Szczecińskie Rodzinne Miejsca: Prawdziwe Rancho nieopodal centrum miasta!

12.04.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Dawid Czajkowski

Rancho Ponderosa to idealne miejsce na kwietniową wycieczkę w gronie rodzinnym. Jeżeli chcecie zobaczyć dobre mini ZOO oraz zwierzęta, których nigdy nie mieliście okazji obejrzeć, to wygospodarujcie kilka godzin bo naprawdę warto. Nasze prawdziwe lokalne rancho znajduje się na pograniczu Szczecina i Przęsocina (droga w kierunku Polic) – kilka kilometrów od centrum Szczecina. Mówią że zabudowania i wystrój przeniesiony został wprost z Dzikiego Zachodu! I takie rzeczywiście można odnieść wrażenie. 

 

 

Właściciele zapraszają szkoły i przedszkola, ale również dorosłych do spędzenia miłego dnia na łonie natury. Jest to miejsce dostarczające wspaniałej rozrywki nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Piękna lokalizacja, niesamowita atmosfera, sympatyczna obsługa są gwarantami niezapomnianych wspomnień oraz czasu relaksu z najbliższymi. Rancho Ponderosa daje możliwość oderwania się od zgiełku miasta, poprzez kontakt z naturą oraz wieloma gatunkami rzadko spotykanych zwierząt i ptaków.

 


Nie trzeba jechać do innych polskich miast czy do Niemiec, aby z bliska przypatrzeć się niecodziennie spotykanym zwierzakom… W ZOO znajdziecie ponad 50 gatunków zwierząt, oto niektóre z nich: Owce kameruńskie, Lamy, Alpaki, Kozy karłowate, Osły, Walliserskie kozy czarnoszyje, Walabia Benetta (Kangur rdzawoszyi), Szopy pracze, Ostronosy, Mary patagońskie, Mundżak chiński, Jeżozwierze indyjskie, Strusie afrykańskie, Emu, Koczkodan zielony, Bażanty bananowe, Bażanty diamentowe, Bażanty złociste, Bażanty królewskie, Kaczki mandarynki, Kura Kohin, Kura Liliputka, Bażanty Swinohoei, Perlice, Pawie indyjskie, Pawie białe, Małpy Magot, Gołębie, Króliki miniaturowe, Kiściec srebrzysty.

 

 


Urodziny Kowboja rodem z Dzikiego Zachodu? Rancho Ponderosa to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego. Teren jest bezpieczny i daje wiele możliwości spędzenia czasu, między innymi na nowo powstałym, bogato wyposażonym placu zabaw. Przykładowy plan takich urodzin, to m.in. pieczenie kiełbasek, degustacja dziecięcego szampana, wejście do mini ZOO z przewodnikiem, a także odpowiednio dobrany wystrój sali (pod wymagania solenizanta). Koszt: 60 zł/os.


Rancho Ponderosa to również restauracja, w której ujrzycie scenerię westernu. Prócz wspomnianych powyżej urodzin istnieje możliwość zorganizowania innych imprez okolicznościowych, na przykład wesela, chrzciny czy firmowe przyjęcia wigilijne.

 


Znajdziecie tutaj również stajnię. Koszt pojedynczej jazdy rekreacyjnej (1 godzina) w tygodniu wynosi 50 zł, w weekendy 55 zł. W ofercie znajdują się również karnety na większą ilość jazd, a także przejażdżki bryczką czy oprowadzanie na kucyku. Na miejscu dostępna jest profesjonalna kadra trenersko-instruktorska.


Rancho Ponderosa oprócz niesamowitych wrażeń oferuje wygodne i komfortowo urządzone pokoje hotelowe. W eleganckim wystroju można odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Do dyspozycji gości są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe z łazienkami bądź bez łazienek, część pokoi wyposażona jest w telewizory LCD.

 

 

Ceny wejściówek do ZOO:

1/ Dzieci w wieku 0-3 lat bezpłatnie
2/ Dzieci w wieku 3 -12 lat - 12 zł/os
3/ Powyżej 12 lat - 15 zł/os
4/ Bilety grupowe powyżej 15 osób - 12 zł/os


Przykładowe oferty dla grup zorganizowanych (od 10 osób)
1/ 25 zł/os zwiedzanie zoo, ognisko
2/ 40 zł/os zwiedzanie zoo, ognisko, przejażdżka kucykiem, koniem
3/ 70 zł/os zwiedzanie zoo, ognisko, przejażdżka wozem po terenie Rancho, przekąska

 

 

Rancho Ponderosa
Wierzbowa 37-39,72-010, Przesącin Police
www.ponderosa.pl

[email protected]

tel. 91 852 58 97

 

Rancho Ponderosa

Rancho Ponderosa

Zapisz

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.