Wizyta w Abballu Dance Studio

11.06.2022
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Julian Masewicz

Jakiś czas temu odwiedziliśmy Abballu Dance Studio, nasza hot redakcja była zaproszona, aby porozmawiać o planach i nowościach, a przy okazji aby podpatrzeć jak wygląda życie prawdziwej szkoły tańca od wewnątrz.

 


Już od wejścia widać było ogromną energię, która panuje w tym miejscu! Mnóstwo uśmiechniętych osób radośnie biegających w różnych kierunkach i szykujących się do nadchodzącego treningu, dźwięki muzyki dobiegającymi z poszczególnych sal wymieszane z głosami motywacyjnymi trenerów.Byliśmy tam przed 20:00 w poniedziałek, wydawałoby się, że to taka dosyć mało popularna pora tygodnia, ale nie tam.

 

 


Naprawdę zaskoczyła nas ilość osób oraz wzajemna motywacja i dobra energia pomiędzy uczestnikami zajęć … i mamy nadzieję, że udało nam się to pokazać w naszej relacji zdjęciowej. Tego wieczora odwiedziliśmy z kamerą trening twerka, a później fotografowaliśmy zajęcia na sali głównej, które prowadzi małżeństwo Państwa Terleckich.


-------------------------------


Sprawdź pełną ofertę zajęć tutaj: www.abballu.pl/zajecia


Poznaj instruktorów tutaj: www.abballu.pl/instruktorzy


-------------------------------

 

 


Jak mówią o sobie: „Zespół Abballu Dance Studio to grupa profesjonalistów i tancerzy z zamiłowania, szkolących się pod okiem światowej sławy instruktorów na festiwalach w Polsce i za granicą.

 

Dla każdego z nas TANIEC znaczy co innego, lecz w jednym jesteśmy zgodni: to nasza największa życiowa pasja, którą pragniemy realizować w każdej wolnej chwili!.
Zapraszamy do uczestnictwa w szerokim wachlarzu zajęć grupowych w parach i solo. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania od zupełnych podstaw do grup pokazowych i sportowych”.

 

 

 

 

Abballu Dance Studio

ul. Kolumba 5 70-035 Szczecin

tel. 796 547 747
[email protected]

 

www.abballu.pl

www.facebook.com/AbballuDanceStudio

https://www.instagram.com/abballu_dance_studio

 

Abballu Dance Studio

Abballu Dance Studio