Położna Magdalena Zawadzka otworzyła swój gabinet!

17.09.2019 0 komentarzy
Autor: Magdalena Zawadzka, Zdjęcia: Jarosław Gaszyński

Mamy dla Was dobrą wiadomość!


Magdalena Zawadzka – położna i doradca laktacyjny, która od trzech miesięcy udziela porad w Hot Rodzince otworzyła swoje miejsce!
W tym numerze prezentujemy tylko jedno pytanie od naszej Czytelniczki, chcemy Wam pokazać relację z otwarcia gabinetu!

 

Położne POZ Magdalena Zawadzka i Katarzyna Zamiela

 

Położna Magdalena i jej podopieczne

 

Pani Magdo na jaką opiekę położnej środowiskowej po porodzie może liczyć kobieta?


Każda kobieta ma prawo do co najmniej 4 wizyt położnej w ciągu 2 miesięcy po urodzeniu dziecka. Położna podczas wizyty ocenia stan mamy
i dziecka, udziela wskazówek jak pielęgnować dziecko, pomaga rozwiązać problemy z karmieniem piersią. Już w ciąży należy zgłosić się do położnej POZ po to aby zainwestować w swoje zdrowie i swojego dziecka i uczestniczyć w edukacji przedporodowej.


Zajęcia w Szkołach Rodzenia prowadzonych przez położne są refundowane przez NFZ. Warunkiem korzystania z takiej usługi jest złożenie deklaracji do wybranej przez siebie położnej. W Szczecinie wiele moich koleżanek położnych obejmuje kobiety edukacją przedporodową, to myślę że każda mieszkanka naszego miasta i okolic znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Korzystajcie Panie bo naprawdę warto!

 

   

 

  

 

www.polozna-doradcalaktacyjny.pl

www.facebook.com/Indywidualna-praktyka-położnej-Magdalena-Zawadzka

Tel. 502 173 449

 

Położna Magdalena Zawadzka otworzyła swój gabinet!

Położna Magdalena Zawadzka otworzyła swój gabinet!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.