Jump Szczecin – trampolinowy park dla każdego!

23.06.2017 0 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Dawid Korniak, Archiwum Jump Szczecin

Startujemy z nowym cyklem na naszym portalu. Będziemy w nim pokazywali ciekawe szczecińskie miejsca związane ze sportem. Będą to sklepy, siłownie i wiele innych. W miniony weekend redakcją Hota odwiedziliśmy szczeciński park trampolin. W Jump Szczecin można spędzić czas w sposób bardzo fajny i gwarantuję — jest to rozrywka dla każdego. Można tutaj spotkać zarówno bardzo małe dzieci, jak i osoby w moim wieku, w wieku naszych rodziców, a ponoć czasami osoby jeszcze starsze:)!

 


Jeśli szukacie miejsca przyjaznego całym rodzinom, to Jump Szczecin spełnia to kryterium! Idealne do wyszalenia się oraz trenowania podstaw akrobatyki. Możecie przyjść całymi rodzinami i bawić się ze swoimi dziećmi w basenach pełnych gąbek oraz skakać na różnego rodzaju trampolinach – po prostu miło i aktywnie spędzić czas.

 


Jakie atrakcje na nas czekają? Boisko do zbijaka, kosz do ćwiczenia wsadów, hopka do ćwiczenia akrobacji, możliwość trenowania parkour oraz freerun, skakanie do gąbek, skakanie na trampolinach (skośnych, poziomych), czy pojedynkowanie się... maczugami.

 

 

Wykwalifikowana kadra trenerów pomoże Wam poznać podstawy akrobacji oraz parkuru. Przy drugim basenie z gąbkami umieszczone są trzy różnej wysokości podesty do skoków. Dodatkową atrakcją dla młodych adeptów parkuru są — kształtki — różnej wielkości bryły do nauki i trenowania. Będziecie mogli poczuć się jak bohaterowie filmu Yamakasi, którzy uciekają policji na przedmieściach Paryża. Polecamy to miejsce każdemu, kto szuka fajnej rozrywki, dzięki której chciałby oderwać się od rzeczywistości, choć na chwilę.

 

Godziny otwarcia:
Ndz. - Czw. 10 - 21
Pt. - Sob. 10 – 22

 


Jump Szczecin jest świetnym miejscem dla Waszych dzieci. Dzisiaj kończy się rok szkolny i rodzice staną przed trudnym zadaniem – zapełnić wolny czas swoim pociechom. Wyjście do parku trampolin lub zorganizowanie tam urodzin to idealne rozwiązanie tego problemu.

 

 

 

Koszt takiej imprezy zaczyna się od 299 zł za 10 osób przy 1,5 godziny zabawy. W tej cenie gospodarze oferują zawsze salkę urodzinową z kompletem zastawy, kawę i herbatę, zaproszenia i opiekę animatora. Każdy solenizant otrzymuje od Jump Szczecin prezent w postaci wejściówki do parku. W planie imprezy jest zawsze dobra zabawa na trampolinach (w czasie 1 lub 2 godzin w zależności od wybranej oferty) – animatorzy zapewnią mnóstwo atrakcji, a po takiej imprezie obiecuję, że Wasze dzieci będą bardzo smacznie spały!

 


Kupując bilet wstępu, jesteście uprawnieni do skakania przez 60 minut. Koszt biletu normalnego to 30 zł (25 przez Internet), a ulgowego 25 zł (20 zł przez Internet). W przypadku rezerwacji internetowej cena biletów spada o 5 zł! Uwaga, dzieci od 3 do 13 roku życia mogą korzystać z obiektu tylko pod okiem rodzica lub upoważnionej pisemnie osoby pełnoletniej.

 


Za niewielkie pieniądze godzina skakania jest w pełni wystarczająca i satysfakcjonująca.

 

Jump Szczecin
Ul. Mieszka I 80
Tel. 535 203 334
[email protected]
Odwiedź stronę internetową Jump Szczecin!
Polub Jump Szczecin na Facebooku!

 

Jump Szczecin - Park Trampolin

Jump Szczecin - Park Trampolin

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja