OliMedica Centrum Medyczne

30.05.2019 2 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Szanowni Rodzice. Na początek kilka słów o nas … Centrum Medyczne Olimedica do miejsce spełniające najlepsze standardy medyczne nowoczesnej laryngologii, chirurgii głowy i szyi, medycyny i chirurgii estetycznej, ortopedii, rehabilitacji oraz trychologii i kosmetologii.


W naszym centrum zajmujemy się leczeniem dorosłych i dzieci. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne.

 

Misją Olimedica jest zapewnienie naszym pacjentom, klientom najwyższej jakości diagnostyki, leczenia i opieki medycznej z zakresu:
• Laryngologii
• Diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechów sennych
• Medycyny i chirurgii estetycznej
• Ortopedii
• Rehabilitacji
• Trychologii
• Implantacji włosów
• Psychologii
• Neuroterapii


Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce w zakresie diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechu sennego. Jako jedyni w naszym województwie zajmujemy się kompleksowo diagnostykom i leczeniem chrapania oraz bezdechu sennego wykorzystując najnowsze małoinwazyjne ambulatoryjne metody leczenia – metodę radiochirurgii Celon, kriochirurgii, snoreplastykę. Oferujemy także inne techniki operacyjne leczenia chrapania.

 

Wypożyczamy aparaty do diagnostyki snu Watch PAT 200 oraz Alice One Night, pozwalające w prosty dla pacjenta sposób w warunkach domowych zbadać swój sen - natężenie chrapania i ewentualne bezdechy.


W Olimedica pomagamy również osobom, które zmagają się z chorobami skóry głowy, włosów, czy łysieniem. Nasz zespół składa się z trychologów, kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów głowy, psychologów oraz dietetyków, którzy holistycznie podchodzą do problemu wypadania włosów czy łysienia.


Szukamy nowoczesnych rozwiązań zabiegowych – skutecznych i najbardziej komfortowych, bazując na najnowszych osiągnięciach współczesnej medycyny oraz najlepszej klasy sprzęcie diagnostycznym i zabiegowym renomowanych firm. Wykonujemy pełnoprofilowe leczenie operacyjne przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. W naszej placówce można również skorzystać z konsultacji i badań dla dzieci i dorosłych z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rehabilitacji.


Wykonujemy badania USG, dzięki któremu uzyskujemy dokładny obraz przekroju badanego narządu. Jest to jedna z metod diagnostyki z zakresu rozpoznawania zaburzeń w obrębie układu ruchu, bezinwazyjna i całkowicie bezbolesna.


Kontrola i systematyczność wykonywania badań pozwala na utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia dziecka oraz na wczesne wykrycie ewentualnych zaburzeń. Dzięki szybkiej diagnostyce problemu, można podjąć drogę leczenia, wdrożyć program ćwiczeń korekcyjnych, a tym samym, zapobiec powstaniu trwałych deformacji grzbietu i przewlekłych dolegliwości w życiu dorosłym.


Nasi fizjoterapeuci i rehabilitanci poprowadzą dla Państwa indywidualną terapię, która pozwoli zapomnieć o bólu i przyśpieszyć powrót do pełnej sprawności po kontuzji czy operacji.


Naszymi najczęstszymi pacjentami są osoby uprawiające sport – co wynika z tego, że ortopedia i rehabilitacja są związane bezpośrednio z medycyną sportową, osoby starsze, które zmagają się z procesem starzenia i degradacji układu narządu ruchu a także u dzieci, u których układ ten dopiero się rozwija.


Do pełnej regeneracji organizmu, potrzebujemy również uzupełniać niedobory witamin. W Centrum Medycznym Olimedica oferujemy sprawdzone rozwiązania dla zachowania i odzyskania zdrowia. Zachęcamy do skorzystania z naszych terapii witaminowych, które w wydajny sposób zapewnią Państwu oczyszczenie i dostarczą bogaty zestaw potrzebnych witamin.

 

Na każdym kroku dbamy o komfort i zadowolenie pacjentów, wierząc, że pod okiem naszych profesjonalistów mogą dłużej cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem oraz pięknym i zadbanym wyglądem.


Naszym celem jest:
• Szybka, dokładna i wczesna diagnoza;
• Innowacyjne metody leczenia;
• Najkrótszy możliwy czas trwania terapii i powrotu do zdrowia;
• Bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, klientów.


Praca jest naszą wielką pasją, dzięki czemu możemy służyć pomocą naszym pacjentom, klientom na najwyższym poziomie. Współpracujemy z zespołem specjalistów o bardzo wysokich kwalifikacjach i kompetencjach.

 

Olimedica to miejsce o wysokim standardzie, największy wybór technologii, plan leczenia dobrany przez ekspertów, najlepszej klasy sprzęt zabiegowy i endoskopowy
sprawdzonych, renomowanych firm.

 

 

 

CHR Kupiec I piętro
ul. Krzywoustego 9-10

 

www.olimedica.pl
www.fb.com/olimedicacentrummedyczne
www.instagram.com/olimedica_centrum_medyczne

 

tel. 793 138 757
[email protected]

Komentarze

Komentarze

Marta G.
12:05 20.04.2020
Polecam tą placówkę, dr. Żmudziński to laryngologiczny cudotwórca!
0
0
Karolina
17:49 21.09.2023
Polecam tą placówkę, byłam u ortopedy. Bardzo miła obsługa i wysoki jakość obsługi.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.