Fitness Club Monte Cassino - Nowa jakość

01.02.2016 1 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Fitness Club Monte Cassino, to jedno z najdłużej działających miejsc tego typu w Szczecinie. Znane jest wielu szczecinianom, lecz nie każdy pewnie wie, iż niedawno właściciele udostępnili swoim klientom piękny basen. Dostępne są również siłownia, sauna itd. Co jeszcze się zmieniło? Co sprawia, iż FCMC jest wciąż tak atrakcyjne? A może sami znacie Fitness Club, gdyż chodzicie tam od pewnego czasu? Tak czy inaczej - zapraszamy do lektury. Wszystkich.

 

 

hot°: Otworzyliście właśnie świeżo wyremontowaną strefę basenową. Co się zmieniło?

 

Generalny remont miał za zadanie wprowadzić radykalne zmiany wystroju ale przede wszystkim poprawę funkcjonalności strefy wodnej. Pamiętajmy, że na basenie odbywają się nie tylko zajęcia aqua aerobiku czy też indywidualnej nauki pływania ale każdy może z niego skorzystać w określonych godzinach, dlatego dbamy o logistykę naszych zajęć. Dodatkowo w pięknej oprawie dwóch saun na podczerwień i suchej fińskiej będziemy mogli zrelaksować się na leżaku po ciężkim dniu pracy w otoczeniu kojącej muzyki.

 

 

hot°: Jesteście jedną z najdłużej działających siłowni w Szczecinie. Jaka jest tajemnica waszej atrakcyjności i długowieczności?

 

Zacząć należy od fundamentalnej zasady, że nigdy nie traktujemy klientów bezosobowo, stąd rodzinna atmosfera oraz kameralność klubu. Naszym głównym atutem jest działalność w najkorzystniejszym, sprawdzonym systemie dla naszych klientów - w porównaniu z większością klubów w Szczecinie a mam tu na myśli kluby sieciowe - nie nakazujemy podpisywania rocznych zobowiązań, dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań, formę potrzeb klientów oraz jakość usług.

 

Uwzględniamy karty Multisport. Takie podejście utwierdza nas w przekonaniu, że siłą która będzie nas wiązała z ludźmi będzie rzetelność, jakość, wyjątkowość, a nie bezwzględna umowa bez możliwości negocjacji. Nasz klub jest dowodem na to, że w miejscu gdzie ciężko trenujemy możemy poczuć się jak w domu.

 

Wychodząc na przeciw osobom które trenują z Nami potrafimy dostosować indywidualne oferty zajęć czy to w zakresie treningu personalnego czy też zajęć grupowych. Istotnym elementem jest fakt, iż nie tylko wskazujemy najdogodniejsze formy aktywności ale też dostosowujemy odpowiedni karnet, włącznie ze strefą wellness czy też basenu. Od progu przywita Nas wyjątkowa atmosfera, osoby na recepcji są w pełni wykwalifikowane i znają osobiście umiejętności pracy Naszych instruktorów.

 

 

Pozytywnie zaskakuje nas sprawdzona kadra z wieloletnim doświadczeniem. Uroku dodaje położenie blisko parku oraz prywatny parking, który możemy obserwować przez okna dwupoziomowej siłowni. Ważnym elementem jest gruntownie zmodernizowana strefa wellness, basen.

 

Aby sprostać najwyższym wymaganiom, została uruchomiona nowa sala do treningu funkcjonalnego. Wyjątkowość odznacza się również w kąciku kawiarnianym. Pyszna kawa, herbata to standard bez którego codzienność nie miałaby przysłowiowej kropki nad i.

 


hot°: Początek roku, to zawsze postanowienia typu: „zapiszę się na siłownię”, „schudnę”, „wezmę się za siebie” ;) … Jakie zajęcia macie do zaoferowania nowym klientom?


Organizujemy akcje mające na celu motywację nie tylko do nowych postanowień ale utrzymania tych z bieżącego roku, z nami nikt nie czuje się samotny w dążeniu do celu, dlatego jesteśmy gotowi, śledząc na bieżąco nowe trendy, staramy się wnieść wiele świeżości w zajęcia, które aktualnie znajdują się w klubie. Ważna rolę odgrywają instruktorzy i trenerzy personalni, którzy są wizytówką klubu, bo my wybieramy najlepszych. Mocne zaangażowane w swoją pracę osoby, które stale się doszkalają. Do tego nie tylko motywują podczas zajęć ale zawsze znajdą czas żeby przy rozmowie przed lub po zajęciach rozwiać wszelkie wątpliwości, porozmawiać o celach, zachęcić do nowych form ruchu w Naszym klubie.

 

Obecnie prowadzimy nie tylko zajęcia grupowe w wodzie ale zapraszamy na zajęcia aerobiku np. : Pump, Zdrowy Kręgosłup, Zumba, Slim Arms, Fit Modeling Body, Cross-Power, Stretching, Trening Obwodowy,Pilates,Brzuch.


Czekamy na Was siedem dni w tygodniu.

 

 

Fitness Club Monte Cassino

tel. 91 450 15 54

ul. Monte Cassino 24

https://www.facebook.com/Fitness-Club-Monte-Cassino-721972484579312/?fref=ts

http://www.fitnessclub.com.pl/

Fitness Club Monte Cassino

Fitness Club Monte Cassino

Komentarze

Komentarze

https://Ukrain-Forum.Biz.ua/
22:42 24.06.2024
I go to see everyday a few websites and websites to read posts, however this welog gives quyality based content. https://Ukrain-Forum.Biz.ua/
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.