Viking’s Throw – poczuj się jak Wiking!

22.09.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Ostatnio mieliśmy przyjemność odwiedzić bardzo ciekawe miejsce, które zostało otwarte w połowie września. Viking's Throw to pierwszy w Szczecinie lokal, w którym porzucasz siekierą do tarczy, a dzięki temu poczujesz się jak prawdziwy Wiking! Intrygujące, prawda? Zatem sprawdźcie nasz wywiad, by dowiedzieć się więcej, obejrzyjcie filmik, prześledźcie zdjęcia i wpadajcie do Viking’s Throw!

 

 

hot°: Gdzie trafiliście na taką formę rozrywki? Skąd wzięła się idea powstania Viking’s Throw?


Jesteśmy fanami serialu Vikings. Szukaliśmy sposobu na cofnięcie się w czasie i dołączenie do wikingów :) Rzucanie siekierą, klimatyczna skandynawska muzyka oraz wystrój lokalu pomagają wczuć się w klimaty wikingów.

 

 

 

hot°: Jakie są zasady gry w Axe Throwing, czyli sport, który można uprawiać w Viking’s Throw?


Rzucamy z wytyczonej linii w tarczę z trzema dużymi okręgami - czarnym (za 5 punktów), czerwonym (3 punkty) i niebieskim (1 punkt) oraz dwoma małymi kółeczkami (zielone, za 7 punktów). Pojedynek składa się z 3 rund po 5 rzutów każda.

 

Wideo

Wideo

 

hot°: Jakie są koszta gry oraz ile ona trwa?


Wynajmujemy całe tory na 1.5 godziny. Na torze znajdować się może najlepiej pomiędzy 4, a 6 osób. Koszt to 30zł za osobę od poniedziałku do czwartku i 35 zł za osobę od piątku do niedzieli.

 

 

 

hot°: Jak dbacie o bezpieczeństwo uczestników zabawy?


Przede wszystkim nad bezpieczeństwem czuwają pracownicy/instruktorzy pracujący w lokalu. Prócz pilnowania bezpieczeństwa uczestników, uczą również jak poprawnie wykonać rzut i pomagają w przypadku niepowodzeń w trafianiu do tarczy. Instruktor przeprowadza zawsze krótkie szkolenie na początku spotkania. Same tory zabezpieczone są stalowymi siatkami, aby siekiera nie przeleciała do drugiego gracza. Na podłodze znajduje się również czerwona linia, której nie wolno przekraczać podczas rzutu.

 

 

 

 

hot°: Jak do Was trafić, w jakich godzinach jesteście otwarci?


Jesteśmy otwarci od 14.30 do 21.00 w tygodniu oraz od 12.30 do 23.00 w weekend. Znajdujemy się przy ul. Jagiellońskiej 34b ale dojść do nas można od ulicy 5 Lipca (kierując się za sklepem Małpka w lewo, do góry w stronę garaży, wzdłuż nich do samego końca drogi) lub między blokami od alei Bohaterów Warszawy.

 

 

 

Wideo

Wideo

 

Viking's Throw 
ul. Jagiellońska 34B (wejście od 5 Lipca)
tel. 535 203 331
Polub na Facebooku!
Odwiedź stronę Internetową!

 

Viking’s Throw

Viking’s Throw

 

#vikingsthrow #viking #szczecin #hotmagazineszczecin #girl #szczecinianka #polishgirl #axethrowing

Post udostępniony przez Hot Magazine (@hotmagazineszczecin)

 

#rozrywka #hotmagazineszczecin #szczecin #vikingsthrow #viking #axethrowing

Post udostępniony przez Hot Magazine (@hotmagazineszczecin)

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.