Ski Park - krótka recenzja

16.08.2018 0 komentarzy
Autor: Honorata Nekanda – Trepka , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W ubiegły weekend miało miejsce otwarcie nowej atrakcji w Szczecinie. Ski Park to centrum narciarsko - wspinaczkowe, które mieści się przy ul. Twardowskiego. Byliśmy sprawdzić je i opisać specjalnie dla Was.

 

  

 

 

  

 

Na całość składają się dwa tory do jazdy na nartach i snowboardzie, oraz 11 ścianek wspinaczkowych. Mimo upałów na zewnątrz w środku panuje lekka atmosfera dzięki odpowiedniej klimatyzacji.

 

Fascynaci sportów zimowych mogą przez cały rok trenować i utrzymywać swoje ciało w dobrej kondycji a dodatkowo nie ograniczają ich kurtki, szaliki czy google. Stoki narciarskie przypominają bieżnie, nachylenie i prędkość są regulowane w zależności od potrzeb. Narciarz lub snowboarder na bieżąco mogą widzieć swoje postępy w lustrze zamontowanym u podnóża sztucznej "góry". Trenerzy stale obserwują klientów i dopasowują prędkość bieżni oraz dbają o ich bezpieczeństwo.

 

 

 

  

 

 

Obok stoków znajdują się liczne ścianki, nazwane Clip'N Climb. Wszystkie są wyzwania bardzo kolorowe, na różnym poziomie trudności. Na jednych duże otwory, na innych wystające rurki, z boku ścianka do wspinania się za pomocą czekanów, jest też wspinaczka na coraz to wyższe pale. Poczuliśmy się jak dzieci na placu zabaw ale takim dla każdego :)

 

Właściciel poprowadził nas do jeszcze innej ścianki, niskiej, ale jakże wymagającej interaktywnej o nazwie Valo Climb. Jest to gra w którą można zagrać pojedynczo lub parami. Świetna alternatywa do xboxów. Trenujesz wspinaczkę, refleks i spostrzegawczość i dobrze się przy tym bawisz.

 

  

 

  

 

 

Wniosek jest jeden - Ski Park jest dla każdego, dużego i małego, profesjonalnego i początkującego. Co więcej będzie można zorganizować urodziny dla dziecka, przyjść z przyjaciółmi na challenge, wpisać się do rankingów i pobijać własne rekordy.

 

SKI PARK - KRÓTKA RECENZJA

SKI PARK - KRÓTKA RECENZJA

 

tel. 575 392 228

Adres: ul. Twardowskiego 5, 71-100 Szczecin

[email protected]

www.skipark.szczecin.pl

www.facebook.com/skipark-szczecin

Instagram: skipark_szczecin

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.