Bajkowe Dekoracje – Magia w Każdej Uroczystości

11.06.2024 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Bajkowe Dekoracje – Magia w Każdej Uroczystości. Zapraszamy do wywiadu z założycielką Bajkowych Dekoracji, firmy tworzącej piękne dekoracje na różne uroczystości. Nasza rozmówczyni opowie o początkach działalności, unikalnych cechach firmy oraz procesie tworzenia spersonalizowanych dekoracji. Dowiemy się także o najnowszych trendach w dekoracjach ślubnych i planach na przyszłość.

 

 

 

 

hot°: Co zainspirowało Cię do otwarcia Bajkowych Dekoracji i jak wyglądały początki Twojej działalności?

 

W sumie to nie będę oryginalna, jak powiem, że też poniekąd przypadek. Zawsze lubiłam dekorować i urządzać wnętrza. Skończyłam nawet kurs w tym kierunku. Jeśli chodzi o dekoracje, to uczestniczyłam w kursie dotyczącym dekoracji ślubnych.

 

Była tam wzmianka o dekoracjach balonowych i w sumie od tego zaczęła się moja przygoda. Spróbowałam po kursie samodzielnie wykonać dekorację balonową i spodobało mi się to ogromnie. Zapisałam się na kolejny kurs, tym razem dotyczący samych dekoracji balonowych i już przy tym zostałam.

 

 

hot°: Kilka słów o silnych stronach Twojej firmy. Co wyróżnia Bajkowe Dekoracje na tle innych sklepów z dekoracjami?

 

Na pewno dokładność, jeśli chodzi o moje wykonanie dekoracji. Nie skończę, dopóki wszystko nie będzie skończone i dopieszczone tak, aby dekoracja była piękna i zachwycała.

 

hot°: Jak przebiega tworzenie spersonalizowanych dekoracji dla klientów i co sprawia Ci w tym największą radość?

 

Na początku rozmowy z klientem przeprowadzam dokładny wywiad, jaką sobie wymarzył dekorację, co chciałby, aby się w niej znajdowało. Później szczegółowo dobieramy kolory balonów, tła i dodatków. Oczywiście, także ustalamy, jaka ma być docelowa wielkość ścianki lub ścianek oraz jaka ma być treść napisu personalizowanego i wiele innych szczegółów.

 

 

 

hot°: W jaki sposób Bajkowe Dekoracje mogą uświetnić takie wydarzenia jak śluby, urodziny czy chrzty?

 

Bajkowe Dekoracje polecają się szczególnie na takie wydarzenia jak urodziny, śluby, imieniny, komunie, chrzty i ważne imprezy okolicznościowe. Pole działania, jeśli chodzi o dekoracje, jest naprawdę ogromne.

 

Mogą to być ścianki balonowe i są one najbardziej popularne. W takich dekoracjach znajdują się balony, ledy, kwiaty i dodatki. Taka ścianka to chyba już must-have każdej imprezy. Dekoracja mojego wykonania, według mnie, musi zachwycić wszystkich gości i tego motta trzymam się, kiedy wykonuję zlecenie dla klienta.

 

hot°: Jakie dekoracje rekomendujesz na imprezy firmowe, aby nadać im wyjątkowy charakter?

 

Jeśli chodzi o imprezy firmowe, również posiadam szeroką ofertę dostosowaną do okoliczności. Na pewno musi znaleźć się na takiej imprezie ścianka balonowa, może nawet z cekinami oraz oświetlenie LED.

 

Napisy personalizowane to chyba także konieczność, ponieważ każda impreza firmowa ma swoją okoliczność. Bajkowe Dekoracje polecają się także na otwarcia sklepów, salonów i oddziałów firm. W tym przypadku wykonuję duże girlandy przed wejściem, aby każdy mógł zobaczyć, że otworzył się nowy punkt. Taka dekoracja bardzo przyciąga nowych klientów.

 

 

hot°: Śluby to chyba większe wyzwanie. Jakie trendy obserwujesz w dekoracjach ślubnych i jak wprowadzasz je do swojej oferty?

 

Od kursu z dekoracji ślubnych w sumie zaczęłam swoją przygodę, więc nie jest to dla mnie jakoś szczególnie trudne wyzwanie. Moim zdaniem śluby po prostu rządzą się swoimi prawami i elegancją, jaką trzeba nadać w dekoracji tego typu.

 

Na pewno biel, ecru, złoto, srebro to kolory, które zawsze powinny znaleźć się w dekoracji ślubnej. Koniecznością są także elementy jasnych kwiatów oraz eleganckich dodatków. Dekoracja ślubna powinna być wyjątkowa poprzez stonowanie i klasykę w niej zawartą.

 

hot°: Jakie są Twoje najważniejsze rady dla klientów planujących duże wydarzenie z wykorzystaniem Bajkowych Dekoracji?

 

Na pewno, aby klienci pomyśleli o dekoracji jakiś czas przed uroczystością, abym miała czas wszystko przygotować oraz zamówić. Kolejnym aspektem jest ustalenie swoich preferencji w kolorze i dodatkach, ale jednocześnie zostawiając mi możliwość działania.

 

Klienci często pytają mnie o lokale, które rekomenduję przy urodzinach czy innych imprezach. Oczywiście, mogę podpowiedzieć, znając je i mając swoje doświadczenia.

 

 

hot°: Które z ostatnich projektów były dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące i dlaczego?

 

W ostatnim czasie chyba najbardziej dekoracje dla dzieci w sezonie komunijnym w maju oraz wykonane dla placówek przedszkoli i żłobków. Super wiedzieć, że maluchy będą cieszyć się z takich dekoracji i bawić później balonami.


Oczywiście na pewno Dekoracje Ślubne to zawsze ważny punkt w mojej pracy, który cieszy najbardziej oko kiedy widzę zachwyconych Państwa Młodych na widok mojej dekoracji.

 

 

hot°: Jakie masz plany na rozwój Bajkowych Dekoracji w najbliższej przyszłości?

 

Na pewno rozwój to moje drugie imię, dlatego cały czas szkolę się, jeśli chodzi o dekoracje. Aktualnie uczestniczę w dużym projekcie szkoleniowym, tzw. platformie szkoleń z dekoracji.

 

Na pewno chciałabym wykonywać jeszcze więcej dekoracji, abym mogła nabierać coraz większego doświadczenia w najlepszym upiększaniu i dekorowaniu Waszych imprez.

 

 

Bajkowe Dekoracje


🎈Dekoracje Balonowe
🎈Ścianki Balonowe do zdjęć
🎈Girlandy balonowe
🎈Dekoracja stołów
🎈Sztalugi powitalne
🎈Balonowe Boxy prezentowe

 

tel. 697 261 216

 

https://www.facebook.com/BajkoweDekoracjee

https://www.instagram.com/bajkowe_dekoracje_/

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.