Przegląd blogów parentingowych

12.08.2019 0 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum miejsc

W lipcowo - sierpniowym wydaniu Hot Rodzinki zaprezentujemy Wam blogi, z których dowiecie się, dlaczego warto zostawić miasto i wyprowadzić się do domku w lesie. Przyjrzymy się również wychowaniu dzieci oczami ojca, matkom nieidealnym, ale szczęśliwym. Po raz kolejny zapraszamy Was do lektury parentingowych blogów!

 

  

 

Blog Ojciec by Kamil Nowak – „Młody ojciec odkrywający świat razem z trójką swoich dzieci. Wierzy, że tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od rodziców, tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od dzieci.’’ Kamil Nowak opowiada o doświadczeniu w roli ojca, dzieli się poradami i pomysłami na spędzanie czasu. Na stronie znajdziecie spis treści, który pozwoli w łatwy sposób wybrać artykuł, który najbardziej Was zainteresował. Przeczytajcie jak wygląda wychowywanie dzieci oczami ojca!

 

www.blogojciec.pl, www.facebook.com/blogojciec

 

 

Szczesliva – blog, który prowadzi Magda Kogut-Wałęcka, matka trójki dzieci. Jak sama o sobie mówi: „optymistka, pedantka, choleryczka i wojowniczka.” Opowiada o rodzinnych podróżach, zdrowym żywieniu w ciąży, kosmetykach i modzie. To połączenie bloga parentingowego z lifestylowym. Od Magdy dowiecie się z jakich aplikacji warto korzystać, by ułatwiać sobie codzienność z dzieckiem lub jak odpowiednimi koktajlami zniwelować ciążowe udręki.

 

www.szczesliva.pl, www.facebook.com/szczesliva

 

 

Matka tylko jedna – autorka pisze o tym jak można uciec z miasta i wychowywać dzieci na wsi, z dala od zgiełku, spalin i sklepów. Asia z całą rodziną mieszka na Mazurach, gdzie przeprowadziła się z Warszawy. Mieszkanie w bloku zamieniła na domek w lesie, w którym poza dwójką synów i mężem mieszka z całym zwierzyńcem. Poza blogiem, prowadzi również internetowy sklep „z zadupia”, w którym kupicie akcesoria z zabawnymi napisami. Koniecznie sprawdźcie!

 

www.matkatylkojedna.pl, www.facebook.com/matkatylkojedna

 

 

Nieperfekcyjna Mama – blog o łamaniu stereotypów, popełnianiu błędów i byciu nieidealnym. Ania Dydziak to matka trzech córek, która z przymrużeniem oka opowiada o rodzicielstwie i wychowywaniu dzieci. Autorka dzieli się swoimi przemyśleniami, prezentuje pomysły na zmiany w domu i ogrodzie, poleca również przepisy na szybkie dania. Znajdziecie tam mnóstwo zdjęć z całą rodziną, zobaczcie jak spędzają razem czas!

 

www.nieperfekcyjnamama.pl, www.facebook.com/nieperfekcyjnamama

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.