Ski Park sporty zimowe przez cały rok

24.04.2019
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W kwietniowym, premierowym wydaniu magazynu „Hot Rodzinka” zapraszamy Was we wspaniałą sportową podróż wraz ze Ski Park Szcecin. To wyjątkowe miejsce, idealne dla wszystkich sportowych zapaleńców (małych i dużych) powstało w Szczecinie pół roku temu. Znajdziecie tutaj wiele atrakcji takich jak stoki narciarsko – snowboardowe czy nowoczesne ścianki wspinaczkowe. O tym w jaki sposób możecie tutaj spędzić czas, opowie Pani Małgorzata Kędziora

 

  

 

Czy Szczecinianie chętnie korzystają z Waszego Ski Parku? Jak długo jesteście obecni na rynku?


Różnorodność ofert sprawia, że chętnie korzystają z naszego ośrodka. Mieszkańcy Szczecina i okolic organizują u nas urodziny oraz imprezy firmowe, czy też okolicznościowe. Przychodzą z rodzinami i przyjaciółmi po nowe doświadczenia, i wyśmienitą zabawę. Klienci indywidualni, których z dnia na dzień jest coraz więcej - chcą doszkolić lub nauczyć się jazdy na nartach czy też snowboardzie (od podstaw do profesjonalnej jazdy).


Działamy od sierpnia 2018, więc już pół roku. Przez ten czas zdążyliśmy dopracować wszelkie niedociągnięcia i dopasować naszą ofertę, jak i specjalne promocje aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów. Niektóre atrakcje u nas zaczynają się już od 5 zł. W obecnej chwili doradzamy rezerwację telefoniczną aby mieć pewność, że atrakcje będą dostępne w wybranym terminie.

 

  


Z jakich atrakcji i możliwości mogą skorzystać Wasi klienci? Które z nich cieszą się największą popularnością?


W naszym ośrodku mogą Państwo skorzystać z dwóch halowych stoków narciarsko - snowboardowych. Jest to system automatycznych bieżni mających regulowany kąt nachylenia (od 9 do 22 stopni) oraz prędkości zjazdu (od 1 do 50 km/h), które dostosowujemy do umiejętności uczestnika. Dodatkowo przed stokami znajdują się lustra weneckie, które umożliwiają nam obserwację swoich ruchów i poprawę techniki jazdy. Dzięki trenerom, którzy czuwają nad naszymi poczynaniami na stoku, mamy szansę na naukę lub doszlifowanie swoich umiejętności.


W Ski Parku znajdziemy również atrakcje dla wielbicieli wspinaczki. Ośrodek oferuje kilkanaście ścianek wspinaczkowych o różnych poziomach trudności, zapewniających świetna zabawę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dla osób lubiących wyzwania oraz rywalizację oferujemy niekończącą się trasę wspinaczkową o regulowanej prędkości oraz kącie nachylenia (od +15 do -45 stopni), a także interaktywną ściankę wspinaczkową. Dzięki czujnikom, obrazowi rzuconemu na powierzchnię ścianki Wasze nogi i ręce stają się jedynymi kontrolerami pozwalającymi na przejście wybranego wcześniej wyzwania. Trudno mówić o popularności atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie, nasz ośrodek przeznaczony jest dla małego i dużego, profesjonalisty i osoby początkującej.

 

 

Czy można u Was zaczerpnąć wiedzy od profesjonalnych instruktorów? Posiadacie na miejscu wypożyczalnię sprzętu?


Oczywiście! Stoki oraz ścianki obsługuje wykwalifikowana kadra trenerska, a wszystko organizowane jest w taki sposób, by uczestnikom zabaw (a zwłaszcza dzieciom!) zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Na miejscu nie prowadzimy wypożyczalni sprzętu. Osoby korzystające z naszych atrakcji w cenie biletu wliczone mają niezbędny sprzęt oraz opiekę trenerską.


Na czym polega system wspinaczkowy Clip'n Climb? Czy jest to bezpieczna rozrywka dla dzieci?


System wspinaczkowy Clip’n Climb wyposażony jest w urządzenie TrueBlue. Jest to urządzenie umożliwiające automatyczną, indywidualną asekurację wspinaczy bez potrzeby osób trzecich. System hamowania jest wyjątkowo bezpieczny dzięki użyciu technologii indukcji magnetycznej.
Dodatkowo system wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany karabinek (system OneClick), który otwiera i zamyka się za pomocą klucza. Daje to poczucie bezpieczeństwa, a możliwość wspinaczki jest tylko wtedy, gdy użytkownik jest poprawnie podpięty. Nasze ścianki ze względu na swoją różnorodność oraz poziomy trudność dostępne są dla każdego, nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności. Nasi trenerzy we wszystkim Wam pomogą!

 

  


Posiadacie w swojej ofercie nowość, jaką jest interaktywna platforma do gry na ściankach wspinaczkowych – Valo Climb. Idealna sportowa zabawa dla dzieci! Prosimy o szczegóły …


Augumented Climbing Wall jest to interaktywna platforma do gry na ściankach wspinaczkowych. Łączy zaprojektowaną grafikę i autorski system śledzenia ciała, tworząc interaktywne gry i aplikacje szkoleniowe. Gry i aplikacje sprawiają, że trening jest przyjemny, motywuje dzieci do poruszania się i daje informację zwrotną, która pomoże ci stać się lepszym wspinaczem. Aktywna technologia wspinaczkowa zachęca do zabawy zarówno maluchów jak i doświadczonych wspinaczy.


Trenujesz wspinaczkę, refleks i spostrzegawczość, a przy okazji dobrze się przy tym bawisz. W naszej ofercie dostępnych jest sześć gier, każda z nich umożliwia nam grę jedno jak i wieloosobowe. Oferujemy gry takie jak Whack-A-Bat, w których musisz przemierzać ścianę i łapać nietoperze, lub Climb-ball – umożliwiającą współpracę lub rywalizację z przeciwnikiem. Ściana pozwala nam na dopasowanie poziomów trudności i parametrów wyświetlanych gier do wymagań uczestnika.

 

Jakie wiosenne promocje przygotowaliście dla swoich klientów?


Promocję są wprowadzane na bieżąco, więc polecamy śledzić nasz fanpage na facebooku i Instagramie. Do tego przedłużamy specjalną ofertę na cały marzec!

 

Przedłużamy specjalną ofertę na cały kwiecień:


Od Pon. Do Czw. 12:00-17:00*
Bilety (1 sesja) – Strefa Stoków Maxxtracks
Pierwszy raz u nas (aby wziąć udział należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość) – 35,00 zł
Dzieci do 14 roku życia (za okazaniem legitymacji) - 50,00 zł
Dorośli - 70,00 zł
3-Osobowe Grupy – razem na sesji - 180,00 zł


Karnety (6 i 12 sesji) - strefa stoków Maxxtracks
Dorośli 6 godz. sesyjnych (ważny 2 miesiące) - 410,00 zł
Dorośli 12 godz. sesyjnych (ważny 3 miesiące) - 780,00 zł
Dzieci do 14 roku życia 6 godz. sesyjnych (ważny 2 miesiące) - 290,00 zł
Dzieci do 14 roku życia 12 godz. sesyjnych (ważny 3 miesiące) - 540, 00 zł


*nie obowiązuje w święta i dni wolne od pracy


Od Pon. Do Czw. 12:00-20:00*
Bilety (1 tura) – Strefa Kreatywnych Ścianek Wspinaczkowych Clip‘n Climb
Dorośli i Dzieci - 30,00 zł
4-osobowe grupy – razem na jednej turze - 100,00 zł
Z biletem ze stoków Maxxtracks** - 1 tura - 20,00 zł


Bon lojalnościowy: 5 wejść + 1 gratis**

*nie obowiązuje w święta i dni wolne od pracy
**obowiązuje w dzień zakupu biletu ze stoków Maxxtracks

 

 

 

Twardowskiego 5
Recepcja: +48 575 392 228
Manager: +48 575 392 227

 

[email protected]
www.skipark.szczecin.pl

 

www.facebook.com/SkiParkSzczecin
www.instagram.com/skipark_szczecina