Blogi parentingowe

07.11.2019 0 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum Blogów

W listopadową szarówkę proponujemy Wam barwne blogi parentingowe. Kolejna dawka informacji i inspiracji do wspólnych działań, gdy za oknami plucha. Zapraszamy do czytania!

 

 

  

 

Leci Bocian – blog parentingowy, prowadzony przez mamę dwóch chłopców; czterolatka i rocznego malucha. Autorka zapewnia, że pokaże czytelnikom jak spędzać kreatywnie czas z dziećmi i w tym wszystkim być zorganizowanym. Jeśli szukacie ciekawej książki, na pewno znajdziecie tam kilka podpowiedzi. Skorzystajcie również z łatwych w przygotowaniu przepisów na dania dla całej rodziny. Jeśli zabraknie Wam pomysłu na prezent – być może uda Wam się tam zainspirować.
www.lecibocian.pl | www.facebook.com/lecibocian | www.instargram.com/lecibocian

 

______________________

 

 

  

 

Położna mama - to co charakteryzuje tego bloga to fakt, że jest pisany przez położną z wieloletnim doświadczeniem w specjalistycznym szpitalu i jednocześnie mamę córki i bliźniaków. Dla każdego znajdzie się lektura medyczna i lifestylowa z przymróżeniem oka. Poczytacie tam o karmieniu piersią i ciąży a także pielęgnacji noworodka. Autorka stworzyła specjalny cykl. Laktacyjne poniedziałki, ciążowe środy i noworodkowe piątki.
www.poloznamama.pl | www.facebook.com/ciazazakulisami | www.instagram.pl/poloznamama_blog

 

______________________

 

 

 

Agnieszkakudela.pl – blog, który prowadzi Wedding Plannerka – Agnieszka Kudela. Pisze o dzieciach, modzie, wnętrzach i biznesie, by pomagać kobietom zorganizować się w domu i pracy. Postom towarzyszą często zabawne zdjęcia dzieci autorki. „Piszę o moim życiu, do którego małymi krokami wprowadzam idee minimalizmu i work-life balance, aby jeszcze lepiej spełniać się w każdej życiowej roli.” – zaciekawiła Was?

www.agnieszkakudela.pl | www.fb.com/agnieszkakudelapl | www.instagram.pl/agnieszka.kudela

 

______________________

 

 

  

 

Ronija.pl – podobno „najmniej moralizatorski i najbardziej skandynawski blog edukacyjny dla rodziców”. ;) Na blogu znajdziecie ciekawostki o rozwoju dziecka, wynikach najnowszych badań naukowych, edukacji Montessori w przedszkolu i domu, wartościowych książkach. Autorka znajduje również miejsce na informację o kulturze i społeczeństwie Skandynawii. To właśnie ona, w dużej mierze, stała się inspiracją do stworzenia bloga. Czerpmy z wiedzy innych!
www.ronja.pl | www.facebook.com/ronjablog | www.instagram.com/ronja.pl_renia

 

 

Przeczytaj także >SAMOOBSŁUGOWA MYJNIA DLA PSÓW<

 

Blogi parentingowe Listopad

Blogi parentingowe Listopad

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.