchiwana "wyspa" z okalającym ją "morzem" i palmami. Na tej atrakcji najmłodsi wspinać się będą na wyspę i skakać na miękkie fale!

 

• Nerf Mania – gry i zabawy z wyrzutniami i pistoletami NERF! Dzięki tym popularnym na całym świecie zabawkom dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi agenci specjalni.

 

 

 

• Tablica interaktywna do grania w gry ruchowe – świetna zabawa, która uczy sprawności i rozwija refleks. 

 

• Boisko do piłki nożnej – tu młodzi piłkarze mogą zagrać wyjątkowy mecz w komfortowych warunkach! 

 

 

• Kino sferyczne, w którym najmłodsi jak i nieco starsi będą mogli obejrzeć wyjątkowe filmy, wyświetlane na całej powierzchni kopuły. Dzięki temu będą mogli poczuć się tak, jakby znaleźli się w samym środku akcji. 

 

Wideo

Wideo

• Restauracja – a w niej mnóstwo smakołyków! Warto zjeść tam coś pysznego po wyczerpujących zabawach. Dorośli będą też mogli zrelaksować się tam, czekając na swoje zajęte zabawą pociechy. 

 

 

Kids Arena
ul. Stanisława Staszica 1 
tel. 880 963 417
www.facebook.com/kidsarenapl/
www.kidsarena.pl/

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.