Koncert Kasia Moś z zespołem

Koncert Kasia Moś z zespołem
Filharmonia -

 

Kasia Moś z zespołem / Koncert Charytatywny / Festiwal Słyszę Dobre Dzwięki

Filharmonia Sala Złota

01.06.2023,start.19

 

1 czerwca o godz. 19.00 w złotej sali Filharmonii w Szczecinie wystąpi Kasia Moś z zespołem i przeniesie nas w nietuzinkowy świat swojej twórczości. Wokalistka obdarzona niezwykle czarującym głosem podczas każdego spotkania z publicznością tworzy wyjątkowy klimat, który zostaje ze słuchaczami jeszcze długo po wydarzeniu.


Artystka ma na swoim koncie udział w wielu ambitnych projektach muzycznych, m.in. niedawną współpracę z Leszkiem Możdżerem w bardzo osobistym singlu „Zapomnij”, a także liczne przygody telewizyjne jak np. udział w programie „Must be the Music”. Podczas koncertu usłyszymy utwory z płyt „MONIUSZKO200" oraz „Karin Stanek”, a także autorskie kompozycje.


Koncert inaugurujący festiwal „Słyszę Dobre Dźwięki" będzie niezapomnianym muzycznym spotkaniem – zarówno dla starszych jak i młodszych. A jako że data 1 czerwca zobowiązuje (wszak to Dzień Dziecka), to oprócz głównej gwiazdy – Kasi Moś – na scenie złotej sali symfonicznej wystąpią także młodzi i wyjątkowo zdolni wokaliści ze szczecińskiego Studia Wokalnego Damiana Wójcika.


Młodzi artyści rozpoczną koncert i wykonają znane i lubiane utwory polskich i zagranicznych artystów, w zupełnie nowych aranżacjach. Nie zabraknie utworów łączących pokolenia i zbliżających ludzi – wszak muzyka między innymi właśnie temu służy.
Koncert dedykowany jest Fundacji Promocji Zdrowia działającej na rzecz terapii, rehabilitacji, profilaktyki zdrowotnej, a także szeroko pojętej integracji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami.