Prime Fitness Club

30.06.2017 3 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Archiwum Prime FC

W tym tygodniu odwiedziliśmy jeden z prężniej rozwijających się klubów Fitness - Prime Fitness Club. Nasze odwiedziny odbyły się w ramach nowego cyklu, w którym przedstawiamy ciekawe sportowe miejsca Szczecina! Prime działa na naszym rynku od prawie roku. W tak krótkim czasie rozwinął się na tyle, że już odbywa się remont drugiego punktu, który zostanie otwarty na Bezrzeczu! Zapraszam do rozmowy z Dominiką, która jest managerem do spraw rozwoju w Prime FC!

 

 

hot°: Klubów fitness i siłowni jest w naszym mieście kilkadziesiąt, czym różni się PRIME od reszty?


PRIME Fitness Club powstał po to, by dać Klientom to, co najlepsze: niepowtarzalną przestrzeń, najnowocześniejszy sprzęt i akcesoria renomowanych marek, profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską, która zadba o to, by trening odbywał się bez obaw o zdrowie. To miejsce, gdzie można zadbać o kondycję fizyczną i świetne samopoczucie, zachowując przy tym poczucie komfortu.

 

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 6:00 - 22:00
Sb - Nd: 9:00 - 21:00


Dla nas najważniejsi są Klubowicze ich zamierzenia, plany i cele. To dzięki nim Klub stale się rozwija, udoskonala i uzupełnia. Przy podejmowaniu decyzji staramy się uwzględniać ich głos. Taki dialog wymaga dużej atencji ze strony Klubu i zdecydowanie właśnie to wyróżnia nas spośród innych klubów.

 hot°: Prężnie się rozwijacie, pierwszy punkt ma coraz więcej członków, a w drugim zaraz zaczyna się remont. Czym siłownia na Bezrzeczu będzie się różniła od tej przy ulicy 5 lipca?


Zgadza się, właśnie rozpoczął się remont Klubu przy ulicy Modrej 80. Jeśli chodzi o samo wnętrze Klubu — podobnie jak w Centrum — urządzone, zostanie w nieco surowym, industrialnym stylu, z dominującym elementem cegieł, który spodobał się Klientom, a nawet konkurencji. Cieszymy się, że kolorystyka m.in. naszych szatni i ceglane słupy tak bardzo przypadły do gustu właścicielowi nowopowstałej, osiedlowej siłowni, że postanowił je skopiować, wysyłając do nas swojego wykonawcę.

 

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu - Sportowe miejsca Szczecina!

 

Przy porównaniu obu Klubów możemy wskazać wiele różnic, ale także wiele podobieństw. Sala siłowni na Bezrzeczu podobnie jak w Centrum podzielona zostanie na odrębne strefy treningowe, jednakże będą się one różniły przede wszystkim wyposażeniem. Nasi trenerzy wspólnie z producentem sprzętu — marką MATRIX stworzyli strefy, które pozwolą na pracę nad absolutnie każdą partią mięśniową, ale ich wyposażenie będzie jednocześnie uzupełnieniem i urozmaiceniem maszyn i urządzeń, znajdujących się w Centrum. Na Bezrzeczu pojawią się urządzenia, które nie są dostępne w żadnej innej siłowni w Szczecinie, a nawet w regionie.

 

Wizualizacja nowego punktu Prime FC


Również będą odbywały się zajęcia grupowe, prowadzone przez doskonałych instruktorów. Zaprosiliśmy do współpracy wszystkich pracowników dawnego BENE Sport Centrum. Z częścią z nich już udało nam się nawiązać współpracę — cieszy nas fakt, że naszego zespołu dołączają kolejne doskonałe trenerki i instruktorki.


Nowością dla dotychczasowych Klubowiczów PRIME FC będzie możliwość gry w squasha i tenisa stołowego, którą daje nam obiekt na Bezrzeczu. To świetna alternatywa dla treningu na siłowni, ale też spora dawka endorfin! :)
Klub na Bezrzeczu- dla odmiany — bo w centrum posiadamy sauny suche, wyposażony będzie w dwie sauny Infrared, które jak wiadomo, mają znakomite właściwości prozdrowotne.

 


Podsumowując, z całą pewnością na Bezrzeczu pojawią się liczne możliwości i usługi, które dotąd nie były dostępne.


hot°: Drugi punkt, to dopiero początek? Planujecie dalszą ekspansję? Może na inne miasta?


Drugi punkt to kolejny krok naprzód. Planów mamy dużo, staramy się je stopniowo realizować, ale cel mamy jeden- tworzyć dla naszych Klubowiczów kolejne miejsca, w których odnajdą przede wszystkim swój nowy styl życia. Czy inne miasta? Zobaczymy!

 


hot°: Jakie zajęcia odbywają się w Prime FC? Które są najbardziej popularne?


Staramy się, aby w PRIME FC każdy nasz Klubowicz odnalazł coś dla siebie, stad tak duże zróżnicowanie prowadzonych zajęć. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia typu body&mind, podczas których pracujemy nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni, prawidłowym oddechem, umiejętnością relaksu. Niemalejącą popularnością cieszą się zajęcia bardzo energetyczne: STRONG by Zumba — będące treningiem interwałowym o wysokiej intensywności, który przy odpowiednim doborze ćwiczeń zapewni kompleksowy trening całego ciała.

 

 

Ponadto, zajęcia wzmacniające Killer Power Band prowadzone przy użyciu gum oporowych, które podczas ćwiczenia generują naszym mięśniom dodatkowy opór, a jego pokonywanie wzmacnia je, poprawia kondycję i gibkość. W zależności od zamierzonych efektów dopasowujemy intensywność obciążenia, zakresu ruchu, długość taśmy, ilości powtórzeń, jak również szybkość wykonywania ćwiczeń.

 

Dużą popularnością – co ciekawe wśród kobiet — cieszą się zajęcia CrossBoks i CrossFight, podczas których wykonuje się ćwiczenia ogólnorozwojowe szczególnie oparte o trening bokserski. Poprawiają wytrzymałość organizmu, siłę dynamiczną, wydolność motoryczną, ale także kształtują sylwetkę.


hot°: Zajęcia na rowerach zazwyczaj odbywają się pod okiem trenera, u Was prowadzone są w wirtualnej salce — moim zdaniem jest, to bardzo ciekawe rozwiązanie, szczególnie że można korzystać z tej sali do woli i są różne poziomy. Jak dużą popularnością cieszą się Wasze "rowerki"?


Nasza sala IndoorCycling rzeczywiście jest bardzo ciekawą alternatywą dla pasjonatów sportów rowerowych. Jest dostępna siedem dni w tygodniu w godzinach otwarcia Klubu. Trening rowerowy prowadzony jest na różnych poziomach zaawansowania, w przeróżnych zakątkach świata – od górskich krajobrazów, po centra dużych miast. Przez cały trening obecny jest wirtualny trener, który motywuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Sala rowerowa największym zainteresowaniem cieszy się w okresie jesienno-zimowym, podczas którego warunki pogodowe uniemożliwiają odbywanie treningów rowerowych na świeżym powietrzu.

 


hot°: Macie bardzo szeroką i wykwalifikowaną kadrę, czy usługi trenerów personalnych są w cenie karnetu?


PRIME FC to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą, którzy angażują się w jego funkcjonowanie, dla których praca jest przede wszystkim pasją. Głównie dzięki ich obecności w Klubie panuje przyjazna, spokojna atmosfera, którą szczególnie doceniają nasi Klubowicze. Każdy Klubowicz w cenie karnetu otrzymuje jeden darmowy trening personalny z wybranym przez siebie trenerem, podczas którego m.in. przeprowadza się wywiad zdrowotny, określa zamierzone cele, ukierunkowuje Klubowicza. Nasi trenerzy stale wspierają naszych gości w codziennych treningach nie tylko w formie treningów personalnych. Opieka trenerska w naszym Klubie to komfort odbywania treningu we współpracy z trenerami — bez obawy o zdrowie, urazy i kontuzje.

 


hot°: Często organizujecie dni otwarte w celu poszukiwania nowych klubowiczów, czy obecnie przewidujecie jakieś ciekawe promocje dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z siłownią?


W PRIME FC regularnie organizujemy akcje promocyjne i rabatowe dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną w ogóle, ale też dla osób, które już z nami są. Obecnie trwają przedsprzedażowe promocje związane z uruchomieniem drugiego Klubu. Zapraszamy do recepcji Klubu w Centrum ul. 5 Lipca 46, ale również do naszego przedsprzedażowego showroomu przy ul. Modrej 80, w którym można zobaczyć m.in. wizualizacje projektowanej siłowni. Wszystko pokażemy i odpowiemy na wszystkie pytania. Aby być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia facebookowego profilu i strony internetowej.


hot°: Dziękuję za wywiad!


Dziękuję!

 

PRIME Fitness Club
Ul. 5 Lipca 46
Tel. 721 605 607
info@primefitness.pl
Odwiedź stronę internetową Prime FC
Polub Prime FC na Facebooku!

 

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Sebastian
10:36 30.06.2017
Polecam, bardzo fajne miejsce.
2
1
Jana
16:50 30.06.2017
Czytam i oczom nie wieżę, o jakiej opiece trenerskiej tu mowa ? Tygodniowo widzę dziesiątki młodych i starszych ludzi którzy robią sobie krzywdę w Prime na oczach trenerów. Błędnie wykonywanie ćwiczenia bez korekty, zwrócenia uwagi. Jeden trening w cenie, szkoda że zabrakło informacji że następne to koszt od 130 zł za trening pojedynczy. Pakiet 4 to jedyne 430 zł .. Najśmieszniejsze jest to że osoba proponująca trening personalny, z pseudo entuzjazmem angażuje się w nasz trening zachęcając do treningów personalnych, już dnia następnego nas nie poznaje ... Polecam
1
3
Anna
13:44 01.07.2017
Weź pod uwagę Jana, że nie każdy robiący sobie krzywdę da sobie pomóc. UwieRZ i nie pisz bzdur.
1
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja