5 ciekawych halowych miejsc sportowych w Szczecinie

10.03.2020
Autor: Julian Masewic, Zdjęcia: Archiwum miejsca

W marcowym wydaniu Hot porusza również tematy sportowe. Sport, to rzecz niezwykle uniwersalna i tak jak można uprawiać ją na świeżym powietrzu, tak samo trenować możemy w zadaszeniu. Przygotowaliśmy dla was 5 wyjątkowych miejsc sportowych, w których cała akcja dzieje się w hali. Marzec bywa kapryśny więc może to być dobry pomysł!

 

Mabo

 

  

 

Sportowa oferta w Mabo Zone Club na pewno zrobi na was pozytywne wrażenie. Obiekt położony jest w Mierzynie, otwarty na każdego, kto lubi wspólne spotkania i aktywność fizyczną. Mabo oferuje profesjonalne korty i sale, na których zagracie między innymi w squasha, siatkówkę, piłkę ręczną, nożną i koszykówkę. Po zaciętej rozgrywce możecie dalej korzystać z ciekawych elementów tego miejsca, gdyż znajduje się tam sauna,idealna do relaksu po intensywnej grze. 

 

O ile nadal będziecie głodni wrażeń, polecamy spróbować gry w bilarda na pełnowymiarowym stole lub sprawdzenia się na torze kręgielni. Mabo akceptuje karty Multisport i FitProfit. Na pewno nie będziecie się nudzić!

 

ul. Welecka 2

Mail: [email protected]

tel: 882 144 140

strona: www.mabozoneclub.pl

 

____________________________________________

 

 

Park Trampolin Jump Szczecin

 

  

 

Sport to przede wszystkim zabawa. Te dwa pojęcia idealnie łączy ze sobą „Jump Szczecin”. To obiekt wypełniony trampolinami, na których można się odbijać z góry na dół, wykonując rozmaite akrobacje, czując wolność bycia w powietrzu. Brzmi jak marzenie każdego dziecka i na pewno wielu dorosłych. W parku trampolin możemy skorzystać z basenu z gąbkami, ścieżek akrobatycznych albo poczuć się jak LeBron James robiąc wsady do specjalnie zamontowanego kosza nad trampolinami. 

 

Ponadto, w parku trampolin wejdziemy na ścieżkę profesjonalną, gdzie instruktorzy nauczą nas technik akrobatycznych czy rozmaitych technik parkur. Szeroka oferta, mnóstwo zabawy. Polecamy wycieczkę do tego miejsca!

 

ul.Mieszka I 80

mail: [email protected]

tel: 535 203 334

www.jumpszczecin.pl

 

____________________________________________

 

 

Ski Park

 

  

 

Ski Park to wyjątkowo oryginalne miejsce w Szczecinie. Przy pomocy technologii, Ski Park symuluje doświadczenie jazdy po stokach narciarskich na specjalnie zaprojektowanych maszynach. W ramach oferty Maxxtracks,z pomocą doświadczonych instruktorów mamy okazję nauczyć się jazdy na nartach. Łącząc zabawę ze sportem zimowym możemy tupodnieść swoje umiejętności pod względem utrzymania balansu i poczuć adrenalinę zjazdu po stoku w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku. 

 

Dodatkowo oferowana jest też ściana wspinaczkowa dla tych co lubią wyzwania siłowe i wspinanie.To niezwykle ciekawe miejsce, bowiem dzięki Ski Park nie musimy niecierpliwie czekać na sezon, aby mieć okazje uprawiać swój ulubiony sport zimowy. 

 

ul. Twardowskiego 5

mail: [email protected]

tel: 575 392 228

www.skipark.szczecin.pl

 

____________________________________________

 

Big Wall

 

  

 

To kolejne miejsce, które przybliża Szczecin do gór. Big Wall to nowoczesny obiekt położony w nowatorskim namiocie sferycznym oferujący profesjonalne ściany do wspinaczki,a przy tym wsparcie doświadczonych instruktorów. W wasze ręce oddawana jest ściana o imponującej powierzchni 1200 m2i wysokości 15 m. Każdy miłośnik wspinania się znajdzie tu dla siebie odpowiednie wyzwanie. 

 

Prowadzone jest tu kilka sekcji wspinaczkowych skierowanych dla dorosłych, dzieci oraz osób zróżnicowanych pod względem umiejętności. Brak sprzętu nie robi problemu. Do wspinaczki dostaniecie niezbędny sprzęt do wypożyczenia.Początkujący czy nie, to idealne miejsce dla każdego aby zrobić formę i spróbować się w tej ciekawej dyscyplinie sportowej.

 

ul. Staszica 1

mail: [email protected]

tel: 502 666 508

www.bigwall.szczecin.pl

 

 

____________________________________________

 

Przeczytaj także - Netto Arena poleca w marcu! 

____________________________________________

 

 

Wrotkarnia Rolling Wings

 

  

 

Na koniec mamy dla was coś rozrywkowego. Jeżeli chcecie spalić trochę kalorii w kolorowym, tętniącym życiem miejscu, to ta wrotkarniabędzie czymś czego szukacie. To miejsce to prawdziwa „Gorączka sobotniej nocy”, której jeszcze w Szczecinie nie było.

 

Skorzystacie tam z obszernego toru, na którym możecie pojeździć do woli słuchając przy tym magicznej muzyki z lat 80tych. Rolling Wings to świetne miejsce bywspólnie z paczką znajomych w nietuzinkowy sposób aktywnie spędzić wolny czas.

 

ul. Twardowskiego 5-7

mail: [email protected]

tel: 574 988 214

www.rollingwings.pl