Rolling Wings - Pierwsza wrotkarnia w Szczecinie!

28.07.2017 1 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum własne

Rolling Wings to jedyne takie miejsce na rozrywkowej mapie Szczecina. To fajna miejscówka, w której można spędzić czas ze znajomymi, rodziną, odstresować się od pracy, spędzić urodziny. Kilka tygodni temu powstała pierwsza wrotkarnia w Szczecinie! Mieści się ona przy ul. Twardowskiego, w hangarze na terenie Domaru. Po środku toru znajduje się kula dyskotekowa, a podczas jazdy leci rozrywkowa muzyka z lat 80-tych, ale także z czasów współczesnych. Do Rolling Wings możesz przyjść z własnymi wrotkami / rolkami, ale również istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu!

 

 

Jednocześnie na torze może przebywać maksymalnie do 40-50 osób, ponieważ powyżej - zaczyna już być tłoczno. Ceny wejść są jak najbardziej przyjazne. Ulgowy bilet kosztuje 10 zł, normalny 15 zł. Wypożyczenie: wrotki 5 zł, ochraniacze 3 zł, kask 2 zł. Właściciele postanowili także uruchomić możliwość kupienia karnetów, które się opłacają. Nie umiecie jeździć na wrotkach? Spokojna głowa! W Rolling Wings są obecni instruktorzy, którzy udzielają indywidualnych lekcji. Koszt to 70 zł za godzinę, w tym mamy już opłacony sprzęt. Uruchomiona została szkółka dla ludzi w wieku 14+, zaś w soboty rano, na pierwszych dwóch turach właściciele postanowili wprowadzić poranek dla dzieci. W tym czasie dzieci mogą nauczyć się podstaw jazdy, pod skrzydłami instruktora-animatora. 

 

 

 

„Jazda na wrotkach uzależnia, szybko widać progres, który sprawia, że chcemy więcej i więcej!". 

 

 

Wideo

Wideo

 

hot°: Skąd w ogóle pomysł na otwarcie wrotkarni?


Razem ze współwłaścicielami mieliśmy po prostu dosyć pracy w kiepskich warunkach finansowych na umowę o dzieło. Chcieliśmy coś zmienić, aby poprawić warunki oraz komfort pracy. Szukaliśmy czegoś, czego po prostu u nas nie ma. Nie chcieliśmy otwierać kolejnego parku trampolin, czy innych atrakcji, które już są w Szczecinie. Od słowa do słowa wspólnie postanowiliśmy otworzyć pierwszą w Szczecinie wrotkarnię. Próbowaliśmy otrzymać dofinansowanie, przez długi czas bezskutecznie. Właściwie dopiero na ostatniej prostej udało nam się uzyskać pomoc w… Wałbrzychu. Była to pożyczka, lecz na bardzo fajnych, ciekawych warunkach. Zdecydowaliśmy się na nią, choć odpowiedź przyszła już na początku czerwca, kiedy z grubsza wszystko mieliśmy już gotowe. Jednak dzięki temu mogliśmy wykończyć wszystko tak jak sobie to wymarzyliśmy.

 

 


hot°: W jakie dni jesteście otwarci? W jakim systemie goście mogą jeździć na torze? 


Jesteśmy otwarci przez cały tydzień od 10 do 22, z tymże jeździ się u nas turami. Jedna taka tura trwa godzinę, a pomiędzy nimi obowiązuje 20 minut przerwy. Przedstawię harmonogram:


10:10-11:10
11:30-12:30
12:50-13:50
14:10-15:10
15:30-16:30
16:50-17:50
18:10-19:10
19:30-20:30
20:50-21:50

 

 

 

 

Wideo

Wideo

 

Rolling Wings
ul. Twardowskiego ( Na terenie Domar-u)
tel. 574 988 214
Polub na Facebooku!

 

 

Rolling Wings - pierwsza wrotkarnia w Szczecinie!

Rolling Wings - pierwsza wrotkarnia w Szczecinie!

Komentarze

Komentarze

Teed
19:21 13.06.2022
No i wirus -19 zalatwil wszystko. Od dawna nie ma tej wrotkarni......
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.